Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Horoskop 2023 - Kozoroh

Roční horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Saturn

Od 17. júna do 4. novembra 2023 vás mierne potrápi vaša planéta Saturn zo znamenia Rýb, čo je 140 náročnejších dní v roku, nakoľko môže ísť aj o karmické záležitosti. Mohli by ste si dať do poriadku všetky nevysporiadané záležitosti z minulosti. Nepodľahnite posadnutiu reformami, skúste byť menej tvrdohlaví, netrápte sa nad tým, či znesiete alebo neznesiete hlboké city, súcit, neprogramujte si závislosť na svojej polovičke, lebo sa to stane.

Nov Mesiaca v znamení Kozorožca

V tomto roku ani raz nebude Slnko a Mesiac v Kozorožcovi, teda nenastane ani Nov Mesiaca vo vašom znamení Kozorožca.

Spln Mesiaca v znamení Kozorožca

V pondelok 3. júla 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca vo vašom znamení Kozorožca. Slnko bude v znamení Raka, Mesiac v Kozorožcovi. Môžete sa dostať aj zle mienenou poznámkou na vašu adresu do neprimeraného vysokého stresu, čo môže vážnejšie poškodiť vaše zdravie. Preto sa dopredu nalaďte na to, že nič na svete nestojí za to, aby ste akýmkoľvek spôsobom ochoreli. Držte sa vo vnútornej rovnováhe, na nič sa neupínajte, malo by to skôr negatívne následky ako pozitívne.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Partnerské vzťahy majú šancu dosiahnuť vyššiu rovinu spolunažívania, mladšie páry pomyslia na svadbu, čo bude správne rozhodnutie, staršie na zaujímavé zmeny v spoločnom živote. Hoci si budete myslieť, že je všetko v poriadku a ani sa netreba veľmi nad ničím pozastavovať, prekvapí vás obdobie od 26. marca, kedy bude Mars v znamení Raka do 21. mája. Vtedy sa môžu do vášho vzťahu votrieť úlisné slová nepríjemného človeka, pochybnosti a neistota.

Vynikajúcim obdobím, vhodným aj na spoločnú dovolenku či uzavretie manželstva, zásnuby a podobne, bude obdobie od 11 júla do 27. augusta, Mars bude v znamení Panny. Ale neberte to s prehnanou eufóriou, lebo veľmi negatívne obdobie sa vráti, keď Mars vstúpi do znamenia Váh, konkrétne v čase od 28. augusta až 12. októbra. Opäť sa môžu vyskytnúť celkom za vlasy pritiahnuté informácie, na ktoré ak naletíte, môžete si poriadne zničiť život. Po 13. októbri sa citový život stabilizuje až do konca roka.

Peniaze

Akonáhle vstúpi Jupiter do znamenia Býka, asi v druhej polovici mája, začne pre vaše aktivity obdobie, ktoré bude šťastným prínosom. To znamená, že ak budete mať nejaké problémy, tak v prvej tretine roka, do polovice mája. Potom už začnete naberať na úspechu a problémy budete odstraňovať počas svojho napredovania. V druhej polovici roka si pokojne požiadajte o lepšiu pozíciu, možno aj o zvýšenie platu či zlepšenie podmienok pre výkon vášho povolania.

Niektorí zamieria na vedúcu funkciu, a ktovie, kto bude viac prekvapený, ak ju aj dosiahnu. S finančnými prostriedkami napriek úspechom narábajte rozumne. Nechajte si lepšiu rezervu aj na tzv. „horšie časy“. Potom ich prečkáte ľahšie. Počas septembra veľmi nezačínajte niečo nové, napríklad podnikanie, mohli by ste sa stretnúť až s agresívnym vystupovaním na úradoch. Rozhodne používajte i svoju intuíciu, spoliehať sa iba na rozum, by bolo zavádzajúce.

Zdravie

I tu sa ukazuje prvá polovica roka ako tá horšia, komplikovaná, tá druhá podstatne lepšia, s mnohými výhodami pre vašu celkovú formu. Od januára do konca júna buďte opatrní, nepodceňujte žiadne maličkosti, nepodliehajte stresom, akoby išlo o život. Zhlboka dýchajte, trénujte si to i doma pri sledovaní televízie a váš život začne byť iný. Ak ste nedávno prekonali nejaké vážnejšie ochorenie, bude nelogické myslieť si, že už nikdy sa nestane niečo podobné.

Najmä starší Kozorožci by mali pamätať na zvýšenú starostlivosť o svoje zdravie, neupadať do stresu pri neoverenej informácii, možno zmeniť životný štýl. Vhodné bude pridať do stravy viac zelenej listovej zeleniny, ubrať mastné, vyprážané jedlá.  Prospeje vám i pravidelné posilňovanie, plávanie, vychádzka prírodou. Na konci roka zistíte, aký hlboký zmysel má takýto poriadok.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rituál k odstranění citových problémů ve vztahu a obnovení ztracené lásky

Pročistěte vás vztah od negativních nánosů a vdechněte mu novou energii.

Zjistit více