Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2023 - Štír

Roční horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Mars a Pluto

Mars v retrográdnom chode vás bude obťažovať od 1.05.2023 (Vodnár) - 11.10.2023, (Kozorožec). To bude 163 náročných dní. Bude treba zvýšiť opatrnosť, prijať fakt, že niektoré aktivity budú zabrzdené až utlmené = 11 dní.

Retrográdne Pluto vás zaťaží len krátkodobo, 11 dní v čase 1.1.2023, (Blíženci) - 12.01.2023, (Blíženci). Môžu sa vo vašom prípade vytvárať bloky, ocitnete sa v nepochopiteľných situáciách, s ktorými si nebudete vedieť poradiť.

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

V pondelok 13. novembra 2023 nastane „vynikajúci“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Škorpióna. Slnko i Luna budú v Škorpiónovi. Hoci ste normálne disciplinovaní, teraz sa odovzdáte milostnej vášni, doprajete si príliv emócií a a lásky. Užite všetko pozitívne, vyhnite sa však nadmernému užitiu alkoholu.

V stredu 13. decembra 2023 bude „priaznivý“ Spln Mesiaca, kedy sa Slnko i Mesiac budú nachádzať na hranici Škorpióna a Strelca. Budú to skvelé dni. Nič neodkladajte na zajtra, neprispôsobujte sa okoliu, ak pôjde o príležitosť, aká sa nebude opakovať. Môžete postúpiť v zamestnaní, môžete si urobiť i poriadok vo svojej rodine.

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

V piatok 5. mája 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca. Slnko bude v Býkovi, Luna vo vašom znamení Škorpióna. Budete čeliť nejakému sklamaniu. Seriózne bude postaviť a k problému tvárou v tvár. Neraďte sa s inými ľuďmi, vznikli by z toho trápne klebety, ktoré by vám nijako neprospeli. V zdraví sa to týka aj konečníka a krížovej kosti. Ak máte dlhodobejšie problémy, posilnite sa vhodnými vitamínmi.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Hoci tento rok bude najmä pre vaše znamenie mimoriadne náročný – v rámci vzťahov sa to nedá povedať. Spočiatku všetko pôjde po starom do 26. marca, kedy Mars vstúpi do znamenia Raka a toto bude nádherné, láskou a úprimnosťou naplnené obdobie, ktoré vám dodá energiu i nádej, inšpiruje k niečomu skvelému, čo bude riešením toho, čo možno veľmi ťažko zvládate v inej rovine. Pozitívny závan lásky a ústretovosti bude trvať do 20. mája.

O deň neskôr ho však vystrieda nepriaznivé obdobie, počas ktorého sa stretnete s klamstvom, závisťou, intrigami či až podrazmi. 10. júla i toto skončí a do konca roka pôjde všetko normálne, bez záporných javov v širších vzťahoch.

V rodine nastane ďalšie úžasné obdobie, nabité láskou, priateľstvom a hlbokým porozumením, keď Mars vstúpi do Škorpióna, čo bude 13. októbra a toto obdobie radosti a šťastia bude trvať do 24. novembra. Ale ani potom sa nemusíte obávať problémov v partnerskom vzťahu či vo vzťahoch s deťmi alebo s rodičmi.

Peniaze

Hoci sa problémy nebudú týkať vašich obchodných vzťahov, akurát počas jesenných mesiacov, planéta „šťastia“, Jupiter nebude pre vaše znamenie v priaznivom postavení, a preto sa vyhýbajte zjavnému nebezpečenstvu, v žiadnom prípade sa nepúšťajte do riskantných podujatí, a nenahovárajte si, že vám sa celkom nič nemôže stať.

Najdôležitejšie bude pozrieť si nebezpečné Splny Mesiaca a vtedy doslova spomaliť v aktivitách, ak nie na chvíľu zastať a venovať sa relaxáciám či iba svojim záľubám. Jedná sa hlavne o tieto Splny Mesiaca: 5. februára v Levovi, v niekom sa veľmi sklamete, 5. mája, v Škorpiónovi, zosype sa nejaký zaujímavý projekt a 1. augusta, vtedy Mesiac bude vo Vodnárovi, a vy sa nahneváte sami na seba, pretože nejaký dôležitý projekt na chvíľu uviazne. Nebude to celkom vaša chyba.

Na konci roka, počas decembra, sa niekto pokúsi položiť vás finančne na lopatky, nuž bude dôležité, aby ste si zachovali chladnú hlavu, precíznosť a dôslednosť. Iba tak možné problémy zdoláte a v posledný deň roka si poriadne vydýchnete.

Zdravie

Tento rok si v rámci zdravia vyžiada obrovskú starostlivosť, prevenciu a maximálnu zodpovednosť. Akoby sa Urán uprostred Býka zameral na vaše zdravie a snažil sa vyskúšať, čo vo vás je, či sa dokážete ubrániť a ochrániť, alebo sa položíte a bezmocne budete čakať, či príde nejaká záchrana z neba alebo nie. Prirodzene, že z neba záchrana nepríde, preto nečakajte, kým nastanú problémy, a začnite so sebou niečo rozumné robiť.

Nepodceňujte žiadne neznáme bolesti, navštívte lekára, poraďte sa, čo robiť, či nejde o niečo nebezpečné. V rámci prevencie aspoň dvakrát do týždňa posilňujte, prípadne plávajte, ak máte takú možnosť, alebo sa zapíšte do niektorej skupiny vo svojom obľúbenom športe. Hlavne mladšie ročníky by nemali v ničom riskovať, nemuselo by to práve najlepšie dopadnúť. Snažte sa neprovokovať osud a vyhnite sa preceňovaniu svojich síl vo fyzicky náročných prácach. Určite poznáte svoje vlastné hranice, je čas dodržovať ich.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rituál k odstranění citových problémů ve vztahu a obnovení ztracené lásky

Pročistěte vás vztah od negativních nánosů a vdechněte mu novou energii.

Zjistit více