Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Znaky uzdravenia zo zlomeného srdca

Azda každý z nás už mal raz zlomené srdce. Ten pocit je neznesiteľný, no netrvá večne. Keď sa začnete cítiť lepšie, bolo by dobré, aby ste sa na veci a situáciu pozreli s nadhľadom.

Znaky uzdravenia zo zlomeného srdca

Keď tak urobíte, pocítite obrovskú úľavu nad pokrokom, ktorý ste dosiahli. Zistiť, kde sa na svojej ceste uzdravenia zlomeného srdca nachádzate, sa môže javiť ako náročné, pretože je ťažké zmerať jeho intenzitu a rozsah.

Bohužiaľ, neexistuje žiaden vypínač, ktorý keď stlačíte, budete sa cítiť hneď lepšie. K uzdraveniu zlomeného srdca vám však môže dopomôcť čas, dobrí priatelia, zdravý životný štýl a spojenie sa so sebou.

Uzdravenie zriedkakedy znamená zabudnutie

Ak vás zaujímajú príznaky uzdravenia vášho zlomeného srdca, zostavili sme pre vás krátky zoznam, ktorý vám môže pomôcť zistiť, kde sa vo svojom procese uzdravovania nachádzate:

  • Je ľahšie o tom hovoriť - keď ste v minulosti hovorilo o tejto osobe, cítili ste vo svojom srdci nesmiernu bolesť? Aj keď bolesť môže byť stále prítomná, je o poznanie slabšia a vy viete pokračovať v bežných každodenných činnostiach. Toto je dôležitý krok vpred.

  • Tešíte sa z prítomného okamihu - bolo predtým náročné niečo urobiť bez toho, aby ste si na túto osobu nespomenuli? Možno ste práve varili večeru ako veľakrát predtým, avšak s tým rozdielom, že už ste si pri tom nespomenuli na svojho bývalého partnera. Takéto momenty, ako je tento, sú veľkým náznakom pokroku.

  • Radosť nachádzate v maličkostiach - zdal sa vám východ slnka cestou do práce nádherný a vyčaril vám úsmev na perách? Alebo prišiel za vami priateľ a povedal vám vtip, na ktorom ste sa tak smiali, až vás brucho bolelo? Ocenenie týchto malých, ale za to dôležitých radostí, je kľúčom k tomu, aby ste sa opäť stali „celými“.

  • Vaše myšlienky sú pozitívnejšie a pokojnejšie - krátko potom, ako vás niekto tak hlboko zranil, bolo určite ľahké skĺznuť na tmavé miesta vašej mysli. Postupom času však budete vedieť plynulo pokračovať vo vašom dni. Môže to byť také jednoduché, ako sa tešiť na rannú šálku čaju alebo víkendové plány, ktoré máte.

Je dôležité mať na pamäti, že uzdravený človek nie je to isté, ako nový človek. Uzdravenie väčšinou znamená poučenie sa zo zlomeného srdca a prechod no novej éry vášho života.

Lekcie, ktoré si viete vziať z procesu liečenia, sú neuveriteľne dôležité a urobia vás múdrejším. Aj keď sa vám to môže zdať ako veľká záťaž, tento čas uzdravovania je obrovským požehnaním, pretože teraz už viete, ako sa spojiť sami so sebou.