Odporúčame

Veštec Adam

Veštec Adam

Mám dlhé roky praxe, počas ktorých som pomohol tisíckam ľudí. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Sadia

Sadia

Obsadená, zavolajte neskôr

Venuša v Škorpiónovi je poznačená prichádzajúcou jeseňou

V piatok 23. septembra vstúpila Venuša do znamenia Škorpióna. Cestujúca bohyňa lásky, umenia a krásy sa svojím putovaním jednotlivými znameniami prejavuje zakaždým inak. Preto aj jej vyžarovanie na jednotlivé znamenia bude iné.

Venuša v Škorpiónovi je poznačená prichádzajúcou jeseňou

Znamenie Škorpióna je pevným znamením, ktoré nemá rado zmeny, ale chce istotu. Vodné znamenie jej dodáva sklony k uzavretosti až samotárstvu, veľkú vnímavosť a citovosť. Ak vezmeme do úvahy znamenie Škorpióna a jeho vládcu Pluta, pána podsvetia, má to Venuša, ktorá tadiaľ prechádza, poriadne ťažké.

Venuša je predstaviteľkou lásky a tá má spájať ľudí do harmonického celku. V podstate aj chce, ale svojim spôsobom. Pluto ju ovplyvňuje tým, že pôsobí na druhých takým dojmom, že ich chce ovládať. Pluto je totiž aj planétou vládnucej triedy, ako sa píše v starých astrologických knihách. Znamenie Škorpióna je však celkom plodné znamenie. Neskorá jeseň, kedy je Slnko v tomto znamení, pôsobí navonok smutne. Príroda akoby odumierala, ale nie je to tak. Ona len oddychuje a pripravuje sa na novú regeneráciu. Preto sa tieto vlastnosti odrazia v charakteristike škorpiónskej Venuše, hoci jeseň ešte len prichádza.

Venuša v znamení Škorpióna chce všetko alebo nič. Lásku až za hrob alebo rozchod. Berie veci lásky vážne. Ak sa zaľúbi a sklame, dlho jej to trvá, pokým sa z toho dostane. Pokojná, tajomná voda na ňu pôsobí tak, že chce splynúť s tým, koho má rada.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Vodné znamenia

Vodné znamenia Rak a Ryby sú počas pôsobenia Venuše v Škorpiónovi plné tvorivej a plodnej energie. Rak sa bude viac zabávať a venovať svojim koníčkom. Ryby sa budú chcieť zase viac vzdelávať a cestovať do vzdialených krajín, možno aj až za more i oceán. Samotní Škorpióni budú priťahovať iných ľudí ešte viac svojim magnetizmom.

Zemské znamenia

Zemské znamenie Panny sa jej pôsobením začne viac zaoberať svojou sexualitou, ale aj tvorivosťou v každodennej rutinnej činnosti. Kozorožec bude pôsobiť na ľudí priateľskejšie. Ak je sám, nájde si možno svoju budúcu družku či druha medzi priateľmi. Býk tvorí so Škorpiónom opozíciu. V partnerstve buď splynie do jedného celku so svojou polovičkou, alebo začne nekonečné hádky o svoju pravdu. Tá je však len jedna. Na to netreba zabúdať a netrvať skalopevne na svojom názore!

Vzdušné znamenia

Vzdušné znamenie Váh si asi uvedomí, čo si má najviac ceniť v živote a snáď začne preto aj niečo robiť. Vodnár je so Škorpiónom v kvadráte. Počas pôsobenia Venuše v tomto vodnom znamení sa má naučiť vážiť si kolegov a priateľov. Nehrnúť sa za svojou kariérou cez mŕtvoly. Umením a láskou, ktorú bude vyžarovať voči ľuďom v okolí zájde určite oveľa ďalej! Blíženci sa začnú vážnejšie zaoberať každodennou rutinnou prácou a budú sa asi viac venovať aj svojmu zdraviu.

Ohnivé znamenia

Ohnivé znamenie Strelca sa viac vcíti do problémov iných ľudí a začne nezištne pomáhať slabším jedincom. Baran sa hlbšie zamyslí nad životom a smrťou. Nevylučuje sa však aj väčší sexuálny apetít, ale braný vážne, priam transformačne. Napokon Lev sa vrhne na svoj domov, kde začne jesenné úpravy. Pozor však, aby s tým súhlasili ostatní spolubývajúci. Má totiž so Škorpiónom ten povestný kríž, čiže v tomto čase môže padnúť kosa na kameň. Ak sa však prekonáte, napríklad urobíte v manželstve kompromis, budete mať doma útulné hniezdočko!

Planéta Venuša odíde z hĺbavého vodného znamenia Škorpióna do expanzívneho ohnivého Strelca 18. októbra. Karta v láske sa pootočí zas iným smerom, aby to bolo spravodlivé…