Odporúčame

Adrianalin

Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čary lásky

Azda niet na svete človeka, ktorý by netúžil po vernej láske a spriaznenej duši, s ktorou by mohol zdieľať svoj život a spoločne prekonávať každodenné problémy, ktoré prináša život. Každý človek má inú predstavu o láske, a preto neexistuje žiadna šablóna na ideálny partnerský vzťah.

Čary lásky

Neexistuje ani recept na šťastnú a večnú lásku, pretože aj to, čo kto očakáva od vzťahu s partnerom, je odlišné. Rovnako, ako sa v alchýmii pokúšali vyrobiť zlato, tak sa aj ľudia usilujú pripraviť elixír lásky alebo vykonať kúzla, ktoré by im lásku privolali, udržali, ale niekedy aj pomohli ukončiť vzťah, ktorý priniesol viac trápenia a súženia, než chvíľ lásky. Je veľmi veľa tých, ktorí pochybujú o účinkoch magických síl, ale je oveľa viac tých, ktorí im veria…

Kúzla a sila mágie

Existujú kúzla na získanie lásky istej osoby, k vyžarovaniu osobitého kúzla, k zvýšeniu atraktivity (najmä sexuálnej), ale aj k tomu, aby bol do vás váš partner večne zamilovaný. Pomocou kúziel a čarov môžete zistiť aj to, či je vám partner verný. Často sa pri magických rituáloch používali nielen sviečky, ale aj osobné veci osoby, ktorej lásku sa usilujeme privolať, a výnimkou neboli ani vlasy alebo ostrihané nechty dotyčnej osoby.

A čo ešte taký nápoj lásky? Určite by pár kvapiek tohto zázračného elixíru pomohlo rozhorieť oheň vášne u osoby, ktorá doteraz odolávala akýmkoľvek našim pokusom o zblíženie. Určite poznáte trik s jablkom. Ak hodíte jablko niekomu a ten vám ho hodí späť, môžete si byť istý, že opätuje aj vaše city. Ak dáte dve jadierka z jablka na horúcu kovovú platňu a tie priskočia smerom k sebe, aj vaša láska bude vzájomná. Rovnako môžete zapáliť dve zápalky a keď sa k sebe ohnú, vaša láska je obojstranná. Existujú kúzla pre ženy, aj pre mužov, dôležitý je ale aj čas, kedy sa ma čarovať. Môže to byť aj magická noc, keď nás osvetľuje mesačné svetlo, a všetko ostatné zahaľuje pred očami iných. Jedno staré kúzlo pre ženy, keď sa veľmi jednoducho vyvoláva telepatia, je, aby sa žena prechádzala nahá za svitu mesiaca v rozkvitnutej záhrade a hádzala za seba hrste ružových lupeňov a prilákala tým k sebe iného muža.

Pokúste sa potlačiť pochybnosti o sile mágie a vnímajte ju ako prostriedok na rozšírenie vedomia. Keď poznáte silu svojich myšlienok a viete sa sústrediť, dosiahnete veci zdanlivo nemožné, ale aj zázraky. Musíte si však byť naisto v tom, čo je skutočným zmyslom a cieľom vášho konania. Všetko, čo vykonáme, potrebuje čas a voľný priebeh. Mágia si vyžaduje trpezlivosť. Nikdy však nestavajte svoje šťastie na nešťastí iných a nepokúšajte sa zlomiť skutočnú lásku, nič dobré by vám to do vášho života neprinieslo. A ešte na záver. Kúzla a čary na lásku môžu trvať iba istý čas, a tak vám lásku na večné časy nezaručia. Keď kúzlo pominie, pominie aj láska. A pokiaľ máte pocit, že si musíte lásku vyčarovať alebo privolať kúzlami, tak to zrejme medzi vami a dotyčnou osobou tá pravá láska nebude. Tá skutočná totiž odolá nielen nástrahám času, ale aj všetkému, čím prejdeme v živote - po prežitých rokoch nevychladne, ale naopak zosilnie a vytvorí pevné puto medzi nami a tým, koho milujeme. A pozná sa nielen na očiach, ale aj na harmonickom súlade duší oboch partnerov. Preto je vzťahy potrebné stavať ako domy na pevnom základe, inak sa nám zrútia ako domček z karát.