Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Více »

Další kartářky online

Lucia

Osobný kód 158

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Horoskop na únor - Blíženci

Měsíční tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Prešli ste určitou cestou, kde ste sa pomocou doterajších skúseností sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej. Nemusí to ísť ľahko. Skúšky, ktoré zažívate v manželstve, môžu posunúť váš terajší vzťah tam, kde má práve ísť. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať, aby nestagnovali na jednom mieste. Svet je pozitívna karta, konajte však a zodpovedne múdro!

Práca: Určite netreba stáť na jednom mieste. Karta Svet dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Nevylučuje sa i ďaleká cudzina, ktorej sa treba otvoriť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Nikdy nie je neskoro, aj keby ste boli rovno pred dôchodkom!

Zdravie: Ste svetoví! Pokiaľ na vás dolieha stres alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na pobyt vonku počas dňa, autogénny tréning, terapiu vodou a športom. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na život vôbec. Pomáha dovolenka. Po nej sa človek pozerá na svet inak, čiastočne očami cudzinca. 

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: