Věštby a spirituální poradenství

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Kartářka Lupita

Lupita

Osobný kód 179

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Horoskop na únor - Býk

Měsíční tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Sklamali ste sa v partnerovi a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Dajte stop smútku a depresii! Záleží však od vás oboch. Nemusí byť vždy po vašom. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak na prvý pohľad vyzerá! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Treba však vedieť odpúšťať.

Práca: Ak vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte v prvom rade sami sebe. Vety typu: keby bolo keby, môžu padnúť na začiatku, ale nemajú význam. Snažte sa dôjsť k dôležitému poznatku, a to prečo vám projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, na ktorú si človek pripomína a možno nevie urobiť poslednú bodku. Povedzte si, že už ste za tým. Usmievajte sa!

Zdravie: Karta päť pohárov varuje pred závislosťou každého druhu. Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne nutnosť. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy a čistej vody.

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: