Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Nov Mesiaca v znamení Vodnára prináša nový čínsky rok Tigra

Rozbor vplyvu novu Mesiaca vo februári 2022

V utorok ráno nastáva nov Mesiaca vo Vodnárovi. Slnko a Luna sa stretnú v jednom bode, kde si podajú ruky, očakávajúc originalitu, slobodu, ľahkosť, živú komunikáciu a dobrú zábavu. Ľudia si budú chcieť vybrať slobodnejšiu cestu, bez obmedzení a reštrikcií.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára prináša nový čínsky rok Tigra
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecSpln Mesiaca júl 2024
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Nov Mesiaca nastane: 01.02.2022 06:48

Háčik bude v tom, že pri Slnku a Lune stojí Saturn. Ten bude z časti potlačovať slobodu, čo mnohí ľudia budú brať dosť zle.

Keďže planéty nám nechcú škodiť, ale nás majú nasmerovať na správnu cestu, nenadávajme na prísneho učiteľa Saturna, ale skúsme prejsť statočne touto lekciou. Veď to poznáte zo školských čias. To, čo nás naučil učiteľ, na ktorého sme nadávali, lebo nám nič neodpustil, vieme doteraz. Lekcie Saturna majú totiž trvalejšiu hodnotu. Niektorým síce ostali z detstva nejaké bloky, tie treba odstrániť meditáciou a odpustením. Minulosť nezmeníte, preto sa v nej dlho nepitvite.

Nezanedbávajte však svoje povinnosti - čím skôr ich splníte, tým budete spokojnejší. Na druhej strane, nechoďte proti svojmu presvedčeniu do ničoho nasilu. Prevetrajte si hlavy, vyhádžte z nich negatívne myšlienky a zvyky, urobte prievan v skriniach, vymažte staré, nepotrebné maily v počítači.

V dňoch novu treba menej jesť a viac piť, najlepšie čistej vody. Február zaťažuje naše obličky. Preto sa dobre obliekajte. Už spomínaný Saturn v blízkosti Slnka a Luny veští dosť tuhé zimné dni.

Nakoniec si pripomeňme, že nov 1.2.2022 je výnimočný aj tým, že podľa čínskeho kalendára práve začína rok Tigra 2022. Ten je, podobne ako Vodnár, objaviteľom nových ideí, je odvážny, spravodlivý, cieľavedomý a silný.

Prajem vám, aby ste vedeli využiť aj vy tieto vlastnosti pre svoj prospech i celej spoločnosti.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Nov vo Vodnárovi vám aktivuje oblasť domu priateľov, ale aj splnených prianí, dobrej nádeje a ambícií. Nenechajte sa rozhodiť Saturnom, ktorý by vás chcel schladiť. Vy viete svoje a choďte si za svojimi snami. Premyslite si však každý krok. Cesta môže byť hrboľatá a tvrdá, ale vy ju postupne zvládnete.

Býk

Tento nov vám aktivuje kariérnu oblasť, kde patria aj vaše autority šéf, niekedy aj rodičia, hlavne otec. Kvadrát troch planét Slnka, Luny i Saturna vám naznačuje, že nebudete mať nič zadarmo. Viac ako inokedy nastáva vtedy u ľudí konflikt medzi nutnými povinnosťami a vašou spokojnosťou. Dajte si pozor na to, aby ste si nerozhnevali šéfa. 

Blíženci

Skúste sa lepšie spoznávať. Pozorujte seba a svoje okolie. Aké máte s ním vzťahy? Revolučný vietor od znamenia Vodnára vám fúka do domu ďalekých ciest, filozofie a vyššej múdrosti. Máte veľkú šancu na štúdium cudzích jazykov a rozšírenie svojej kvalifikácie. Nemusí to byť len štúdium v zahraničí, ale aj v tuzemsku s dobrým lektorom. Vo vašom prípade vám Saturn pomôže k trvalejším vedomostiam. 

Rak

Vodnársky nov prináša Rakom zmeny, ktorých sa netreba báť, hoci môžu byť zo začiatku dosť zvláštne. Vy ste viac konzervatívnejší, Vodnár je revolučný. Prehodnoťte čo je vo vašom živote nefunkčné, odstráňte staré zo svojho života. Venujte sa aj svojmu zdraviu, jedzte ovocie a zeleninu žltej a oranžovej farby. Ich konzumácia prináša lepšiu náladu. 

Lev

Opozícia Saturna, Slnka a Luny vám prináša na pár dní pocit osamotenosti. Môžete si myslieť, že vám vaši najbližší nerozumejú. Pokiaľ vám bude niekto aj vytýkať a ukazovať na vaše nedostatky, pokojne vysvetlite ako sa na to pozeráte vy. Potom sa venujte práci, najlepšie v osamote. Máte totiž tendencie k dramatickému vystupovaniu, čo by teraz nebolo vhodné realizovať. Iba že by ste hrali v divadle…

Panna

Tak ako vy máte radi detaily, na nich si bazíruje aj Saturn, ktorý dosť vplýva na tento nov. Preto by sa vám malo dariť v práci, kde si treba všímať každú drobnosť. Vy si s Vodnárom celkom vyjdete. Obaja ste intelektuálne založení. Skontrolujte si váš jedálny lístok. Zaraďte do neho viac ovocia a zeleniny. Hovorí sa, že pri každom jedle má byť miska so zeleninou. Ovocie je najlepšie jesť doobeda. Keď sa zhodia kabáty, budete so sebou spokojné. 

Váhy

Priaznivý nov pre vzdušné Váhy. Trochu vás bude obmedzovať Saturn, hlavne ak sa budete chcieť neviazane baviť. Nov vám totiž zasahuje do domu potešenia. Opatrní buďte vo flirtovaní, hlavne ak ste zadaní. Pravda vyjde skôr či neskôr vždy na povrch. Prišli by ste neskôr do zbytočných rečí. Vašou prioritou by mala byť teraz tvorivosť, ale pritom aj zodpovednosť a kontrola detailov. 

Škorpión

Nov vo Vodnárovi je pre Škorpiónov náročný. Treba sa obrniť trpezlivosťou a sebaovládaním, veď vám prináša šancu na nové začiatky u vás doma i práci. Ďalšou šancou bude vaše sebaspoznávanie. Pokiaľ ste typom, že neradi žiadate o pomoc, budete sa cítiť osamelí. Keďže sme tu všetci prepojení, skúste to práve v tomto čase. Pozor, aby ste nemali pri prosbe kamennú tvár. 

Strelec

Väčšinou je pre vás nov vo Vodnárovi výzvou k nejakému dobrodružstvu. Saturn zamiešal karty trochu inak, ale vy iste nájdete spôsob, ako prežiť toto obdobie tak, aby ste sa nenudili.  Premyslite si každý svoj krok, aby ste nedostali napríklad pokutu za rýchlu jazdu. Pozrite sa aj na vaše pracovisko, prípadne i domov. Iste sa nájde viac vecí na vyhodenie.

Kozorožec

Nov vám prináša potenciál na investovanie do niečoho väčšieho a trvalejšieho. Na čo si však treba dávať pozor, to budú nepremyslené konania. Napríklad výpoveď z roboty, kvôli tomu, že vás nahneval kolega. Pokiaľ vás doteraz bavila, nepodľahnite chvíľkovému nutkaniu z nej odísť. Ak ste však už dlhšie presvedčení, že máte zmeniť miesto, môže vám to vyjsť.

Vodnár

Tak ako každý rok, aj tento nov je pre Vodnárov veľmi dôležitý. V tomto prípade je vhodný pre organizáciu a plány v praktickom živote. Dodržujte poriadok a systém. Svoju silu dobre poznáte, preto nebude ťažké sa teraz presadiť. Na druhých pôsobíte autoritatívne. Nenechajte sa odradiť od svojich plánov, ale ani sa nevrhajte strmhlav do dobrodružstva. Buďte sami sebou tak, ako sa na Vodnárov patrí.

Ryby

Je na čase za zbaviť negatívnych vzorov jednania, ktoré vás obmedzujú. Nov vo Vodnárovi vám zasahuje vždy do domu podvedomia. Neprepínajte svoje sily. Po tieto dni si dajte ešte pohov od veľkých aktivít, veď váš čas už čoskoro príde. Meditujte a zapisujte si myšlienky, ktoré budú mať pre vás v budúcnosti veľkú hodnotu. Dodržujte vedome svetské pravidlá a poriadok, čo bude pre vás teraz trochu problém. 

Téma dňa Osobné predmety ako azimut v bludisku

Zistite, ako udalosti a predmety v bežnom živote ovplyvňujú a usmerňujú vaše životné kroky.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2024
MesiacRybyod 23.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBlíženciod 20.07.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024