Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Vzťahy

Prešli sme do nového roka a väčšina z nás si, ako každý rok, dala nejaké predsavzatia, želania, či plány, ktoré by sme radi dosiahli, alebo dúfame, že sa nám aspoň čosi z nich splní. Čakáme a vyčkávame, že sa samé niečo udeje, či zmení buď vo vzťahoch, v práci, alebo len tak všeobecne v našich životoch.

Vzťahy

Vyčkávať je zbytočné, samé bez nášho pričinenia sa ani zázraky nedejú. Máme k dispozícii mimoriadne veľa možností, aby sme práve teraz vykonali čosi pre seba.

Predsa len sa pristavím pri vzťahoch, láske a porozumení medzi nami - ľuďmi. Funkčnosť vzťahov znamená, že je potrebné urobiť veľa zmien, veľa odopierania, kompromisov, prispôsobovania sa jeden druhému a hlavne hľadanie správnych spoločných ciest. Všetko má svoje pre a proti, o tom niet pochýb.

Jedna z najzávažnejších chýb, ktoré v rozbehnutom vzťahu môžete urobiť, je nespoločné bývanie. Partnera najlepšie spoznáme len v spoločnom zdieľaní bytu či domu. Rozdiel je sa spolu stretávať niekoľko hodín týždenne ako spoločne tráviť čas celý týždeň a riešiť problémy, ktoré dennodenne prichádzajú a či sa nám to páči alebo nie, je potrebné sa s nimi zapodievať. Vtedy sa ukáže pravá tvár každého jedinca a jeho prispôsobovanie sa v každodennom živote. Láska je krásna vec, ale každodenné potreby nám ukážu pravú tvár našich partnerov a ich flexibilitu. Ak niečo nezvládajú, prejaví sa to veľmi rýchlo na správaní, kedy začnú byť nervózni, či až agresívni.

V zimnom období sa tvárime všetci trochu pochmúrne, máme menej pohybu a naša nálada je trochu skleslá. Zimné obdobie sa považuje za trochu ťažšie než ostatné ročné obdobia, pretože sa viac zdržujeme v domoch, či bytoch a ako sa hovorí „viac si lezieme na nervy“. V ostatnom čase si vždy dokážeme nájsť prácu, či nejakú záľubu, ktorá nás povzbudí. I v čase pochmúrnom je nutné chodiť viac na prechádzky, prípadne hľadať krásu v prírode.

Dôležitá je komunikácia

Stará známa vec je, že ženy rozprávajú oveľa viac ako muži. Pri rozprávaní sa dokážu z tela vydať prebytočné emócie, ktoré zvyknú zaťažovať duševnú aj emocionálnu stránku osoby. Muži by sa mali viac otvoriť a verejne rozprávať o svojich citoch a pocitoch, mali by oveľa viac komunikovať a tým by dokázali trochu uvolniť bloky, ktoré rokmi nazhromaždili do svojho podvedomia. Komunikácia medzi ženou a mužom je to najdôležitejšie v spolunažívaní, tým sa dokáže vyriešiť veľa vecí na to, aby život bol harmonický a krásny. Bez spoločnej komunikácie však prichádza podráždenosť a s ňou zbytočné podpichnutia, narážky a následne aj hádky.

Hľadajme slnko, svetlo nášho života, lásku, šťastie, porozumenie vo všetkom a u všetkých. Slnko je najvyšší zdroj energie. Pri predstave slnka v nás dokážeme rozdávať energiu do celého okolia a tým rozosievame lásku. Každý z nás má chybu, ale hľadajme v sebe aj v iných krásu a len to dobré, iba vtedy je život krásny a má zmysel. K čomu sú hádky, k čomu sú nedorozumenia?? Tomu sa ľahko dá vyhnúť, len treba nájsť v sebe kúsok odhodlania a všetko sa dá zvládnuť. Nehľadajme „ako sa to nedá… , ale ako sa to dá...“, vždy je cesta vpred! Často sa dívame do minulosti a nedokážeme sa od nej oslobodiť, alebo nechceme? Skôr nechceme. Zbytočne sa vŕtame v čomsi, čo nemá zmysel ani pre nás, ani pre iných. Pozerajme sa dopredu, hlavu hore!