Odporúčame

Veštica Adrianalin

Veštica Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Sadia

Sadia

Obsadená, zavolajte neskôr

Detoxikácia a jarné upratovanie života

Upratovanie je symbolickým prejavom túžby očistiť a detoxikovať svoj život. Ak vyhodíme prebytky svojej minulosti, uvoľníme priestor novým veciam, novým zážitkom, či novým projektom.

Detoxikácia a jarné upratovanie života

Každý z nás má tendenciu ukladať si veci ako spomienku na niečo alebo niekoho. Hlavne ak sa manželia či partneri po dlhšom čase rozídu. Z času na čas je veľmi prospešné niečo vyhodiť a vyčistiť svoj byt, dodáme tým priestor novým energiám a samozrejme sa tam cítime oveľa lepšie. Ak sme niečo pár rokov nenosili, zaberá nám to iba miesto v skrini, prípadne tie veci vyšli z módy, zbavme sa ich. Odnesme ich do charity, alebo ich darujme ľuďom, ktorí nám za ne budú veľmi vďační.

Nové energie v domácnosti

Dôkladne je treba vyčistiť každú miestnosť vo svojom dome, či byte, povysávať, umyť okná, ba aj všetok nábytok treba vyčistiť. Ak sú už aj steny špinavé, postarajme sa o ich očistu. Nezabudnime ani na krásne, živé kvety, oživujú priestor a prinášajú čistý vzduch. Aj samotné farby pôsobia pozitívne. Každá špinka v našom bývaní blokuje energiu. Nie je prospešné ľutovať námahu, ktorú musíme vynaložiť, aby sme sa zbavili minulosti.

Tieto nové a čisté energie nám dokážu pritiahnuť nového partnera, či partnerku, nové zamestnanie, ktoré dlhodobo hľadáme a nevieme sa pohnúť z miesta, ale hlavne to prinesie veľkú radosť do nášho srdiečka.

  • Vykurovanie - sušená šalvia dobre horí a robí veľa dymu. Vydymme celý byt, dom, vrátane skríň, povál a pivníc. Hlavne všetky kúty, pretože tam sa zdržuje najviac negatívnej energie.

  • Vonné tyčinky - použiť k očiste sa dajú aj vonné tyčinky, sú vyrobené tak, aby ich vôňa prenikla až do stien.

  • Kadidlá - sú taktiež veľmi dobrým pomocníkom. Aj kňazi na očistu kostolov používajú kadidlá. Vhodné sú zo santalového dreva, cédrového dreva, levandule aj rozmarínu.

  • Aromatické oleje - oleje sa dávajú do aromatických lámp spolu s vodou. Prihrievaním sa uvoľňujú éterické oleje a tie pôsobia očistne. Dobré sú oleje z levandule, šalvie, mäty, santalového dreva, ópia a cédrového dreva.

  • Izbové spreje - dajú sa zakúpiť aj izbové spreje na očistu priestorov. Obsahujú éterické oleje a sú veľmi vhodné pre ľudí, ktorí veľa cestujú a často prebývajú v hoteloch, prípadne sa dajú použiť aj v zamestnaní.

  • Zvončeky, spievajúce misky - vydávajú nádherné zvuky, ktoré vibrujú po miestnosti a tým očisťujú priestor od negatív.

  • Hudba a spev - Beethovenova Ave Mária, či iná klasická hudba má vysoké frekvencie, ktoré pôsobia liečivo. Spev, či hudobné prevedenie mantier zvyšujú vibráciu a taktiež pôsobia liečivo a upokojujúco.

  • Soľ - jedna z najúčinnejších metód očisty priestorov je soľ. Najvhodnejšia je morská soľ, pretože obsahuje aj energiu Slnka. Je potrebné urobiť v každom kúte krížik so soľou a po jednom dni pozametať, či povysávať. Soľ absorbuje negatívnu energiu. Veľmi vhodná je aj do kúpeľov, stiahne negatíva aj z nás, ktoré sa v priebehu dňa na nás nalepili.