Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Sila sugescie (3. časť)

Už Asklepiades, otec medicíny, vo svojom chráme nariaďoval pacientom opakovanie určitých slov; orientálni, starobabylonskí, egyptskí kňazi či keltskí Druidovia používali posvätné formule či verše!

Sila sugescie (3. časť)

Je nekonečné množstvo príkladov ako dôkaz, že hypnotizmus a sugescia ako veda existovali a sú rozšírené po celom svete. V podstate základom všetkých našich problémov sú nesprávne myšlienkové štruktúry, ktoré nám odovzdávajú rodičia, tým zas ich rodičia a tak ďalej, a my sa podriaďujeme nezdravému mysleniu a z toho vyplývajú i nesprávne postoje voči tomu, čo nazveme problém, no často to ani problém nie je.

Napríklad: Naučili nás, že mať mnoho peňazí je hriechom.
Otázka: Ak nemáte veľa peňazí, ako chcete pomôcť tým, ktorí potrebujú prácu? Za čo budete financovať podnik, v ktorom ich zamestnáte? Alebo si myslíte, že iba slová útechy postačia?

Sama som kedysi bola v nezávideniahodnej situácii, bez prostriedkov a bez možnosti výberu. Poviem úprimne, slová útechy ma privádzali do zúrivosti, tie veru nezasýtili moje hladné deti, ani za mňa neuhradili nájomné.

Zaujímavé na sugescii je i to, že ňou môžeme načisto zlikvidovať akúkoľvek chorobu, ktorá sa rozvinula asi do dvoch tretín. Preto hovorím, že do dvoch tretín, lebo posledná tretina napríklad rakoviny je diskutabilná, nie celkom jasná vo svojom správaní sa voči hostiteľovi, potom napríklad SM, pri ktorej odumiera svalová hmota, v poslednom štádiu bude asi nezvládnuteľná, lebo to, čo je mŕtve zatiaľ ešte veľmi nikto neoživil.

Pri chorobách je dôležité vedieť príčinu ochorenia, až potom môžeme vymyslieť správnu sugesciu na ich odstránenie.

Carcinóma – neoplazma – rakovina – nádorová

Možná príčina: dlhodobý stres, potláčanie osobnosti, vonkajších prejavov, autoagresivita, mierne zabíjanie lásky k sebe, neriešenie – zdanlivé ignorovanie vzťahového problému, istý druh nevraživosti. Lipnutie na matérii alebo predstave.

Mantrovanie:

  • Ráno: Som láska, vyžarujem lásku, prijímam Boží liek. V mojom svete je všetko v poriadku (108x)
  • Obed: Napísanie hlavnej mantry (25x)
  • Večer: Hlavná mantra: Som ochotná (ý) zbaviť sa návyku, ktorý mi táto choroba spôsobila. Prijímam Boží liek: je to láska večná, viera nekonečná, radosť, voľnosť, smiech.
  • Dýchanie: uvoľňovacie: s nádychom prijímame pokoj, s výdychom sa zbavujeme nepokoja.
  • Cvičenie: nijámy/ všetky polohy/ R: 5 – Tibeťanov, V. Pozdrav Slnku
  • Strava: bez múky, orechov, tučného mäsa, nekonzervované jedlá. V receptári heslo CA
  • Vitamíny: A, E, C /10 000 mg/
  • Modrá kolorizovaná voda, liter denne, ožarovanie modrým a ultrafiolovým biotrónovým svetlom 15 minút denne podľa ochorenia.