Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Sexuálna a intímna kompatibilita vo vzťahu

Láska - zamilovanosť je základný predpoklad na spoločný manželský, či partnerský život. Prehliada sa veľa chýb, alebo naivne sa verí, že po svadbe sa partner zmení k lepšiemu. Ale nezmení.

Sexuálna a intímna kompatibilita vo vzťahu

Časom láska a zamilovanosť pominie, farba z ružových okuliarov vybledne a oči sa rozjasnia. Vidia to, čo doteraz nevideli. Po rokoch zistíte, že toho druhého aj tak nikdy nezmeníte. Súčasťou zdravého spolunažívania je vzájomná tolerancia.

Je veľmi dobré, keď sa môžete niekomu vyžalovať, čo vás trápi, čo vás bolí, prečo dnes nemáte dobrú náladu, čo sa udialo v práci… Samozrejmosťou vo vzťahu je aj to, že si môžete povedať, čo vám vadí, čo nechcete, aby ten druhý robil a snažiť sa aj o nápravu.

Sexuálna príťažlivosť

Ďalším veľmi silným faktorom je vzájomná sexuálna príťažlivosť a zhoda. Na začiatku vzťahu je veľmi búrlivá, ale časom zovšednie. Ale aj potom sú obdobia, kedy vás partner, či partnerka priťahuje viac, či menej.

Pokiaľ je vzťah založený len na sexe, nemá dlhú trvácnosť, chýbajú v ňom silné základy, tak sa veľmi rýchlo rozpadá. Často sa stáva, hlavne u mužov v zrelom veku, že svoju „milujúcu polovičku“ začnú využívať len ako slúžku, aby varila, prala a žehlila a na sexuálne radovánky si vyhľadávajú mladšiu osobu opačného pohlavia.

Kritické vibrácie

Z numerologického hľadiska sa náš život rozdeľuje do 4 deväťročných vibrácií. Najkritickejšia je práve 3. deväťročná vibrácia, ktorá prichádza okolo štyridsiatky až do päťdesiatky. Záleží to od životného čísla.

Práve v tomto období nastáva silná hormonálna zmena v organizme. Muži si v tomto období nechcú pripustiť, že stárnu a nasilu si chcú dokazovať svojich „dvadsať“. U žien nastáva menopauza a aj sexuálne ochabnutie. Tým je aj krásne partnerstvo narušené. Je otázkou času, kedy si túto skutočnosť obaja uvedomia.

Podľa štatistiky sa vzťahy rozpadávajú buď veľmi krátko po uzavretí manželstva, kedy mladí vstupujú do zväzku neuvážene, alebo práve v období po štyridsiatke. Vtedy nastávajú práve takéto hormonálne zmeny. Podľa môjho neoficiálneho zistenia by sa veľa mužov veľmi rado vrátilo späť do pôvodného vzťahu k svojim pôvodným manželkám. Časom zistili, že ich poblúznenie sa vytratilo a ich mladučké manželky majú na nich veľké požiadavky, oproti svojim prvým manželkám.

Veľmi ťažko sa naprávajú chyby, ktoré sa urobili. „Vyliate mlieko sa späť do fľaše vliať nedá“.

Rozhodujúce je aj životné číslo

Keby sme mali hovoriť konkrétne o partnerskej zhode a či dvaja sa k sebe hodia alebo nehodia, je k tomu treba pozrieť si aj ich vlastnosti.

Iné vlastnosti a iné správanie má jedinec so životným číslom 1, kedy u neho hrá jeho ego, než ďalší , ktorý má životné číslo 2, ktorý nie je taký rozhodný a cieľavedomý. Životné číslo 3 dodáva na spoločenskosti a láskavosti, kým 4 je číslo praktickosti a tvrdohlavosti. Číslo 5 znamená stále zmeny, temperament, ale aj vodcovstvo. Číslo 6 má rado voľnosť, nesmie ho nik obmedzovať, ale má rád ucelenú rodinu. O čísle 7 sa vraví veľa aj v oblasti astrálnej a duchovnej, sú to ľudia, ktorí by mali pracovať s ezoterikou, v nemocniciach, kde sa majú starať o druhých, ináč je to zaťažujúce číslo. Osmička je číslo karmy a financií, deviatka – múdrosť a vedomosti.

Keď si len tak v krátkosti prečítate, čo ktoré číslo znamená, tak pochopíte, prečo sme takí rozdielni.

Lenže keď už som začala písať o partnerskej zhode, rada by som dodala, že môžu vaše čísla prezrádzať čo chcú, ale keď si do svojho podvedomia vložíme lásku, toleranciu a snahu riešiť všetky problémy hneď a kladne, určite všetko vyriešime vo svoj prospech. Celý život sa točí len okolo nás a je skutočne len na nás, ako si ho zariadíme .

Keď budete galantní aj doma, budete úprimní, využijete svoju nápaditosť a spoľahlivosť aj vo svojej rodine, vytvoríte si spoločné plány, na ktorých sa skutočne budete podieľať obaja, verte mi, že aj čísla, ktoré ste dostali do vienka. budú pracovať vo váš prospech.

Veštica ZuzanaTÉMA DŇA:

Sexuálna a intímna kompatibilita partnerov

Poradím a navediem vás na správnu cestu vášne a partnerskej zhody. Čítať ďalej