Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Ako hovoriť milostným jazykom svojho partnera?

Každý má svoj milostný jazyk alebo spôsob, ako ukázať, dávať, a / alebo vyjadriť lásku, ale nie každý má rovnaký typ. Akonáhle prídete na ten svoj, bude pre vás jednoduchšie vyjadriť svoje potreby partnerovi a tiež pochopiť jeho konanie.

Ako hovoriť milostným jazykom svojho partnera?

Musíte mať však na pamäti, že milostný štýl, ktorý sa rozhodnete dať, nemusí byť ten, ktorý pri prijímaní uprednostňujete vy. Aj keď sa to nemusí týkať všetkých, každý z nás má ten, ktorý v ňom rezonuje najviac. Keď objavíte svoj jazyk lásky a jazyk lásky svojho partnera, môžete lepšie podporiť rast vzťahu a upevniť jeho základy.

Stručný prehľad milostných jazykov

Každý z milostných jazykov je iný a je úplne v poriadku chcieť ich mať všetky prítomné vo vašom vzťahu. Avšak, určenie, ktorý z nich vám poskytuje najvyššiu úroveň bezpečia a pocitu náklonnosti, je rozhodujúce pre rast vášho partnerstva.

  • Slová potvrdenia - tento milostný jazyk sa vyznačuje slovným uznaním lásky. Či už dávate prednosť dávaniu alebo prijatiu tohto jazyk, znamená to, že chcete cítiť, alebo prejaviť hlboké uznanie. To zahŕňa časté hovorenie “Milujem ťa”, zapojenie do sociálnych médií a komplimenty. Štúdia z roku 2010 o milostných jazykoch zaradila “Slová potvrdenia” ako najvyššie hodnotený prejav náklonnosti.

  • Darčeky - najpriamočiarejší zo všetkých. Vďaka obdarovaniu a / alebo prijímaniu darčekov sa cítite výnimočne, najmä pri dôležitých príležitostiach, ako sú sviatky, výročia atď.… Ak sú tieto darčeky osobnejšie, kedy sa bral ohľad na vaše preferencie a to, čo máte naozaj radi, ste ešte spokojnejší. Je dôležité si uvedomiť, že tento jazyk vyvoláva dojem, že dary musia byť veľké alebo drahé, no často môže stačiť malé gesto, ako je kľúčenka z nedávnej cesty alebo ručné umelecké dielo.

  • Kvalitný čas - vyžaduje si čistú a nerozdelenú pozornosť. To zahŕňa aj túžbu necítiť, alebo nedať partnerovi pocítiť nezáujem. Aby tento milostný jazyk fungoval, musíte aktívne nadväzovať očný kontakt, vypnúť vonkajšie rozptýlenie a nepozerať sa na telefón. Kvalitný čas, ktorý spolu trávite, môže občas zahŕňať aj blízkych priateľov alebo členov rodiny, ak majú všetci vo vašom srdci špeciálne miesto. Tí, ktorí uprednostňujú „kvalitný čas“, investujú do svojich romantických, priateľských a rodinných vzťahov.

  • Akty služby - ak vám niekto uľahčí život a poskytne vám skvelý pocit pohodlia a pocitu lásky, uprednostňujete „akty služby“. Tento jazyk je o malých úlohách, ktoré preukazujú veľkú lásku. Počúvanie, očný kontakt a celková pozornosť sú charakteristickými znakmi tohto milostného jazyka.

  • Dotyky - zatiaľ čo slová náklonnosti, kvalitný čas, dary a akty služby, môžu byť nesmierne dôležité pre niektorých ľudí, iní cítia lásku iba prostredníctvom fyzického dotyku. To znamená, že sú otvorení verejným prejavom náklonnosti a radšej sa držia svojich partnerov za ruku, kedykoľvek sú spolu.