Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júni 2023

V nedeľu ráno nastáva nov v Blížencoch, ktorí nenávidia nudu a stereotyp. Blíženec je totiž tretím znamením, ktoré patrí do domu komunikácie, kratších ciest a najbližšieho okolia. Tam by mali teraz smerovať vaše myšlienky a konanie.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2023

Posledná štvrť07.09.2023 00:24Blíženci-
Nov15.09.2023 03:42PannaNov Mesiaca september 2023
Prvá štvrť22.09.2023 21:34Kozorožec-
Spln29.09.2023 12:00BaranSpln Mesiaca september 2023

Nov Mesiaca nastane: 18.06.2023 06:40

Či si to uvedomujeme alebo nie, spoločnosť iných potrebujeme. Ak to len trochu ide, oslovte susedov, s ktorými sa skoro vôbec nepoznáte. Pokiaľ sa s niektorým obyvateľom na vašej ulici hneváte, skúste prelomiť ľady, alebo uhasiť oheň medzi vami.

Hoci ste možno samotár, skúste ísť aj tak do spoločnosti. Iste sa niečomu priučíte a vypočujete si rôzne novinky. No a to najlepšie, spoznáte nových ľudí!

Čítajte a komunikujte. Hľadajte doma knihy, ktoré ste si s radosťou kúpili a nakoniec nečítali. Dajte si ich na viditeľné miesto a po troche si ich čítajte, hoci máte toho veľa na práci. Buďte k sebe úprimní vo svojich pocitoch. Ten človek, ktorý si nahovára, že je vždy spokojný, často klame samého seba. Ak nás niečo hnevá, alebo trápi, treba to eliminovať, aby sme sa dostali k svojmu cieľu, spokojnému, ale aj zaujímavejšiemu životu. 

Nov si vyžaduje pokoj

Bude to dosť problematické nastoliť, veď zvedavý Blíženec neposedí na jednom mieste. Preto si dajte pozor, aby ste neboli roztržití, nestratili napríklad mobil, skontrolujte si tašku pred odchodom z domu, či v nej máte peňaženku, potrebné kľúče atď. Inak hrozí, že sa zabuchnete a zmeškáte dôležité stretnutie. Pokiaľ to ide, dôležité veci si nechajte na nasledujúce dni.

Tento nov vám potom namiesto stresov prinesie nové myšlienky a nápady, ako zrealizovať vaše sny a túžby, a to hlavné: väčšiu chuť do života.

Blíženci sú citliví na dýchanie, preto sa po tieto dni zamerajte na správne dýchanie a cviky na ramená i ruky. Vyvarujte sa dlhšiemu pobytu v znečistenom prostredí. Stravu si treba obzvlášť kontrolovať.

Pokiaľ sa nechystáte držať hladovku s dovolením lekára či skúseného terapeuta, jedzte podľa možnosti surovú alebo blanšírovanú zeleninu. Ak sa však rozhodnete pre ovocné šťavy, nemiešajte ich so zeleninovými. Treba počkať aspoň hodinu, kým ich váš žalúdok strávi. Jedzte vždy až vtedy, ak pocítite hlad.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Týmto novom v Blížencoch vám začína rušný mesiac. Skúmajte pritom, ako viete komunikovať a zdieľať svoje myšlienky druhým. Týka sa to tak práce, ale i súkromia.  Zhodnoťte, ako ste pokročili v realizácii cieľov, ktoré ste si dali na tento rok, respektíve od narodenín. Je to potrebné, aby ste si o mesiac, kedy bude nov pre vás dosť náročný, išli plynule ďalej za svojim cieľom. 

Býk

Dajte si otázku, nakoľko je váš život stabilný a čo preto treba urobiť. Odpoveď príde, len ju treba chcieť prijať, hoci bude kvázi neprijateľná. Lenivosť vám stabilitu nezabezpečí. Slnko a Mesiac sa totiž stretli vo vašom dome hodnôt, ktorý je vašim prioritným domom. Keďže Blíženci sú prelietaví, po tieto dni len plánujte, konajte až po odznení novu, aby všetko klaplo tak, ako má. 

Blíženci

Je na čase rekapitulovať uplynulý rok, ale aj konať! Zamyslite sa, čo sa dialo takto pred rokom, aby ste sa poučili zo svojich chýb. Ak si nevediete denník, vy už prídete na to, ako si spomenúť. Pozrite napríklad do účtov, mailov či starého kalendára. Konajte rozumne, myslite aj na svoj osobnostný rast. Nezabúdajte aj na svoj imidž. Kto sa o seba stará, vyjadruje tým úctu k svojmu okoliu i sebe. Upravený človek sa aj lepšie cíti. 

Rak

Bodne vám pár chvíľ v ústraní, lebo nov vám všeobecne zasahuje do domu podvedomia. Neprepínajte svoje sily. Pokojne môžete plánovať budúcnosť, ale nič vážne nerozbiehajte. Myslite na svojich blízkych, ale aj na seba. O necelý mesiac vstúpi Slnko do vášho znamenia, dodá vám energiu, aby ste mohli začať po novom. Teraz verte svojim snom, že sa uskutočnia! 

Lev

Tento nov je pre vás celkom inšpiratívny. Vplýva vám vplýva na dom priateľov a splnených snov. Urobte si radosť a potešte sa niečím príjemným. Vizualizujte si niečo, po čom túžite a verte, že sa vám to splní. Venuša bude teraz dlhodobejšie vo vašom znamení a od 23. 6. Začne cúvať. Vyliečte si minulé vzťahy, alebo aj ten terajší. Komunikujte o všetkom, čo vás trápi, ale bez dramatických prejavov. 

Panna

Nov vám zašiel tentoraz do domu kariéry, ale i reputácie. Ako pôsobíte na ostatných? V tom si treba uvedomiť, že síce treba byť sám sebou, ale žijeme medzi ľuďmi a už len svojou prítomnosťou utvárame tento svet, v ktorom žijeme aj my. Preto nám má záležať aj na reputácii. Panny milujú systém, mali by sa pozrieť do svojich denníkov či starého kalendára, čo nepríjemné zažili takto pred rokom. Pokiaľ to bola vaša kariéra, neopakujte staré chyby. 

Váhy

Netreba sa dlho vŕtať v minulosti. Nov vám zasahuje do domu osobného rozvoja, cestovania a zahraničia. Na duchovný rozvoj niekedy stačí literatúra, ktorá vás osloví, prednášky a besedy z internetu a niekedy treba investovať čas i peniaze aj do nejakého kurzu. Na druhej strane, niekedy treba uniknúť z víru všedných dní. Doprajte si malý výlet, alebo sa potešte plánovaním letnej dovolenky v zahraničí. 

Škorpión

Nov zasahuje do domu zdieľaných financií s niekým ale aj sexu. Peniaze potrebujeme k životu, ale aj milovanie. Vaše partnerstvo možno potrebuje osviežiť. Ak budete spomínať manželove staré prehrešky, nič nedosiahnete. Odpustené by malo ostať odpusteným. Kto nemá vážnu známosť, mal by sa hlbšie zahrúžiť do seba a hľadať príčinu, prečo. Pokiaľ potrebujete byť teraz sami, je to v poriadku, ale potom sa treba otvoriť láske. 

Strelec

Nov v Blížencov vám pôsobí všeobecne na oblasť lásky a manželstva, vzťahov vôbec, kde patria aj vaši otvorení nepriatelia. Opozícia Mesiaca a Slnka na vaše znamenie vám dáva šancu, aby ste si priznali svoje chyby a začali po novom. Bude to ťažké, lebo sa vám asi nedarí zachovať objektívny pohľad na skutočnosť. Pozor na vašu príslovečnú výbušnosť, hlavne ak nebude po vašom. Robte aj kompromisy. 

Kozorožec

Nov vám zasahuje všeobecne do domu zdravia, každodennej práce a aj stereotypov. Teda máte možnosť svoje bežné a nesprávne návyky zmeniť tak, aby vám to prospievalo lepšie ako doteraz.  Predplaťte si hodiny jógy, kde sa naučíte správne dýchať. Nepodceňujte príznaky chorôb, ale na druhej strane nesledujte každé jedno kýchnutie so strachom. Toto obdobie nám dáva možnosť ľahšej stravy na báze zeleniny a ovocia. Využite ho a schudnite, ak máte kilá navyše. 

Vodnár

Človek sa má zo života tešiť! Ako ste na tom vy? Nemusíte byť bohatí na peniaze, ale doprajte si humor, koníčky a nejaké dobrodružstvo. Viac ako inokedy máte šancu byť sami sebou. Vám sa to väčšinou darí, ale občas to aj hráte, že je všetko v poriadku. Vaši blízki vás radi uvidia, keď budete úprimne žiariť šťastím. Príjemný nov, pozor však na prehnanú túžbu po milostných zážitkoch, hlavne mimo vzťahu.

Ryby

Nov vám všeobecne zasahuje do domu odkiaľ prichádzate (minulosť) a kam aj teraz patríte (prítomnosť). Uvedomte si však, že minulosť ovláda váš život natoľko, koľko jej dovolíte. Preto si treba raz a navždy dať do poriadku v sebe vzťah s rodičmi. Je jedno, či sú nažive, alebo aj nie. Nepríjemné zážitky sa nemajú za vami ťahať ako tieň. Spomínajte na to, čo vám detstvo dalo a poďakujte rodičom za to, že vás vychovali. Robili to tak, ako v tom čase vedeli. Urobte si úpravy v byte tak, aby ste sa tam cítili dobre. 

Téma dňa Veštenie z ruky

Nahliadnite do vnútra vašej duše, využite veštenie z ruky a odblokujte tak prekážky vo vašej životnej ceste.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2023
MesiacRybyod 27.09.2023
MerkúrPannaod 28.07.2023
VenušaLevod 05.06.2023
MarsVáhyod 27.08.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 11.06.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023