Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Anna

Anna

Osobný kód 309

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Nov Mesiaca v znamení Býka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v apríli 2022

Slnko aj Luna sa teraz stretávajú v znamení Býka. To mnohým pomôže dodať odvahu uskutočniť svoje odvážnejšie, či utajované sny. Počas tohto novu Mesiaca sa priblížite k cieľu, ale ešte ho nedosiahnete. I tak nesmiete poľavovať.

Nov Mesiaca v znamení Býka
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Nov Mesiaca nastane: 30.04.2022 22:30

Dôležitý je vzťah k sebe

Aj pod vplyvom tohto novu Mesiaca v znamení silného znamenia Býka, posilneného aj energiou Slnka, prechádzame všetci zraniteľným obdobím. Dajte priechod svojej tvorivosti. Venujte sa tomu, čo vám prináša potešenie a pocit zadosťučinenia.

Uvedomte si svoje vlastné potreby a kvality. Buďte sami sebe najlepším priateľom. Kúpte si na seba niečo krásne a investujte do svojho rozvoja.

Prekonajte strach

Jedna vec je odvaha začať a tá druhá, snáď aj dôležitejšia, je odvaha, snaha a sila vytrvať. Buď zahoríte vášňou pre to nové, čo ešte len príde, alebo sa podvolíte strachu, ktorý vám zoberie príležitosť urobiť väčší životný krok. Akonáhle sa mu postavíte čelom, väčšinou sa rýchlejšie rozplynie.

Dovoľte si niečo, čo ste si zatiaľ nikdy nedovolili. Už skoro sa ukážete, akí ste schopní, aj v psychických problémoch.

Obklopte sa dobrými ľuďmi

Nestrácajte čas s ľuďmi, ktorí vám nerozumejú, alebo vám škodia, či ťahajú z vás energiu. Hľadajte si priateľov, ktorí sú vtipní a dokážu sa baviť, i držať nad vodou, aj napriek náročným časom, ktorými ako ľudstvo prechádzame.

Smiech lieči a uvoľňuje napätie. Poučte sa zo svojej minulosti a chyby už neopakujte.

Vplyv planét

Tento nov Mesiaca je plný mágie. Máte veľkú príležitosť dobre začať. Pokiaľ sa vám to podarí, získate neoceniteľnú výhodu a polovica snaženia bude hotová. Buďte vo svojich prvých krôčikoch rozhodní a dôverujte sebe i vyššej sile života.

Dôležitá bude aj energia nevyspytateľného Uránu, ktorý je dlhodobo usídlený v znamení Býka. Planéty rozmarná Venuša, bojachtivý Mars, dobroprajný Jupiter i snenie a túžby podporujúci Neptún, sú v tomto čase usídlené v znamení citlivých Rýb.

Novom Mesiaca bývajú psychicky viac zaťažení muži. Oslabenejšie budú hrdlo, hlasivky, krčná chrbtica a pohlavné orgány.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Spomeňte si, či ste niečo nezanedbali. Je dôležité, aby sa vám podarilo zladiť vaše predstavy a možnosti s požiadavkami sveta okolo vás. Každý z nás by potreboval viac pochvaly. Nesmiete brať vo vzťahoch to, čo je medzi vami, za samozrejmosť. Láska má vnímať, že ju tu chcete.  Dobre mienenými radami sa vo vlastnom záujme riaďte. Spravodlivosť je relatívny pojem, pocítite to aj na vlastnej koži. 

Býk

Tento nov Mesiaca vo vašom znamení vám s trochu väčšej trpezlivosti pomôže dostať sa ďalej. Nemali by ste vo svojej samoľúbosti zachádzať až za hranice, znamenajú pokles. Vidieť veci, keď sú iba v zárodku, to je genialita. Pokúste sa vyhnúť závislostiam, mohli by vo vás vyvolať pocity viny, ba až strach, i o zdravie. Zmena bude pozitívna, ale môže byť aj trošku bolestivá. Zachovajte si duševnú pohodu a čistú myseľ. 

Blíženci

Aj pod týmto vplyvom novu Mesiaca, budete spontánnejší. S predstavivosťou vám snáď i to menej príjemné pôjde ľahšie od ruky. Dokážete sa veľmi rýchlo prispôsobiť, ale len keď sami budete chcieť. To vytvorí okolo vás nečitateľnejší chaos pre ostatné znamenia. Neprimerané zápasenie so životom vás nielen vyčerpáva, ale aj inšpiruje. Nečakajte viac, ako môžete dostať. Nemyslite, že všetko je pre vás jednotvárne. 

Rak

Pod vplyvom novu vášho Mesiaca budete výbušnejší. Spomaľte. V súčasnej dobe musí byť vaše chovanie priateľské a pokojnejšie. Minulosť sa zvykne opakovať, ak ju dôkladne nepreskúmate. Ako dôsledok z minulých aktivít sa vám môže dariť v nových nápadoch. Niečo iné majú ľudia uzavreté v srdci, ale často niečo iné hovoria. O tom sa čoskoro asi presvedčíte. Strava plná bielkovín vám dnes môže urobiť dobre, a bude vám aj chutiť.

Lev

A pod vplyvom novu Mesiaca v znamení s vami neladiaceho Býka, si viac kontrolujte svoje reakcie. Preverte si niektorých rozporuplných priateľov. Nikdy ste nevedeli, či s vami súperia, alebo chcú, aby ste si navzájom pomáhali. Keď sa ľudia dostanú do problémov, je pre obidve strany lepšie zísť sa bez zbraní, pohovoriť si, nájsť nejaký mierumilovný spôsob, ako to vyriešiť. Koniec týždňa nabáda k potešeniu. Nepokazte si energie domova.

Panna

Raz je dobre, a inokedy nie, ale tak to vždy bolo, a aj bude. Teraz, aj pod vplyvom novu Mesiaca v živle spoločnej Zeme, môže to vo vás vyvolať mimoriadny, ale pochopiteľný nepokoj. Muži nie sú nikdy dosť starí, aby prestali robiť hlúposti. Ženský pohľad na svet je predsa len trochu iný. Zamestnajte si myseľ niečím novým, na čo sa môžete tešiť a čo vám zaženie pochmúrne myšlienky. A tiež si snáď polepšíte po materiálnej stránke, ktorú tento nov postrčí vpred.

Váhy

Zvraty a zmeny počas týchto dní môžu so sebou priniesť tápanie, preto sa snažte nič neskomplikovať. Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Čaká vás nový príliv energie a celkové zlepšenie zdravotného stavu, ale i tak si dávajte pozor aj na obličky. Drobné nepríjemnosti odznejú. Prijmite pomocnú ruku, ktoré vám dnes ponúknu. Keď sa rozhodnete, už si za svojím názorom stojte.

Škorpión

Pred vami je doba experimentov. Teraz o to viac, pretože vládne nov Mesiaca v znamení Býka, ktorý je s vami v opozícii. Vaše myslenie bude plné nápadov. Vo vzťahoch sa môžu trochu pomiešať karty. Nemyslite toľko na seba a osobné pohodlie, viac získate, ak si všimnete okolie. Stanovte si vzájomné hranice. Hlavne v tomto čase si neklaďte otázku prečo sa mi stalo to, a ono… Múdrejšie je, čo s tým spraviť.

Strelec

Možno už budete chcieť zrealizovať vaše skryté túžby, aj pod vplyvom novu Mesiaca, budete mať takéto sklony. I múdry sa stane hlúpym, pokiaľ prestane na sebe pracovať. Pracujte so svojím podvedomím, možno sa tak vyhnete nezvyčajnému jednaniu. Rýchle nadchnutie sa tento deň pre čokoľvek, a neuvážené riešenie problémov má krátkodobý efekt tak v práci, ako aj vo vzťahoch. 

Kozorožec

Pod vplyvom novu Mesiaca by ste mali opatrnejšie jednať aj s nepríjemnými susedmi. Radšej zmeňte svoje myslenie vo svoj prospech, a buďte trošku optimistickejší. Nedejte sa otráviť nepríjemnosťami. Múdry je ten, kto pozná potrebné veci, nie vlastní veľa vecí. Nekonajte príliš emotívne, mohli by utrpieť vaše city. Trpezlivosť a opatrnosť je nutná, tak, ako zvyčajne. Niektoré nepríjemné myšlienky odfiltrujte čo najskôr. 

Vodnár

Ak si nie ste naozaj istí, že vašimi poznámkami okolie pobavíte, radšej mlčte. Precitlivenosť ľudí bude, aj pod vplyvom novu Mesiaca pod energiami Býka, ktorý s vami nerezonuje, zvýšená. Vyrieknuté slová sa nedajú vrátiť späť. Nemuseli by vám zabudnúť to, čo by brali ako urážku. Zasmejte sa trochu, aj keď obdobie zvádza ku kritike a napätiu. Poučte sa z príbehov druhých, a neopakujte rovnaké chyby ako iní.

Ryby

Aj tá najdlhšia cesta sa začína prvým krokom. Nájdite vnútornú slobodu a naučte sa ju používať. Dnešná realizácia je ľahšie schodná. Skôr by ste si to museli vyhádať. Opatrnosť! Ak máte divoké myšlienky, skúste ich upokojiť. Predídete neuváženým činom. Čoraz viac sa z vás stáva sila, s ktorou treba rátať, a beda každému, kto to nevidí. Urobte si kúpeľ s morskou soľou. Odstraňuje z tkaniva tela odpadové látky. 

Téma dňa Očistné a ochranné rituály proti čiernej mágii

Zistite, ako sa účinne brániť pred nebezpečnými účinkami zlých energií vysielaných proti vám.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacŠkorpiónod 14.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024