Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Ľudia narodení 6., 15. a 24. dňa v mesiaci

Vládne im Venuša. Sú to ľudia s osobným magnetizmom, mladíckeho vzhľadu, jemní s mäkkým a príjemným hlasom. Milujú luxus, majú umelecké nadanie a vkus. Sú atraktívni pre opačné pohlavie, milovaní a rešpektovaní. Ľahko a ľahkomyseľne utrácajú peniaze.

Ľudia narodení 6., 15. a 24. dňa v mesiaci

Charakteristika

Sú spoločenskí, pohybujú sa často v spoločnosti pekných ľudí. Milujú cestovanie, sú stále v činnosti, vždy veľmi usilovní. Sú si dobre vedomí svojho príťažlivého vzhľadu, čo sa prejavuje i snahou obliekať sa tak, aby ich prednosti vynikli. Špina, hrubosť a sprostota v nich vyvoláva znechutenie. Domov chcú mať čistý, upravený. S obľubou skrášľujú svoje okolie a pracovisko. Milujú svojho životného partnera ako človeka, s ktorým žijú a to za všetkých okolností. Vo všetkom sa mu snažia vyhovieť. Žijú obyčajným a usporiadaným manželským životom. Vyhýbajú sa rušným faktorom života a prostrediu, nebývajú to oni, ktorí vyvolávajú spory. Ak na ich niekto útočí, opustia bojisko a sú pripravení vždy ku kompromisom. Sú bystrí a taktní, bez väčšieho úsilia preniknú do prísne strážených tajomstiev druhého človeka.

Najprv uvažujú, potom jednajú. Ich rytmus života je pomalší. Riadia sa heslom „pomaly ďalej zájdeš“. Potrebujú všetko robiť pokojne a vôbec neznášajú vyrušenie z práce. Tiež im nie je po chuti, ak niekto jedná proti ich prianiam či vôli. Nie sú však panovační a ani rozkazovační. Vedia skrývať svoje city a svoj hnev schovajú za krásny úsmev. Sú tajnostkári a ani zachovať zverené tajomstvo nie je pre nich ťažkou úlohou. Nikdy nevyzradia zverené tajomstvo. Sú priateľmi všetkých, so svojim rodičmi sú v stálom styku, i keď už opustili domov. Rodičovské žiale sa ich veľmi dotýkajú a snažia sa pomôcť a uľahčiť ich strasti. Dôverujú svojim priateľom a členom rodiny. Majú uhladené spôsoby, chovajú sa rozvážne, vo svojich kruhoch sú populárni. Sú výstrední. Prepych a komfort moderného života (dom so záhradou, pekné auto) urobia z nich šťastných ľudí a do 45. roku života po ňom túžia. Milujú spoločnosť a dlho bez priateľov nevydržia.

Muži sú stelesnením mladosti. Sú atraktívni a priam magneticky príťažliví. Sú experti v umení sexu, zvodcami, znalcami myšlienok a duše ženy. Ich svet je krásny a plný pôvabných žien a radi vyhľadávajú túto spoločnosť. Nadväzujú vzťahy s mnohými ženami a neviažu sa k žiadnej, ani k tej, s ktorou sa oženia. Sú to pôžitkári a materialisti, disciplína nie je ich silnou stránkou. Sú náchylní k pohlavným chorobám a k poruchám rozmnožovacieho ústrojenstva.

Ženy charakterizuje fyzická krása, súmerná postava a vkus. Ich láska je podobná láske materskej. V dobe dospievania sú tvrdohlavé, hravé, zmyselné, dychtivo zbierajú skúsenosti a poznatky v sexuálnom živote a do 25. roku života nachádzajú v milostných hrách veľké potešenie. Neskoršie vytriezvejú, sú presýtené nezáväznými a povrchnými dobrodružstvami a začne ich zaujímať vlastná životná kariéra. Hľadajú šťastie, pokoj a spokojnosť. Obyčajne sú pomalé a veľmi temperamentné. Milujú krásne šaty, klenoty, žijú luxusným životom. Vyhľadávajú spoločnosť vzdelaných ľudí, umelcov. Sú oddané členom svojej rodiny a rodičom. Milujú spravodlivosť a pravdu. Sú spoľahlivé a nevyhýbajú sa zodpovednosti. Majú veľa priateľov, ale veľakrát v živote zažijú samotu a osamelosť. Milujú svoj domov. Nechcú si nikoho zaväzovať a nechcú byť ani viazané. Milujú slobodu, priamosť a úprimnosť. Nie sú sebecké. Sú nestále a nie sú schopné zostať dlhšiu dobu sústredené na jediný predmet záujmu. Sú šťastné a po celý život sa im dostáva pomoci, i zo zdrojov im neznámym, od cudzích ľudí a od osobností s vysokým postavením.

Čomu sa vyvarovať

Mali by sa odnaučiť lenivosti, potlačovať svoje vzrušenie, prekonať lepšie svoju nervozitu. Mali by vážiť svoje slová, prv ako niečo vypustia z úst. Predovšetkým by sa mali naučiť rozvahe a premýšľať skôr ako naviažu s niekým vzťah, či už ako fyzický, tak finančný. Mali by obmedziť svoj bohatý register veľavravnosti, zdôvodňovanie svojho chovania a nápadov. Zbytočným ponáhľaním ohrozujú dobrý výsledok svojej práce. Nemali by vykonávať ťažkú prácu, pretože na ňu svojou telesnou stavbou nestačia. Mali by sa naučiť neprepadnúť emóciám a neprikladať nadmernú dôležitosť spoločnosti opačného pohlavia. Mali by odpúšťať ľuďom, ktorí im ublížili, na pomstychtivé plány je škoda energie a času. Ak nosia v sebe nenávisť a hnev, škodia svojmu nervovému systému. Mali by sa vyhýbať toxikománii, alkoholu, drogám, pretože sa ľahko stávajú závislými. Nemali by vyhľadávať mimomanželské intímne vzťahy. Mali by sa vyhýbať sladkostiam, olejom, tukom, ostrým koreneným jedlám. Cvičenia, prechádzky, masáž tela je vhodná. Mali by si usporiadať svoj život, vniesť do neho poriadok, šetriť peniaze a odkladať ich na horšie časy. Praje im šťastie pri získavaní bohatstva, blahobytu a komfortu. Majú všetko, na čo si spomenú, ale ak neuzavrú manželstvo v mladšom veku, ťažko potom nachádzajú vhodného a stáleho životného partnera. Je možné o nich povedať, že v sexuálnej oblasti „trpia prepracovanosťou“, čoho následkom je častý výskyt pohlavných ochorení. Povolanie je pre nich vhodné: básnici, umelci, hudobníci, tanečníci.