Odporúčame

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Viac »

Ďalšie veštice online
Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Lupita

Lupita

Osobný kód 179

Partnerská zhoda a horoskopy

Opäť to bude niekoľko slov o ľuďoch, horoskopoch, povahách, prežívaní a následnom medziľudskom i partnerskom spolužití. Každá doba má svoje pozitíva, či negatívne stránky a energie. Táto má tých negatív čím ďalej, tým viac. Ľudskej povahe neprospieva, skôr ľudí oslabuje a zneisťuje.

Partnerská zhoda a horoskopy

Mnohí si zvykli len brať, a nie dávať. Len kritizovať, a nie rozmýšľať. Nie pochopiť veci a javy všeobecné a aplikovať si ich na svoje podmienky a povahu. Preto sa často stretávame s otázkami a poznámkami typu:

  • V čom je tento horoskop vhodný pre mňa?
  • Čo z toho budem mať ja?
  • Veď ste napísali, že bude pozitívny deň, a pre mňa nebol - a potom verte tým horoskopom!
  • Podľa tohto horoskopu by celý svet musel mať rovnaký deň.

Svoj život ovplyvňujeme hlavne my sami

Skúste sa zamyslieť a možno zistíte, že v niektorých detailoch ste sa mohli rozhodnúť tak, aby sa veci vyvinuli do lepšieho či horšieho smeru. Prestaňte byť vzťahovační a detinskí. Už sa nedá donekonečna kričať na mamu - ”ty zlá”, keď sa niečo neudeje tak, ako si to chcete vydupať alebo vyplakať. Mnohí sa do smrti bránia dospelosti, čiže zodpovednosti za svoje konanie i slová. Detinskú zlosť za svoje nezdary si vybíjajú na partnerovi, či partnerke. Mnohým pribúdajú len roky, ale nie rozumnosť, vážny a premyslený postoj k sebe, a to nehovorím o postoji k ostatným. Ako môžte žať, keď ste si nezasiali? Ako chcete šťastné karty, horoskopy, či budúcnosť, keď sa v prítomnosti nemienite o ňu pričiniť? Darmo budete mať v energii obdobia napríklad pomocnú aktivitu Marsu, keď ju spotrebujete na vzájomný boj, a nie napríklad na dobrý sex.

V katolíckej náuke existuje 7 hlavných hriechov. Je to závisť, nenávisť, zlosť, hnev, pýcha, smilstvo a obžerstvo. Prehodnoťte, koľko z týchto negatívnych energií máte v sebe, ako rezonujú vo vás a následne i vašom okolí. Ak sa ich pokúsite zo seba čo najviac vyplaviť, zhodiť tie preťažké batohy, uvidíte, ako odľahčíte telu, duši i vzájomnému spolužitiu.

Keď čítam niektoré poznámky na internete v rôznych diskusiách, či na našej fanúšikovskej stránke na Facebooku, nestačím sa diviť, koľko je tam sebavedomia i podpichovania, a málo ochoty zamyslieť sa, ako využiť energie, ktoré momentálne vysiela vesmír. Denné vesmírne energie a vplyvy z konštelácií planét budú tak, či tak - či ich budete negovať alebo využívať. Slnečné lúče predsa svietia na všetkých a všetko. Je len na nás, či si spálime nos alebo nie, či vystrčíme len ruku, alebo si oblečieme, či neoblečieme plavky. Pod ne, zatiaľ, slnko nemôže. Tak je to i s energiami, horoskopmi, predpoveďami a v konečnom dôsledku s medziľudskou a v neposlednom rade i partnerskou zhodou.