Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop na únor - Váhy

Měsíční tarotový horoskop 2023

Vzťahy: Obzrite sa späť, možno až do detstva. Luna vyjadruje ženskosť a matku. Väčšinou to bola ona, ktorá nás naučila jemnosti, vedieť pohladkať a spolucítiť s druhým človekom. Nenechajte však svoju matku zasahovať do vášho vzťahu. Robia to nedospelí jedinci. Počúvajte svoje srdce! Ono vám odpovie, ako správne konať.

Práca: Svoje minulé neúspechy už vyhoďte z hlavy. Mali prísť, aby ste sa niečo naučili. Obava, ktorá často pochádza z neistoty a zo strachu o pracovné miesto, nemusí mať opodstatnenie. Pracujte na sebe, vojdite hlboko do svojej duše, a hlavne neklamte samých seba. Za tieto neisté stavy si väčšinou môže človek sám. Spýtajte sa sami seba, či robíte naozaj všetko v práci tak, aby ste ju nestratili.

Zdravie: Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Pite dostatok tekutín, ale nie zas hektolitre, lebo sa vám zavodnia ľadviny. To isté platí aj o soli, bez nej to nejde, ale netreba to preháňať. Z duchovného hľadiska platí, že pokiaľ si vyriešite svoju psychickú rovnováhu, zlepší sa aj vaše fyzické telo k lepšiemu.

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: