Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na august 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na august

Známe príslovie vraví: Pomôž si človeče, aj pán Boh ti pomôže. V tomto mesiaci to asi bude platiť obzvlášť. V roku kovového Byvola by si mal každý človek uvedomiť svoju individualitu i holý fakt, že za neho nemôže nik dýchať, tobôž si vziať na plecia cudziu karmu. Je to proti pravidlám vesmíru. Venujte sa preto svojmu životu, cudzie problémy riešte len vtedy, ak vás o to vyslovene požiadajú, alebo nie je iné východisko.

Podľa čínskeho horoskopu je v auguste ohrozená naša termoregulácia, čo je aj logické v týchto horúčavách. Trochu by sa nám malo uľaviť po dvadsiatom auguste, kedy by malo nastať menšie ochladenie.

Byvol je dosť autoritatívny a spokojný, ak ho iní poslúchajú. Možno tak viac porozumieme dnešnej spoločenskej situácii, a to bez zbytočnej nervozity. Pochopme, že je to našou skúškou, aby sme neboli ako ovečky a nebáli sa, ak nás zatvárajú do zvláštneho košiara. Nestrácajte samých seba, ale na druhej strane jednajte rozvážne a múdro.

Verme, že všetko zlé raz skončí k nášmu dobru i celej planéty.

Počas tohto mesiaca môžeme očakávať, že tie povestné božie mlyny začnú konečne mlieť spravodlivo. Svoje šťastie nájdete v sebe, vo svojom vnútri, vyrovnaní a spokojní s vedomím, že žijete. Nezabúdajte sa denne zastaviť, vnímať krásu dňa, hoci je zamračené, alebo dokonca prší vo vašej duši.

Zatiaľ vždy po daždi vyšlo Slnko!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na august pre znamenie: