Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Lira

Lira

Osobný kód 179

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Horoskop na únor - Panna

Měsíční tarotový horoskop 2021

Vzťahy: Odkaz tejto tarotovej karty je na matku. Navštívte ju, alebo jej zavolajte. Pokiaľ ju už nemáte, v duchu jej poďakujte i odpustite. Konala tak, ako sama vedela a mohla. Do partnerského vzťahu si ju však nepúšťajte. Tu máte byť len vy dvaja. Voľní možno práve počuli odpoveď na otázku prečo im stroskotalo manželstvo, alebo sa k nemu ani nedopracovali.

Práca: Na rozdiel od súkromia, v práci nám samota niekedy vyhovuje. Urobte si poriadok v záležitostiach vašej kariéry. Napíšte si do diára, čo vlastne chcete dosiahnuť. Pozor na kolegyne neprajníčky. Na druhej strane si nechajte poradiť od ženy, ktorú považujete za vysoko inteligentnú a odborníčku vo svojom fachu. Môže to byť právnička, lekárka alebo iná osoba vysoko a odborne vzdelaná.

Zdravie: Mečové karty riešia psychické záležitosti. Vyrovnajte sa s krivdami z detstva zapríčinené matkou či babičkou, ktoré vám ostali v mysli. V období pracovných i osobných stresov pomáha návšteva psychologičky, liečiteľky alebo terapeutky, ako prevencia pred chorobami. Podobnú službu urobí aj porozprávanie so skúsenou staršou ženou, ktorej dôverujete.

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: