Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Rok 2011 - rok bieleho Zajaca

Tento rok od 3. februára 2011 prežívajú v Číne rok bieleho Zajaca, ktorého vo Vietname nazývajú i rokom Mačky. To vysvetľuje, že niekde sa dočítate o roku Mačky, inde sa spomína rok Zajaca. Najzraniteľnejším faktorom vždy a v každom roku zostáva ľudská duša. Až večer deň ocení a zrekapituluje deň. V tomto prípade uvidíme, čo nám rok 2011 naozaj dal, nielen sľuboval, keď sa uzavrie a žezlo po bielom Zajacovi prevezme majestátny vodný Drak roku 2012.

Rok 2011 - rok bieleho Zajaca

Čínsky horoskop je založený na inom systéme ako zverokruh. Počet 12 znamení majú oba astrologické systémy spoločné. Slnečný horoskop je založený na báze polohy Slnka a jednotlivých planét v určitom období. Čínsky astrologický systém je pre nás dosť komplikovaný a bez hlbších znalostí východných kultúr a filozofie ťažšie pochopiteľný.

Tento rok je pasívny, ale bude aj nesmierne citlivý a jeho energie nebudú vždy, všade a ku každému len milé. Zajac i mačka zavetrí nebezpečie už z diaľky. Dokáže brilantne vykĺznuť z väčšiny nebezpečných situácií. Mačka i zajac sú milé zvieratká, ale majú svoje pazúriky. Sú prítulné, ale len keď chcú. Majú radi svoje súkromie a sex. V tomto roku 2011 bude šesť zatmení, ktoré prinesú so sebou zmeny, ale aj súženia. Bude strašiť i činnosť nevyspytateľnej prírody. Na pokoji nás nenechajú živly vody, ohňa, či elektrina. Na netradičných miestach zeme sa prejaví extrémny chlad, inde extrémne teplá.

Aký bude rok bieleho Zajaca?

Celkovo by sme mohli zhrnúť, že to bude relatívne pokojný rok. Mal by priniesť viac dobra, mieru a hojnosti. Aktivity, ktorým sa nedarilo, sa začnú rozbiehať. Piatok bude dominujúci deň v týždni, kedy budeme už túžiť po oddychu, ale nebude nám dopriaty, kvôli rôznym okolnostiam.

Vo východnej filozofii horoskopov neexistujú dogmy, ale rozhoduje slobodná vôľa človeka. Ľudia západnej filozofie obdivujú a závidia úspešným a bohatým ľuďom. Prahneme po materiálnom zabezpečení, bohatstve a uznaní. Pre človeka ďalekého východu bol dakedy vzorom mudrc, ktorý bol morálne i duševne slobodný. Preto tam vznikalo viacero náboženstiev i duchovných smerov. Samozrejme, to už v súčasnej realite neplatí. Sociálne prostredie utvára ľudí oveľa viac, ako si to uvedomujú. Pozvoľna čoraz viac ľudí začína preberať dávnu filozofiu východu, že nechcú len niečo mať, ale radšej niekým byť. Každý človek vidí svet svojimi očami. Rešpektujte však spoločenské pravidlá.

Vzťahy

VzťahyRok Zajaca, či Mačky praje rodine. Zvýši sa populácia. Deti, narodené v tomto roku mäkkého kožúška, bývajú úspešné a šťastné, obdarené talentom so schopnosťou urobiť aj kariéru. Lásky budú romantické i vášnivé, ale netreba nosiť ružové okuliare. Vplyv tohto roku môže byť dobrý pre tých, ktorí sa majú chuť smiať a tvoriť. Mnohí budú i neverní, ak budú mať pocit, že ich doma nemajú veľmi radi. Objaví sa i viac skrytej falošnosti a menších intríg. Nech energie z tohto roku sa prenesú i na vás. Nech každý z nás má eleganciu, pružnosť a ušľachtilosť mačky a aj jej povestných 9 životov.

Práca - peniaze

PrácaToto obdobie je charakterizované napätím medzi konzumom, užívaním si a prácou, čiže povinnosťami. Rok praje skôr ohnivým znameniam, ktoré nielen dostanú zaujímavé príležitosti, ale ich dokážu aj využiť, na rozdiel od tých pohodlnejších a pomalších. Tí budú mať skôr sklony prácu a povinnosti z pohodlnosti odkladať. Disciplína má skôr tendenciu sa uvoľňovať. Musíte byť veľmi opatrní pri podpisovaní čohokoľvek, hlavne zmlúv, vystavovaní i prijímaní dokladov. Potrápia aj rôzne technické problémy. Počúvajte svedomie i rozum. Odhoďte predsudky, bojujte za svoje životné podmienky.

Zdravie

ZdravieBudú viac lákať zábavy a prejedanie sa. Preto si nezaťažujte žalúdok. Z pokazeného trávenia sa objavujú na pokožke fľaky. Celkove koža bude oslabenejšia. To platí i na alergie a pokožku pohlavných orgánov, nakoľko Králik nemá problémy s nekontrolovanou sexualitou. Z náhodných sexuálnych stykov je zvýšená možnosť prenosu pohlavných chorôb. Bude sa nám žiadať viacej odpočinku a spánku.