Odporúčame

Veštec Saziel

Veštec Saziel

Ak hľadáte správnu cestu a bojíte sa zmien, môžete sa na mňa s dôverou obrátiť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Dala

Dala

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Somezeda

Somezeda

Obsadená, zavolajte neskôr

Pani Petra

Petra

Obsadená, zavolajte neskôr

Urieknutie a kliatba

Všeobecne je známe, že až 80% pôvodu našich chorôb je v psychike. Choroby, ktoré vznikajú v dôsledku negatívnych energo-informačných vplyvov zo strany druhého človeka, vyvolávajú až 25% chorôb.

Urieknutie a kliatba

Urieknutie

Ľudia si často posielajú záporné energetické impulzy, ktoré porušujú náš ochranný energetický obal a preniknú cez naše jemnohmotné telá až k fyzickému telu. Môže to byť závisť, zlosť, podráždenie a podobne. Takýto energetický zásah nám môže spôsobiť aj slušný, no nevhodný žart alebo akákoľvek negatívna informácia. Takéto nevedomé, negatívne, vzájomné pôsobenie ľudí nazývame urieknutie. Podľa intenzity energie človeka, ktorý nás uriekol, nás môžu postihnúť rôzne choroby od nádchy po rakovinu, dokonca až smrť.

Medzi ľuďmi v podstate stále prebieha výmena energií. Zdraví sa delia o svoju životnú energiu s chorými, starými alebo unavenými ľuďmi a podporujú ich životný potenciál. Takáto výmena energie nie je škodlivá, pokiaľ ju jej účastníci nezaregistrujú. Niečo iné je, keď si niektorí ľudia uvedomujú nedostatok životných síl a provokujú svoje okolie, aby sa rozčúlilo a tým im dodalo energiu. Niekedy sa im hovorí energetickí upíri.

Prekliatie

Iná varianta je tentokrát už vedomé negatívne pôsobenie na ľudí. Kliatba alebo prekliatie sú zámerne vyvolané. Používajú sa rôzne procedúry a techniky vrátane čiernej mágie, ktoré jednoznačne privodia svojim obetiam trápenie, choroby až smrť. Tento zdroj ochorenia je ale zriedkavý a záleží aj na nás, či sme dostatočné silní kliatbe nepodľahnúť, dokonca ju vrátiť tým ľuďom, ktorí nemajú žiadne zábrany nás úplne zničiť. Treba však aj porozmýšľať, prečo sa to vôbec stalo a čo toho človeka viedlo k tomu, aby na nás vyvolal kliatbu alebo prekliatie. Zrušiť prekliatie je možné aj pomocou modlitby.