Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Horoskop na september - Strelec

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Mincový princ nám prináša budovanie a usporiadanie energií do určitého systému, aby sme sa vyznali v bežnom živote. Berte vzťah prakticky. Niekedy to nejde bez určitej tvrdohlavosti. Hlavne vtedy, keď sa potrebujeme presadiť. Všetko však treba robiť s mierou a vytrvať v svojich predsavzatiach tak, aby sme nepoškodili svoje partnerstvo. 

Práca: Princovia nám dodávajú pozitívnu zemskú energiu, teda môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Nezabúdajte na zdravý sedliacky rozum. Zemský živel mincí, inak diskov, by mal spoľahlivo ovplyvniť i vašu kariéru a výplatnú pásku. Samozrejme, že vám to nevyjde, ak budete sedieť len so založenými rukami. 

Zdravie: Podľa karty si však treba dať pozor na zápchu! Psychická príčina tohto zdravotného neduhu je v lipnutí na minulosti. Pre zdravých platí, že prevencia je lepšia. Tí, ktorých už trápi choroba, môže pomôcť prírodná liečba. Aspoň jeden deň v týždni jedzte len živú stravu, ktorá je bohatá na balastné látky.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: