Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Venuša vo Váhach prináša vzdušným znameniam šťastie v láske

Venuša vstupuje 16. augusta do znamenia Váh. Planéta lásky, krásy a umenia je v tomto znamení doma, preto jej vyžarovanie bude veľmi harmonické.

Venuša vo Váhach prináša vzdušným znameniam šťastie v láske

Bližšia charakteristika

Váhy sú znamením, ktoré má rado pokojné prostredie, eleganciu a dáva dôraz na spoločenské konvencie. Jemnosť, diplomacia a kompromis sú v popredí. Keďže Váhy sú doma v dome manželstva a partnerských vzťahov, je vo všeobecnosti táto oblasť života teraz veľmi dôležitá. Na druhej strane ale pozor! Váhy sú kardinálnym znamením, preto neradi ustupujú. Konajú však diplomaticky, a to spôsobom, aby bol vlk sýty aj ovca celá. Ale je tu to ale… Ak sú v úlohe vlka, zasýtia sa svojou ovečkou tak, že tá si ani neuvedomí, že ju skoro celú zjedli.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Všeobecne majú teraz viac šťastia v láske vzdušné znamenia - Blíženci, Vodnári i samotné Váhy, ale môžu ho mať i ohniví Levovia a Strelci.

 • Blíženci - Venuša vám všeobecne putuje domom radosti, potešenia, tvorivosti, detí i hazardu. Užívajte si tieto chvíle, ktoré sú podporené i samotným Slnkom v tomto dome, len to s ničím nepreháňajte.

 • Vodnár - môžete byť obšťastnení nejakým umeleckým zážitkom, ktorý vás dosť ovplyvní. Venujte sa umeniu a keď práve cestujete, nezabudnite na výstavy, galérie a koncerty. Voľní možno stretnú na zahraničnej dovolenke svojho vysnívaného partnera.

 • Váhy - priťahujete druhých ako magnet a šarmantne to aj využívate. Užite si svoje pekné chvíle! Ak sa dá, vezmite si voľno a žite! Ak by ste chceli iných manipulovať, vedzte, že sa vám to neskôr vráti ako bumerang.

 • Lev - pár dní sľubovaného babieho leta využite na posedenie s ľuďmi z okolia, napríklad na grilovačke. Pracujte na vylepšení susedských vzťahov. Objavujte krásu všedných dní, ktorých je v živote človeka viac, ako tých sviatočných.

 • Strelec - aj pre vás je najlepší čas to roztočiť s priateľmi. Pociťujete k sebe ozajstné kamarátstvo. Medzi priateľmi a priateľkami môže vzplanúť láska. Keďže ste ohnivé znamenie, opatrujte si ju, aby skoro nevyhasla.

Ostatné znamenia budú vplyv Venuše vo Váhach pociťovať neutrálnejšie. Neznamená to, že sa nemôže u vás niečo pohnúť dopredu. Bude to však skôr iná oblasť ako samotná veľká láska. Nezabúdajte, že toto sú všeobecné informácie, osobný horoskop s presným dátumom a časom narodenia môže vyzerať inak.

 • Panna - priťahujete hmotné veci, ale aj ľudí. Môžete investovať do umenia, ale mali by ste si dávať pozor, aby ste to nepreháňali s nákupmi šatstva a šperkov. Nejaké perie na ne však pustiť môžete.

 • Býk - dajte veľa pozitívneho do vašej práce. Vylepšite si vaše pracovisko, kúpte tam niečo pekné, veď je to napokon váš druhý domov. Urobte prvý krok a podajte si ruky s rozhnevanou kolegyňou.

 • Škorpión - možno sa budete starať o niekoho, kto to bude potrebovať. Také veci sa človeku vrátia viacnásobne. Keďže onedlho vstúpi Venuša k vám, tak si dovolím povedať, že to bude možno čoskoro!

 • Ryby - pozorujte sa, ako vnímate druhých ľudí. Čo vám prinášajú? Sexualitu berte vážne. Je súčasťou života, človek sa ňou transformuje. Ak dodržujete svetské i duchovné zákony, tak sa meníte k lepšiemu.

Znamenia, ktoré sú v kríži so znamením Váh, to budú mať v láske trochu ťažšie.

 • Kozorožec - všeobecne vám Venuša putuje domom kariéry. Preto si treba dať pozor, aby ste sa nechovali zištne vo vzťahoch na pracovisku. Kolegovia by vás určite skôr či neskôr prekukli. Naopak, možné problémy využite na to, aby ste stmelili kolektív.

 • Baran - opozícia Venuše je väčšinou celkom príjemná, ale treba si uvedomiť, že ste obaja dosť tvrdohlaví. Tu je otrepaná rada dobrá, preto si ju často pripomínajte: Manželstvo je inštitúcia kompromisov. Platí to aj inde, nielen v manželstve.

 • Rak - vytvorte si doma oázu pokoja. Vylepšite si vaše hniezdo. Prinesie vám to radosť. Niekedy pomôže zmena farby poťahov na sedačke, alebo vymaľovať steny v byte vo veselšom tóne.

Venuša je planétou lásky, toho najvyššieho citu, ktorý spája tento svet v jeden celok. Nepôsobí agresívne a nikdy nebude hlava nehlava bojovať za to, po čom túži. Každé vyžarovanie a postavenie planét, ako sú kvadráty, opozície, trigóny, sextily a podobne majú svoj zmysel. Keďže je tento článok o Venuši, ktorá má rada zábavu a nerada sa nudí, ten zmysel je aj v striedaní sa tzv. dobrých a horších aspektov.