Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Moneo oslavuje 3. narodeniny

Milí naši čitatelia! Ubehli už tri roky od spustenia nášho internetového časopisu, ktorý bol zameraný najprv len na denné, týždenné a mesačné horoskopy.

Moneo oslavuje 3. narodeniny

Keďže sa každý narodil v iný deň, v inú hodinu, minútu a meste, nemôžu horoskopy vychádzať vždy na sto percent. Prečítajte si ich pri kávičke a naučte sa základné charakteristiky o jednotlivých znameniach, ktoré sa v nich často spomínajú. Osobný horoskop, ktorý pre vás platí, vám ochotne vypracujeme, keď sa s nami spojíte na telefónnej linke alebo vás náhodne vyžrebujeme spomedzi všetkých odberateľov e-mailových noviniek alebo našich fanúšikov na sociálnej sieti Facebook.

Čo priniesol tretí rok?

Nové sekcie

Počas uplynulého roka pribudlo na stránky Monea množstvo nových sekcií a zaujímavých seriálov. Nové týždenné predpovede v podobe numerologického alebo karmického rozboru vám pravidelne prináša archetypologičká Somezeda. Každodenný vplyv jednotlivých fáz Mesiaca na váš život sa môžete dozvedieť v lunárnom kalendári. Medzi obsahovo významné časti stránky sa zaradili aj nové sekcie anjeli a archanjeli, magický kameň alebo verte - neverte. Pred niekoľkými týždňami sme začali uverejňovať aj články o strašidelných a energetických miestach na Slovensku.

Používatelia

V porovnaní s minulým rokom evidujeme významný nárast registrovaných používateľov - do dnešného dňa je ich takmer 24 000. Každý deň navštíví stránky Monea v priemere 11 000 ľudí.

Väčšinou nás kontaktujete kvôli problémom vo vzťahoch. Povedzme si úprimne, tie nás zamestnávajú denne. Budeme sa tešiť z vašich telefonátov, ktoré nám oznámia, že ste aj vďaka našej rade zrušili svoju samotu, zlepšili partnerské spolunažívanie a pochopili, o čom je vzťah dvoch ľudí.

Ďakujeme všetkým našim čitateľom a klientom za prejavenú priazeň a dôveru

Veríme, že nám zachováte svoju dôveru a aj v nadchádzajúcom období si radi prečítate popri horoskopoch i zaujímavé články z ezoteriky, či skutočné príbehy čitateľov. Vaša priazeň je pre nás motiváciou a zázračným elixírom, ktorý nás povzbudzuje do ďalšej práce. Ostaňte nám verní aj naďalej! Ďakujeme.