Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Anjeli, archanjeli a my

Puste anjelov do svojho utrápeného života a bude vám ľahšie. Nezáleží, ako si ich predstavujete, ale ako budete vnímať ich vyššie, jemnejšie a dobroprajné energie. Ich krídla sú symbol, že sa dá i vzlietnuť z pozemskej každodennej tiaže.

Anjeli, archanjeli a my

Už od detstva bola väčšina z nás vychovávaná v kresťanskom duchu a k anjeličkovi strážničkovi sme sa pred spaním museli modliť krátku modlitbičku. Vráťte sa k tomu, keď vám bude ťažko a od psychickej, či fyzickej únavy nevládzete zaspať. Ako si ich predstavíte, záleží na vás. Môžu to byť bacuľatí chlapčekovia, vysoké štíhle svetelné bytosti s dobrotou v tvári, či len svetelné prelínanie dúhových farieb. Nikto nedokáže byť sústavne výkonný, sebavedomý, krásny, úžasný a “in”. Na každého občas doľahnú ťažšie emócie a smutnejšie myšlienky. Ak máte pocit, že vám dochádza tvorivá sila, že neviete kam sa obrátiť pre novú nádej a z kadiaľ vám má prísť pokoj do duše, ak neviete, ako odblokujete zlobu a strach, keď sa bojíte, že už nepríde nijaká pomoc, keď vo vás vyschol pramienok nádeje, keď chcete spoznať vlastné životné poslanie, keď potrebujete vyliečiť telo i dušu, keď potrebujete naviesť na správnu cestu a získať správnu motiváciu, keď máte pocit, že spravodlivosť si schválne zakryla oči, keď vám beznádej a depresie začnú deštrukčne vplývať na telo i dušu, prepnite sa na anjelský svet.

Pomocné ruky

Čím sa viac a viac začnete ponárať do vyššej úrovne vášho vedomia a ceniť si vaše vnútorné, čisté dieťa, tým skôr sa začnú riešiť i najzložitejšie situácie. Pochopíte plán vášho života, strach vytlačí optimizmus a nadšenie, cez svoje mentálne vízie a obrazy začnete budovať svoju budúcnosť. Úspešnejšie, podstatnejšie a výraznejšie sú obrazy, sny, predstavivosť. Pri slovách modlitieb nám často uniknú myšlienky. Pri obrazoch musíme byť sústredení celou dušou i mysľou. Naše prosby sú preto výraznejšie a rýchlejšie sa môžu splniť. Nebojte sa snívať so zavretými očami a vidieť, ako by ste chceli žiť. Čo je len trochu karmicky možné, sa vám začne pozvoľna plniť.

Nebojte sa poprosiť i o vyčistenie priestorov od negatívnych energií, zmierte sa zo svojimi nepriateľmi. Svet je plný negatívnych energií, ktoré si hádžeme vzájomne ako loptu. Ak máme obavy z človeka, o ktorom si myslíme, že je náš nepriateľ, nie aby sme mu poslali čistú energiu pochopenia, ale ho preklíname v myšlienkach a niekedy aj cez čary a mágiu. Nainfikovali sme si ešte väčší strach a tým rastie vedomé i nevedomé preklínanie. Veľmi mnoho ľudí má pocit, že majú porobené. Niektorí naozaj aj majú na sebe toľko negatívnej energie, pretože ju sami vysielajú a neraz sami dali niekomu porobiť. Ohrdnuté lásky, spory za majetok a dedičstvá. Negatívne energie blokujú potom tok čistej sily a mladé ženy nemôžu otehotnieť, muži strácajú sexuálnu výkonnosť, organizmus mnohých ľudí v strednom veku je už tak zničený, ako by mali dvojnásobok rokov…

Poproste o získanie energie a vitality, dajte sebe i im nejaké sľuby, ktoré naozaj aj dodržíte. Darujte im niečo, čo pre vás bude momentálne veľká obeť, čiže nejaký zo svojich zlozvykov. Pomôžu vám vyčistiť čierne farby vašej aury a priblížiť sa k tým bledším a krajším. Uvidíte, že to postupne začne robiť zázraky. Budú sa zmenšovať situácie, ktoré zhŕňame pod spoločný názov: MÁM SMOLU! Choroby už nebudú mať takú intenzitu. Skúste to. Vyžalujte sa daktorému. V tomto letnom období má vládu najsilnejší z Archanjelov - Michael.

Podľa Biblie sa rozlišuje 9 anjelských zborov:

  • Cherubíni
  • Serafíni
  • Tróni
  • Kniežatá
  • Sily
  • Panstvá
  • Mocnosti
  • Archanjeli
  • Anjeli

Archanjeli

Sú väčší, silnejší a mocnejší ako anjeli. Nepodliehajú náboženským vyznaniam, pomáhajú každému, či verí v čokoľvek iné, alebo neverí vôbec. Dokážu byť s každým z nás, pretože nepodliehajú časopriestorovým obmedzeniam. Predstavte si, aký by bol váš život, keby ste mohli byť v jedinom okamihu na mnohých miestach! Anjeli cez média tvrdia, že jediný dôvod, prečo túto skúsenosť nezažívame, spočíva v našom presvedčení, že to nie je možné. Niektorí sa boja zavolať napríklad archanjela Michaela, aby ho neodvádzali od dôležitejšej úlohy. To je presne spôsob, ako na tieto bytosti premietame naše ľudské obmedzenia! Archanjela, či anjela privoláte, ak ho požiadate vnútorným hlasom o pomoc. Žiadne formálne modlitby nie sú potrebné. Michal, Gabriel, Rafael a Uriel sú najznámejší archanjeli.

Archanjel Michael

Je vodcom archanjelov. Jeho meno je vo voľnom preklade: Kto je taký ako Boh. Je predstavovaný ako ochranca a bojovník proti negatívnym silám. Vedie rád anjelov zvaných Cnosti. Dozerá na život nositeľov svetla. Chráni pred nečasom a bleskami. Pomáha pri boji s drogovými a ostatnými závislosťami. Ochraňuje deti, dáva im pocit bezpečia. Jeho sviatočným dňom je 29. august. Vie byť všade tam, kde ho niekto potrebuje. Neobmedzuje ho čas ani priestor. Pomáha zbaviť sa negatívnych spomienok na minulosť. Opakovanými myšlienkami a prosbami k nemu sa môžete zbaviť zlých zlozvykov v spôsobe myslenia, cítenia, vlastností a sklonov.

Archanjel Gabriel

Má na starosti zem, vládne sile Mesiaca. Je jediný z archanjelov, ktorý zodpovedá aj ženskej časti bytosti. Jeho energia je veľmi podobná energii Matky Márie. Kto chce túto energiu pocítiť, musí sa vzdať akéhokoľvek odporu vo svojom srdci (smútok, nenávisť, zlosť, zúfalstvo, bolesť). Keď začne táto čistá energia vychádzať z nášho srdca von, začnú sa objavovať jemné ženské časti našej bytosti. Objavuje sa všade tam, kde ide o oslobodenie a naplnenie ženskej časti bytosti. Vedie dúfajúcich rodičov k počatiu dieťaťa. Pomáha vravieť pravdu s úprimnosťou a otvorenosťou, zvyšuje k tejto pravde rešpekt, pomáha nám viesť sa vnútorným hlasom a intuíciou. Stará sa o to, aby uchránil to, čo je v nás prirodzené a čisté.

Archanjel Rafael

Jeho energia spája mužský a ženský aspekt a odstraňuje protiklady. Je patrónom lekárov, cestovateľov. Jeho energia je veľmi jemná, smaragdovozelená. Pomáha pri liečení tela, duše, ducha a pri otvorení tretieho oka. Liečenie je prostredníctvom lásky. Ukazuje cestu k sebaliečeniu. Pomáha rodičom, keď sa boja o deti. Pomáha pri zakladaní nových vzťahov, ktoré nie sú založené na obmedzovaní a závislosti. Učí vzájomnej láske medzi partnermi, aby milovali jeden druhého bez ovládania, obmedzovania. Archanjel Rafael učí, ako si nenechať zatemniť rozum a nepodľahnúť netolerancii a agresivite, ako vnímať svoje potreby a potreby svojich blízkych. Dodáva nám veľkorysosť a pochopenie, ako prijímať veci také, aké sú. Keď potrebujete očistiť miestnosť, priestor alebo niekoho, na koho zasadol duch, alebo nízka energia, treba si ho privolať na pomoc s Archanjelom Michalom.

Archanjel Uriel

Je spätý so zemou. Je to symbol starého mudrca. Osvetľuje situácie, podáva prorocké informácie a varovania. Posilňuje a učí schopnosť počúvať múdrosť tela a tak posilňovať harmóniu spojenia medzi jemnohmotným a hrubohmotným telom. Podporuje liečenie a liečiteľstvo. Z odchyliek od ideálneho stavu harmónie sa ukáže príčina chorôb. Privolajte si Archanjela Uriela, keď potrebujete pomôcť s rozhodnutím. Pomôže vám dohliadnuť na vaše životné lekcie.

Je o nich napísaných veľa kníh. Prečítajte si niečo. Každý z nás má najmenej dvoch strážnych anjelov, tak im pošlite hoci len pusu na dobrú noc a oni vám ju vrátia. Zažite bozk od anjela, opekniete.