Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Petra

Petra

Tisíce ľudí snívajú o budúcnosti, minulom živote, majú veľa otázok a chcú poznať odpovede - od toho som tu, aby som vás nimi previedla. Více »

Další kartářky online
Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Horoskop 2022 - Lev

Roční horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Váš vládca je Slnko, ktoré nebýva retrográdne. Jeho vplyvy sú napriek tomu najsilnejšie. Pôsobia na všetkých, nielen na vás. Erupcie na Slnku ovplyvňujú veľmi reálny a následne aj psychický stav ľudí.

Nov Mesiaca v znamení Leva

Nov Mesiaca v znamení Leva bude vo štvrtok 28. júla 2022 o 19:54 h.

Nadobudnete veľkú silu, pretože ju novu Mesiaca dodá i vaše Slnko vo vašom znamení. Postavte sa zodpovednosti čelom, pretože vaša energia a sila môže uškodiť slabším jedincom. Buďte múdrejší a skúsenejší, zvlášť muži. Teraz to pre vás bude jednoduchšie.

Spln Mesiaca v znamení Leva

Spln Mesiaca v znamení Leva bude v stredu 16. februára 2022 o 17:56 h.

Adekvátne reagujte. Tlmte emočné výbuchy, zvlášť ženy. Ak od seba nechcete odohnať rodinu, kolegov ani priateľov, snažte sa ovládať. Niekedy stačí zhlboka dýchať a domyslieť si možné následky.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Veľa starostí pramení hlavne zo zlej komunikácie, keď sa nič vzájomne dôkladne nevysvetlí. V citovej oblasti môžete v roku 2022 zažívať náhle zvraty, ale väčšina Levov dokáže svoje city ukotviť.

Zatúžite po hĺbke emócií, láske a harmónii, lebo zhoršená spoločenská situácia na vás bude silne pôsobiť.

Jang, váš symbol, symbolizuje deň, Oheň a muža. Vaša planéta je Slnko. Kov, ktorý vám prospieva, je zlato.

Prvú polovicu roka 2022 venujte svojej rodine. Zmeny, ktoré v nej prebiehajú, ovplyvňujú aj vás a vy sa im musíte prispôsobiť. Ak si nájdete nové spoločné záujmy, prežijete vo vzťahu skutočnú obnovu.

Planéta Venuša bude mať aj na vás silný vplyv. Koniec roka (od novembra) vám môže priniesť prekvapenie, stretnutie s niekým z minulosti a oprášenie starých vzťahov.

Nespokojnosť vo vzťahu riešte s drahou polovičkou, nie so svojimi kamarátmi. Zo srdca vám spadne veľký kameň, pretože nájdete pochopenie. Na oplátku sa dozviete niečo dôležité z druhej strany.

Ak chcete zapaľovať, musíte horieť. Neúspech nie je hanbou, hanbou je strach a obava skúsiť to znova. Stupňovanie konfliktu je zbytočné. Držte sa vytýčenej cesty, všade inde je to dosť nebezpečné. Dajte šancu každému, kto má dobré úmysly. Dôležitý je výsledok.

Peniaze

Strácate vlastné sny a namiesto toho vediete konkurenčný boj s okolím. Spomaľte a uvedomte si, čo je pre život podstatné. Je pre vás dôležité nasmerovať hneď na začiatku roka 2022 svoju energiu k jasným a konkrétnym cieľom.

Od júna do októbra je retrográdna planéta Saturn, ktorá spomaľuje a prehodnocuje. Od 24. augusta do konca roka vás bude brzdiť aj Urán, ktorý bude pre vás v nepriaznivom znamení Býka.

Na nejaké zásadné posuny vo vašich aktivitách to naozaj príliš nevyzerá. Bude nutná koncentrácia a dôslednosť, ktorá nie je vašou najsilnejšou stránkou.

Začiatok roka bude náročný. Dôležité planéty budú pre vás v zložitejšom postavení. Neradi sa prispôsobujete, nenávidíte obmedzovania a nechcete sa zaoberať nudnými činnosťami, ani na pracovisku. Tie sa vždy snažíte a aj v roku 2022 sa budete snažiť, preniesť na niekoho iného.

Lev dlhodobo neznesie podriadené postavenie. Budete si hľadať nové zamestnanie, živnostenský list, alebo aspoň nové formy práce, kde budete mať šancu vyniknúť.

Zdravie

Chráňte svoje srdiečko! Pokiaľ vás trápi arytmia či kolísavý tlak, konzultujte svoje problémy s lekárom. Prevencia je najlepšou cestou, ako sa vyhnúť väčším starostiam. Vaše zdravotné ťažkosti dlhodobo súvisia s vašou 4. čakrou, čakrou srdca. Posilňuje a aktivuje ju ružová alebo hráškovo zelená farba.

Únava, stres, negatívne myslenie, či pocity strachu a úzkosti sa podieľajú aj na vzniku a priebehu mnohých telesných ochorení. Tie vaše súvisia hlavne so srdcom, jeho činnosťou a stavom vašich žíl a ciev. Tomu sa dá predísť pri troche vôle a zdravších návykoch.

Je potrebné pristúpiť ku komplexnej očiste vášho JA, ako aj priestoru, v ktorom žijete - pracoviska, najmä však spálne.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: