Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Horoskop 2022 - Beran

Roční horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Mars

Vaša planéta Mars vám narobí najviac problémov v roku 2022 od 30. októbra až do konca roka (v Blížencoch). Bude to pre vás náročných 63 dní. Snažte sa ubrzdiť vašu povahu a všetko, čo sa bude dať. Nebuďte príliš otvorení k priateľom, ani kolegom.

Niektoré záležitosti, zvlášť v pre vás kritickejších dňoch, by mali zostať výhradou vašej rodiny. Dobre si rozmyslite, aj aké informácie budete zdieľať na sociálnych sieťach.

Nov Mesiaca v znamení Barana

V piatok 1. apríla 2022 o 8:17 h sa Slnko a Mesiac budú nachádzať vo vašom znamení Barana.

Ideálny čas na začiatok vašich aktivít. Skúste sa vydať úplne novou cestou, aj keď s danou aktivitou nemáte zatiaľ žiadne skúsenosti.

Spln Mesiaca v znamení Barana

V nedeľu 9. októbra 2022 o 22:54 h bude Luna vo vašom znamení v Baranovi a Slnko v znamení Váh.

Citlivejším a diplomatickejším jednaním môžete doriešiť mnoho záležitostí. Prehodnoťte, či všetko klape tak, ako si plánujete.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Zamysleli ste sa nad tým, čo vás robí šťastnými? Viete, že nie všetko je možné kúpiť. Vy sa len tak ľahko ani v náročnom roku 2022 nenecháte striedaním vzostupov a nárazov odradiť. Mali ste ich dosť aj v roku 2021. Uznávate, hoci nie s nadšením, že sú tu preto, aby vám pomohli rásť a rozvíjať sa.

Všetko nové, čo vám rok a život priniesol, ste dokázali zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete ešte dlho čerpať.

Vy otvárate Zverokruh. Máte veľký vplyv na mesiac marec a prebúdzajúce sa energie jari. Slnko, mocná energia, sa sťahuje do vášho znamenia. Vyžaruje intenzívne vlny vitality a začiatkov. Prináša aj v roku 2022 túžbu po novom pohľade na zavedené vzťahy, názory a životné postoje.

Neobchádzajte pravidlá, aj keď s nimi vždy nesúhlasíte. Všetky rozhodnutia robte aj v roku 2022, roku emócií a vzťahov, s chladnejšou hlavou. Bude to prospešné pre všetkých, hlavne však pre vás.

Peniaze

Najúspešnejší deň pre vás je každý utorok, lebo býva pod vplyvom energií Marsu. Naň plánujte väčšinu svojich aktivít. Tento rok 2022 je pre vás dôležité, aby ste dokončili to, čo ste začali už v minulosti. Všetky plány, ktoré ste nedoriešili, vás budú prenasledovať, už aj v sťaženejších podmienkach. Preto sa snažte predísť tomu, čomu sa bude dať.

Tým, že si nastavíte cieľ, sa veci dajú do pohybu, hoci trochu inak, ťažšie. To, čo dlhšiu dobu stálo, sa však začne hýbať. Musíte si len určiť ten správny smer a mať veľmi veľa trpezlivosti, ktorá vám často chýba.

Pozor na všetky podpisy a zmluvy, ktoré súvisia s majetkom, domom či bytom. Buďte obozretnejší aj pri práci s počítačom. Neuverejňujte svoje osobné údaje, ani fotografie. Mohli by sa zneužiť.

Zdravie

Nájdite si v roku 2022 predovšetkým svoj vnútorný pokoj. To bude vo vypätejšej situácii to najnutnejšie. Väčšina vašich neduhov vyplýva z prepínania síl a prepracovanosti. Vy, ohnivé znamenie, často prepínate svoje sily a tým ohrozujete nielen svoje fyzické zdravie, ale aj oslabenie psychiky.

Máte zlé zdravotné návyky, ale výkonné telo a dobre postavené svalstvo. Extrémne silná energia, ktorá ovplyvňuje znamenie Barana, zároveň varuje pred jej zneužívaním.

Starším sa už môže objaviť zelený zákal, glaukóm. Je to ochorenie zrakového nervu, ktoré prichádza zákerne, bez vážnejších príznakov. I ostatných môžu potrápiť oči a všetko, čo je na hlave.

Najviac budete preťažení pod vplyvom vašej planéty Mars v čase jeho retrográdnej fázy, čiže posledné dva mesiace roku 2022. Nenechajte sa znervózniť tými, čo radi druhých znervózňujú.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: