Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Stázia

Stázia

Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na júl 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na júl

Naše vedomosti sa nikdy nevyrovnajú tomu, čo ešte nepoznáme. Na každú zmenu si treba zvyknúť!

Tento letný mesiac, júl, je v čínskom horoskope venovaný znameniu Kozy. Bude vám pripomínať, aby ste si verili a neukazovali svoju zraniteľnosť. Je možné, že budete nútení prehodnotiť všeličo, čo ste dosiahli, i čo ste chceli dosiahnuť, koho ste stretli, alebo mali stretnúť a to dosť možno od základov vašej existencie až doteraz. Bude to síce zložité, ale verte, že snaha, ktorú tomu venujete, sa vám už čoskoro začne vracať.

Aké energie od čínskeho znamenia Kozy prevezme júl?

Koza je 8. znamením v čínskom horoskope a spájajú ju so šťastím, prosperitou a múdrosťou. Je symbol mieru, harmonického spolužitia a pokoja. Je to najženskejšie znamenie čínskeho zvieratníka. Je umelecký nadaná, potrpí si na elegantnosť a pochvalu. Je ohľaduplná a premýšľavá. Nechce, ani nechtiac, ublížiť. Ak niekoho nevedomky sklame, alebo mu spôsobí problémy, usiluje sa to ihneď napraviť. Je jemná a dôveryhodná, preto má veľa priateľov, ktorí jej pomáhajú zdolávať životné prekážky.

Jej cesty majú aj duchovný rozmer. Má odpor k pravidlám a obmedzeniam. Má intuíciu, ale aj tvrdohlavosť. Túžba nájsť svoj sen môže zapríčiniť jej nespokojnosť s tým, čo sa jej podarilo dosiahnuť. Podlieha náladovosti a nie je schopná pracovať pod tlakom.

Má rada prírodu, deti i zvieratá. Vie si ceniť domov. Dôležité sú pre ňu aj tie najmenšie životné istoty, o ktoré nechce prísť a už vôbec nie riskovaním. Je nespokojná a neustále otravuje svoje okolie. Svoje slabé stránky zakrýva. Je mierna zmätkárka, čo sa vám v júli, zvlášť na dovolenke, môže výrazne prejaviť.

Letná dovolenka

Prináša na cestách veľa prekvapení, občas aj mrzutosti a nútené zmeny trasy. Napokon každá cesta, napriek rôznym peripetiám, pomerne dobre dopadne. Budete na ňu dlho spomínať.

Váš život je plný vzruchu a zhonu. Skúste sa zastaviť a vážiť si drobných radostí, ktoré zažívate každý deň. Okolnosti budú často vyžadovať aj opačné nasadenie, ako je vám vlastné.

Financie

Pokračuje náročné obdobie. Stále sa budete trochu trápiť, ale menej ako minulý mesiac. Tento mesiac prinesie určité pozitívne zmeny. Môžete dosiahnuť úspech v podnikaní, práci, alebo vyniknú vaše tvorivé schopnosti.

Budete mať chuť míňať. Nepreháňajte to a často si skontrolujte zostatok na účte. Bude na vás síce vyvíjaný tlak, aby ste finančne podporili svoje deti, rodinu, alebo svoju lásku, priateľov, či nákupy. Vaša peňaženka bude pomaly, ale neustále zmenšovať svoj objem. Neplytvať je bezpečná istota.

Zdravie

V júli podľa čínskej medicíny je najviac ohrozený krvný obeh. Nikdy by ste nemali podceňovať vplyv psychiky na zdravie. Je veľmi podstatný. Zlá energia, stres, zlí aj neprispôsobiví ľudia v okolí, to všetko môže váš zdravotný stav zhoršovať.

Riziko zápalových ochorení, pripadne i fyzických zranení pri športe, či na cestách je dosť veľké. Umývajte si ruky, zeleninu a ovocie. Dbajte, zvlášť v tomto zdravotne náročnom čase, na dôkladnejšiu hygienu.

Dostatočné množstvo nie veľmi studených letných tekutín nielen prečistí vaše telo, ale aj zvýši vašu energiu, pomôže proti zápche, ale aj proti ľadvinovým kameňom. Spánok a jedlo bude teraz pre vás liečivejšie a upokojujúce, zvlášť pre tých, ktorí majú radi jednoduchú stravu, zeleninu a ovocie. Zvýši sa vám vitalita.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: