Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Skutočné príbehy o veštení

Ďalšie príbehy z rubriky Ľudia a veštenie:

Príbuzná rubrika: Verte - neverte


Zať

Zať

Moja dcéra mi vyčítala, že sa chovám ako klasická svokra. Nemohla som si však pomôcť. Jej priateľa som nemala rada od prvej chvíle. Neviem, ale niečo mi na ňom nesedelo.

Stretnutie so svokrou

Stretnutie so svokrou

Pred prvým príchodom svokry som mala neuveriteľný strach. Od malička musím byť vo všetkom dokonalá a trpím pre trémy, ktoré prežívam pri každej maličkosti. Vyčítala som priateľovi, že ma ide s mamou zoznámiť u...

Nové šťastie

Nové šťastie

Som rada, že za tie roky, čo poznám pani Zorku, mi bola dôverníčkou a kamarátkou. Som rada, že ma viedla na dobrú cestu, aj keď som mala obdobia, kedy som žiadne schodné riešenie svojich problémov nevidela.

Nudné manželstvo

Nudné manželstvo

Dnes sme oveľa šťastnejší ako vtedy a ja som rada, že som neurobila chybu a nevybrala som sa cestou, po ktorej som nikdy nechcela kráčať.

Podriadená

Podriadená

Rozhodla som sa, že vám o svojom zážitku napíšem, aj keď neočakávam, že mi niekto uverí. Dúfam však, že ak by som týmto svojím varovaním pomohla aspoň jednému človeku, bude to na niečo dobré.

Kariéra nadovšetko

Kariéra nadovšetko

Veštica Zarija ma už niekoľkokrát pred týmto zážitkom varovala, aby som o seba viac dbala a neprepínala sa v práci, no ja som na jej slová nedbala.

Práca pre kamarátku

Práca pre kamarátku

Moja kamarátka Sonička je veľmi dobrá a láskavá, navyše je veľmi inteligentná a usilovná, no mala veľký problém s tým, aby si našla poriadnu prácu a ja som veľmi rada, že som jej v tom pomohla.

Moja mladšia sestra

Moja mladšia sestra

Volám sa Jozef, mám 38 rokov a celý život sa na mňa lepila smola. No len do chvíle, kedy som sa nezoznámil s pani Zuzanou. Ona mi pomohla dať môj život dohromady, aj keď som v to už ani nedúfal.

Počítač

Počítač

Keď mi pani Emília povedala, že strávim veľmi dlhý pracovný deň, ktorý však budem tráviť vo veľmi milej spoločnosti, len som sa smial a v duchu som veľmi silno pochyboval o jej schopnostiach.

Mama

Mama

Tridsiatku som bral ako niečo prelomové. Bral som to ako vek, kedy by sa chlap mal vybrať konečne správnou cestou a mal by zanechať všetky hriechy za sebou. A ja som tých hriechov nemal málo.