Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Zhoda kolegov podľa znamení

Práca, zamestnanie a pracovisko sú pre väčšinu z nás životne dôležité. Dávajú nám financie na prežitie. V práci trávime veľkú časť dňa. Podporuje nás aj v našom raste a učí nás novej variabilite, formuje nám povahu. Zorientovať sa v dnešnej spletitosti vzťahov a situácií nie je ľahké.

Zhoda kolegov podľa znamení

Ako prvá pomoc, aj keď veľmi zjednodušená, je práve Zodiak (zverokruh). Je to súčasť nášho života a pomocná informácia pre zvládanie svojej každodennej reality. V dnešnej dobe už priemerný človek pozná svoje slnečné znamenie. Nie je zlé, keď pod akoukoľvek zámienkou si zistíte dátumy narodenia kolegov. Podrobnejší prehľad o ich možnom správaní dá aj numerológia, ale to je už vyšší level a je dobré, keď sa na to spýtate numerológov. I na našej stránke Monea sú články o ľuďoch, ktorí sa narodili pod tým ktorým vibračným číslom, či číslom dňa.

Pre prvú pomoc je dobré, keď viete aspoň živel, v ktorom sa narodili, lebo v našom pracovnom živote sa stretávame s rôznymi ľuďmi. S niektorými si hneď, alebo aspoň z časti porozumieme, iní nás naopak dráždia a nemôžeme ich vystáť. Nepríjemným spolupracovníkom sa nedá vyhnúť, ale môžeme s nimi aspoň v rámci možností dobre vychádzať. Znamenie, v ktorom sme sa narodili, vypovedá veľa nielen o našom súkromnom živote, ale aj o tom, ako sa správame v práci.

Živel zem

Ak máte radi ľudí, ktorí vedia tvrdo pracovať, sú trpezliví a ľahko sa nevzdávajú, sú zo zemských znamení. Patria sem Býci, Panny a Kozorožci. Sú cieľavedomí a poctiví. Panny sa vyznačujú perfekcionizmom. Príliš sa im teda nezavďačíte, ak sa pokúsite svoju prácu odbiť. Keď už to inak nejde, dajte si dobrý pozor, nech si to nevšimnú!

Živel vzduch

Vzdušné znamenia, teda Blíženci, Váhy a Vodnári, majú svoje priority nastavené úplne inak. Dôležitá je pre nich myšlienka a nápad, a to oveľa viac než potom jeho uskutočnená realizácia. Môžu byť, zvlášť šéfovia, mrzutí, keď sa nejaký projekt príliš dlho ťahá. Naopak, motiváciu dáte podriadeným, keď im dovolíte experimentovať a byť kreatívni.

Živel oheň

Ohniví Barani, Levi a Strelci si vedia veci dobre vymyslieť aj zorganizovať. Nemajú príliš radi, keď im niekto rozkazuje, radšej sa sami ujímajú vedenia, alebo sa aspoň snažia udržať si nezávislosť. Podobne ako vzdušné znamenia, aj ľudia narodení pod vládou ohňa majú radi, keď sa veci riešia rýchlo a jednoducho. Zbytočné prieťahy ich znervózňujú.

Živel voda

Vodné znamenia Raka, Škorpióna a Rýb sú experti na medziľudské vzťahy na pracovisku. Udržujú si prehľad o tom, kto s kým, kedy a prečo, ale oni sami na seba radšej príliš veľa pozornosti nepútajú. Ak je niekto z vašich kolegov taká tichá voda, zabudnite na otvorené spory a voľte radšej diplomaciu, miernosť a trpezlivosť.

Často vytušíte znamenie svojich spolupracovníkov podľa ich správania a bez toho, aby ste vedeli ich znamenia. Naše vychádzanie s ľuďmi totiž záleží nielen od znamenia, v ktorom sme sa narodili, ale aj od našej ochoty, diplomacie, tolerancie, tomu, čo sme sa za života naučili a ako sa vieme prispôsobiť, čiže ako vieme zvládnuť náš osud, našu karmu. Lebo náš život nie len o tom, čo sme za úlohu dostali, ale aj ako sa s tým vieme a chceme popasovať všade, nielen doma, ale i na pracovisku, kde trávime tak veľa času.