Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Horoskop na september - Kozorožec

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Mať dobrý, stabilný vzťah, je najväčším šťastím v osobnom živote. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, pri ktorom máme od začiatku pocit, že sme doma. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Odpustite bývalým partnerom, a to bez podmienok! Hrdosť i pýcha majú ísť v láske bokom. Na obzore sú teda zmeny, dúfajme, že k lepšiemu.

Práca: Pri názve karty vás môže napadnúť aj slovo výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Buďte teda radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť.

Zdravie: K dobrému zdraviu musí človek prispieť sám. Nečakajte, pokým sa koleso šťastia pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo len najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. V tomto období je totiž najviac namáhaný pankreas a slezina. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. 

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: