Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Partnerská zhoda

Láska - zamilovanosť je základný predpoklad na spoločný manželský, či partnerský život. V období na začiatku najväčšej zamilovanosti sú si dvaja veľmi, ale veľmi blízki a dá sa povedať, že v nich veľmi pracujú hormóny. Priťahuje ich nielen odlišnosť pohlaví, ale aj pováh a vlastností.

Partnerská zhoda

Prehliada sa veľa chýb, alebo naivne sa verí, že po svadbe sa partner zmení k lepšiemu. Ale nezmení. Časom láska a zamilovanosť pominie, farba z ružových okuliarov vybledne a oči sa rozjasnia. Vidia to, čo doteraz nevideli. Po rokoch zistíte, že toho druhého aj tak nikdy nezmeníte. Súčasťou zdravého spolunažívania je vzájomná tolerancia. Je veľmi vhodné, keď sa môžete niekomu vyžalovať, čo vás trápi, čo vás bolí, prečo dnes nemáte dobrú náladu, čo sa udialo v práci… Samozrejmosťou vo vzťahu je aj to, že si môžete povedať, čo vám vadí, čo nechcete, aby ten druhý robil. Snažiť sa aj o nápravu.

Ďalším veľmi silným faktorom je vzájomná sexuálna príťažlivosť a zhoda. Na začiatku vzťahu je veľmi búrlivá, ale časom zovšednie. Ale aj potom sú obdobia, kedy vás partner, či partnerka priťahuje viac, či menej. Pokiaľ je vzťah založený len na sexe, nemá dlhú trvácnosť, chýbajú v ňom silné základy, tak sa veľmi rýchlo rozpadá. Často sa stáva, hlavne u mužov v zrelom veku, že svoju „milujúcu polovičku“ začnú využívať len ako slúžku, aby varila, prala a žehlila a na sexuálne radovánky si vyhľadávajú mladšiu osobu opačného pohlavia.

Z numerologického hľadiska sa náš život rozdeľuje do štyroch deväťročných vibrácií. Najkritickejšia je práve tretia deväťročná vibrácia, ktorá prichádza okolo štyridsiatky až do päťdesiatky. Záleží to od životného čísla. Práve v tomto období nastáva silná hormonálna zmena v organizme. Muži si v tomto období nechcú pripustiť, že stárnu a nasilu si chcú dokazovať svojich „dvadsať“. U žien nastáva menopauza a aj sexuálne ochabnutie. Tým je aj krásne partnerstvo narušené. Je otázkou času, kedy si túto skutočnosť obaja uvedomia. Podľa štatistiky sa vzťahy rozpadávajú buď veľmi krátko po uzavretí manželstva, kedy mladí vstupujú do zväzku neuvážene, alebo práve v období po štyridsiatke. Vtedy nastávajú práve takéto hormonálne zmeny. Podľa môjho neoficiálneho zistenia by sa veľa mužov veľmi rado vrátilo späť do pôvodného vzťahu k svojim pôvodným manželkám. Časom zistili, že ich poblúznenie sa vytratilo a ich mladučké manželky majú na nich veľké požiadavky, oproti svojim prvým manželkám.

Veľmi ťažko sa naprávajú chyby, ktoré sa urobili. „Vyliate mlieko sa späť do fľaše vliať nedá“.

Na to, aby bola partnerská zhoda funkčná, je potrebné do vzťahu vložiť aj:

  • Galantnosť - tak ako v práci alebo v spoločnosti ste schopní podržať dvere inej žene, či pomôcť staršiemu človeku nastúpiť do dopravného prostriedku, malo by byť samozrejmosťou pomáhať aj v domácnosti. Vaša manželka si tiež zaslúži pozornosť.
  • Nápaditosť - v čase zamilovanosti ste všetci vymýšľali kam sa pôjde, stále ste starostlivo vyberali program, aby ste sa cítili stále dobre, oživte si svoj vzťah novými nápadmi, verte, že vaša polovička to ocení.
  • Úprimnosť - každý vzťah musí byť založený na úprimnosti, iba vtedy sa láska oprašuje. Keď jeden alebo druhý niečo zatajuje, je to vzťah o “ničom”.
  • Rodina - o partnerovi alebo partnerke sa veľmi veľa dozviete v jeho, či jej rodine. Veľa vám napovie už len vstup do ich domu. Je tam upratané, útulne? Ako sa tam cítite, stiesnene, príjemne? Tieto prvé dojmy netreba prehliadať, sú to prvé znaky ako asi bude vyzerať partner alebo partnerka vo vašom spoločnom vzťahu.
  • Spoľahlivosť - začína sa to drobnosťami: prišiel partner, či partnerka načas na stretnutie? Keď jeden z vás mešká, je to prvá známka, že mu alebo jej na vás asi nezáleží (okrem objektívnych dôvodov meškania). Priniesol vám partner na prvé rande kvety? Nie? Presne takto ľahostajne sa bude správať celý život.
  • Spoločné plány - viete sa spolu dohodnúť na spoločných plánoch? Musí vždy jeden ustúpiť, pretože ten druhý nepovolí ani keby čo bolo? Máte rozdielne názory? Prepáčte, ale to je zhoda o ničom a vzťah nulový.

Rozhodujúce je aj životné číslo

Keby sme mali hovoriť konkrétne o partnerskej zhode a či dvaja sa k sebe hodia alebo nehodia, je k tomu treba pozrieť si aj ich vlastnosti. Iné vlastnosti a iné správanie má jedinec so životným číslom 1, kedy u neho hrá jeho ego, než ďalší , ktorý má životné číslo 2, ktorý nie je taký rozhodný a cieľavedomý. Životné číslo 3 dodáva na spoločenskosti a láskavosti, kým 4 je číslo praktickosti a tvrdohlavosti. Číslo 5 znamená stále zmeny, temperament, ale aj vodcovstvo. Číslo 6 má rado voľnosť, nesmie ho nik obmedzovať, ale má rád ucelenú rodinu. O čísle 7 sa vraví veľa aj v oblasti astrálnej a duchovnej, sú to ľudia, ktorí by mali pracovať s ezoterikou, v nemocniciach, kde sa majú starať o druhých, ináč je to zaťažujúce číslo. Osmička je číslo karmy a financií, deviatka – múdrosť a vedomosti.

Keď si len tak v krátkosti prečítate, čo ktoré číslo znamená, tak pochopíte, prečo sme takí rozdielni. Lenže keď už som začala písať o partnerskej zhode, rada by som dodala, že môžu vaše čísla prezrádzať čo chcú, ale keď si do svojho podvedomia vložíme lásku, toleranciu a snahu riešiť všetky problémy hneď a kladne, určite všetko vyriešime vo svoj prospech. Celý život sa točí len okolo nás a je skutočne len na nás, ako si ho zariadíme.

Keď budete galantní aj doma, budete úprimní, využijete svoju nápaditosť a spoľahlivosť aj vo svojej rodine, vytvoríte si spoločné plány, na ktorých sa skutočne budete podieľať obaja, verte mi, že aj čísla, ktoré ste dostali do vienka. budú pracovať vo váš prospech.