Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Rebeka

Rebeka

Osobný kód 174

Horoskop na február - Vodnár

Mesačný tarotový horoskop 2023

Vzťahy: Sklamali ste sa v partnerovi a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Dajte stop smútku a depresii! Záleží však od vás oboch. Nemusí byť vždy po vašom. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak na prvý pohľad vyzerá! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Treba však vedieť odpúšťať.

Práca: Ak vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte v prvom rade sami sebe. Vety typu: keby bolo keby, môžu padnúť na začiatku, ale nemajú význam. Snažte sa dôjsť k dôležitému poznatku, a to prečo vám projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, na ktorú si človek pripomína a možno nevie urobiť poslednú bodku. Povedzte si, že už ste za tým. Usmievajte sa!

Zdravie: Karta päť pohárov varuje pred závislosťou každého druhu. Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne nutnosť. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy a čistej vody. 

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: