Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Partnerská zhoda a horoskopy

Opäť to bude niekoľko slov o ľuďoch, horoskopoch, povahách, prežívaní a následnom medziľudskom i partnerskom spolužití. Každá doba má svoje pozitíva, či negatívne stránky a energie. Táto má tých negatív čím ďalej, tým viac. Ľudskej povahe neprospieva, skôr ľudí oslabuje a zneisťuje.

Partnerská zhoda a horoskopy

Mnohí si zvykli len brať, a nie dávať. Len kritizovať, a nie rozmýšľať. Nie pochopiť veci a javy všeobecné a aplikovať si ich na svoje podmienky a povahu. Preto sa často stretávame s otázkami a poznámkami typu:

  • V čom je tento horoskop vhodný pre mňa?
  • Čo z toho budem mať ja?
  • Veď ste napísali, že bude pozitívny deň, a pre mňa nebol - a potom verte tým horoskopom!
  • Podľa tohto horoskopu by celý svet musel mať rovnaký deň.

Svoj život ovplyvňujeme hlavne my sami

Skúste sa zamyslieť a možno zistíte, že v niektorých detailoch ste sa mohli rozhodnúť tak, aby sa veci vyvinuli do lepšieho či horšieho smeru. Prestaňte byť vzťahovační a detinskí. Už sa nedá donekonečna kričať na mamu - ”ty zlá”, keď sa niečo neudeje tak, ako si to chcete vydupať alebo vyplakať. Mnohí sa do smrti bránia dospelosti, čiže zodpovednosti za svoje konanie i slová. Detinskú zlosť za svoje nezdary si vybíjajú na partnerovi, či partnerke. Mnohým pribúdajú len roky, ale nie rozumnosť, vážny a premyslený postoj k sebe, a to nehovorím o postoji k ostatným. Ako môžte žať, keď ste si nezasiali? Ako chcete šťastné karty, horoskopy, či budúcnosť, keď sa v prítomnosti nemienite o ňu pričiniť? Darmo budete mať v energii obdobia napríklad pomocnú aktivitu Marsu, keď ju spotrebujete na vzájomný boj, a nie napríklad na dobrý sex.

V katolíckej náuke existuje 7 hlavných hriechov. Je to závisť, nenávisť, zlosť, hnev, pýcha, smilstvo a obžerstvo. Prehodnoťte, koľko z týchto negatívnych energií máte v sebe, ako rezonujú vo vás a následne i vašom okolí. Ak sa ich pokúsite zo seba čo najviac vyplaviť, zhodiť tie preťažké batohy, uvidíte, ako odľahčíte telu, duši i vzájomnému spolužitiu.

Keď čítam niektoré poznámky na internete v rôznych diskusiách, či na našej fanúšikovskej stránke na Facebooku, nestačím sa diviť, koľko je tam sebavedomia i podpichovania, a málo ochoty zamyslieť sa, ako využiť energie, ktoré momentálne vysiela vesmír. Denné vesmírne energie a vplyvy z konštelácií planét budú tak, či tak - či ich budete negovať alebo využívať. Slnečné lúče predsa svietia na všetkých a všetko. Je len na nás, či si spálime nos alebo nie, či vystrčíme len ruku, alebo si oblečieme, či neoblečieme plavky. Pod ne, zatiaľ, slnko nemôže. Tak je to i s energiami, horoskopmi, predpoveďami a v konečnom dôsledku s medziľudskou a v neposlednom rade i partnerskou zhodou.