Veštby a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Horoskop na február - Býk

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Sklamali ste sa v partnerovi a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Dajte stop smútku a depresii! Záleží však od vás oboch. Nemusí byť vždy po vašom. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak na prvý pohľad vyzerá! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Treba však vedieť odpúšťať.

Práca: Ak vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte v prvom rade sami sebe. Vety typu: keby bolo keby, môžu padnúť na začiatku, ale nemajú význam. Snažte sa dôjsť k dôležitému poznatku, a to prečo vám projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, na ktorú si človek pripomína a možno nevie urobiť poslednú bodku. Povedzte si, že už ste za tým. Usmievajte sa!

Zdravie: Karta päť pohárov varuje pred závislosťou každého druhu. Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne nutnosť. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy a čistej vody.

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: