Veštica Viktória

Viktória

Osobný kód 172

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Vzťahy

Prešli sme do nového roka a väčšina z nás si, ako každý rok, dala nejaké predsavzatia, želania, či plány, ktoré by sme radi dosiahli, alebo dúfame, že sa nám aspoň čosi z nich splní. Čakáme a vyčkávame, že sa samé niečo udeje, či zmení buď vo vzťahoch, v práci, alebo len tak všeobecne v našich životoch.

Vzťahy

Vyčkávať je zbytočné, samé bez nášho pričinenia sa ani zázraky nedejú. Máme k dispozícii mimoriadne veľa možností, aby sme práve teraz vykonali čosi pre seba.

Predsa len sa pristavím pri vzťahoch, láske a porozumení medzi nami - ľuďmi. Funkčnosť vzťahov znamená, že je potrebné urobiť veľa zmien, veľa odopierania, kompromisov, prispôsobovania sa jeden druhému a hlavne hľadanie správnych spoločných ciest. Všetko má svoje pre a proti, o tom niet pochýb.

Jedna z najzávažnejších chýb, ktoré v rozbehnutom vzťahu môžete urobiť, je nespoločné bývanie. Partnera najlepšie spoznáme len v spoločnom zdieľaní bytu či domu. Rozdiel je sa spolu stretávať niekoľko hodín týždenne ako spoločne tráviť čas celý týždeň a riešiť problémy, ktoré dennodenne prichádzajú a či sa nám to páči alebo nie, je potrebné sa s nimi zapodievať. Vtedy sa ukáže pravá tvár každého jedinca a jeho prispôsobovanie sa v každodennom živote. Láska je krásna vec, ale každodenné potreby nám ukážu pravú tvár našich partnerov a ich flexibilitu. Ak niečo nezvládajú, prejaví sa to veľmi rýchlo na správaní, kedy začnú byť nervózni, či až agresívni.

V zimnom období sa tvárime všetci trochu pochmúrne, máme menej pohybu a naša nálada je trochu skleslá. Zimné obdobie sa považuje za trochu ťažšie než ostatné ročné obdobia, pretože sa viac zdržujeme v domoch, či bytoch a ako sa hovorí „viac si lezieme na nervy“. V ostatnom čase si vždy dokážeme nájsť prácu, či nejakú záľubu, ktorá nás povzbudí. I v čase pochmúrnom je nutné chodiť viac na prechádzky, prípadne hľadať krásu v prírode.

Dôležitá je komunikácia

Stará známa vec je, že ženy rozprávajú oveľa viac ako muži. Pri rozprávaní sa dokážu z tela vydať prebytočné emócie, ktoré zvyknú zaťažovať duševnú aj emocionálnu stránku osoby. Muži by sa mali viac otvoriť a verejne rozprávať o svojich citoch a pocitoch, mali by oveľa viac komunikovať a tým by dokázali trochu uvolniť bloky, ktoré rokmi nazhromaždili do svojho podvedomia. Komunikácia medzi ženou a mužom je to najdôležitejšie v spolunažívaní, tým sa dokáže vyriešiť veľa vecí na to, aby život bol harmonický a krásny. Bez spoločnej komunikácie však prichádza podráždenosť a s ňou zbytočné podpichnutia, narážky a následne aj hádky.

Hľadajme slnko, svetlo nášho života, lásku, šťastie, porozumenie vo všetkom a u všetkých. Slnko je najvyšší zdroj energie. Pri predstave slnka v nás dokážeme rozdávať energiu do celého okolia a tým rozosievame lásku. Každý z nás má chybu, ale hľadajme v sebe aj v iných krásu a len to dobré, iba vtedy je život krásny a má zmysel. K čomu sú hádky, k čomu sú nedorozumenia?? Tomu sa ľahko dá vyhnúť, len treba nájsť v sebe kúsok odhodlania a všetko sa dá zvládnuť. Nehľadajme „ako sa to nedá… , ale ako sa to dá...“, vždy je cesta vpred! Často sa dívame do minulosti a nedokážeme sa od nej oslobodiť, alebo nechceme? Skôr nechceme. Zbytočne sa vŕtame v čomsi, čo nemá zmysel ani pre nás, ani pre iných. Pozerajme sa dopredu, hlavu hore!