Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2023 - Býk

Roční horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdna planéta Venuša

Vaša planéta Venuša sa ocitne v nepríjemnom, retrográdnom chode od 23.7. do 4. septembra 2023. Bude v znamení Leva a potrvá 43 dní. Môže sa prejaviť hranými, neúprimnými citmi, vyžadovaním drahých darov, všetko sa bude robiť len na efekt. Pôjde aj o vzájomné odcudzenie sa partnerov, pričom sa každý zamyslí nad tým, čo mu vzťah prináša a čo preňho znamená.

Nov Mesiaca v znamení Býka

V piatok 19. mája 2023 bude „priaznivý“ Nov Mesiaca v znamení Býka. Slnko i Mesiac budú v znamení Býka. Táto konštelácia sľubuje možnosť zlepšenia finančných tokov, ale aj lepšieho zamestnania, či upevnenie svojej pracovnej pozície. Treba využiť všetky príležitosti, a tiež nové možnosti ukázať, čo vo vás je. Môžete si dovoliť začať podnikanie a tiež aj s rozumom riskovať. Hoci to nebude jednoduché, no výsledok, ktorý dosiahnete, bude vynikajúci.

Spln Mesiaca v znamení Býka

V sobotu, 28. októbra 2023 očakávajte „veľmi nebezpečný“ Spln. Pôjde o zatmenie Splnu. Slnko bude v Škorpiónovi, Mesiac v Býkovi. Bude vám ubúdať energia, a nepomôže ani objímanie stromov. Prejaví sa vaša citová labilita, nerozvážne rozhodnutia, preceňovanie síl, skúška vašej dôvery voči najbližším. Bude na vás, ako to zvládnete, no možné to je. V zdraví si treba dať pozor na hrdlo, hlasivky, hrtan, pažerák, štítnu žľazu.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Do vášho života priamo vojde sila Uránu, čo prinesie obrovské zmeny, a to nielen teraz, ale nasledujúce tri roky. Mnohé ženy zmenia partnera, v nejednom prípade i kvôli neopodstatnenej nedôvere a podozrievaniu partnera z toho, čo ani nemohol urobiť.

Koncom jarných mesiacov tu zasa preberie hlavné slovo planéta Jupiter, a tá pomôže všetko zlé obrátiť na dobré. Jupiter v blízkosti Uránu sa postará, aby šťastie pracovalo pre vás. Vo vzťahoch to bude okaté, dokonca sa podarí zachrániť niekoľko temer rozbitých vzťahov.

Saturn zo svojho postavenia skomplikuje už na začiatku roka 2023 normálne rozhovory, zablokuje normálnu komunikáciu a bude to vyzerať na neschopnosť dohodnúť sa. Kontrolujte, čo komu poviete.

Avšak druhá polovica roka 2023 zatiahne za dobré konce a budete si môcť vydýchnuť, najmä tí, ktorí boli trpezliví a verili si.

Peniaze

Budete si pripadať už od začiatku roka 2023 akoby ste boli na hojdačke: raz hore, potom zasa dolu. Najmä muži pocítia potrebu zmeniť zamestnanie, zmeniť štýl a pracovné zameranie, dokonca odísť pracovať do zahraničia, hľadať lepšie podmienky. Akonáhle zaujme silnejšiu pozíciu Jupiter, to vás z neistoty vystrelí nahor, a začnete prosperovať. Saturn vám vsugeruje myšlienku, že sa vám lepí smola na päty, alebo že z kolesa pracovných a finančných problémov ani nevidieť žiadne východisko. Bude to však skúška, ako dokážete takéto situácie zvládnuť, či podľahnete pesimistickej predstave, alebo sa vzchopíte, a niečo dosiahnete.

V druhej polovici roka Neptún silne podporí váš duševný rast, a preto bude šanca dať všetko na správnu mieru, problémy prekonať a mať skvelý pocit z tohto víťazstva. Bude vhodný čas na vzdelávanie sa, môžete navštíviť nejaké semináre, kurzy, úspešne ukončiť školu. Priazeň Neptúna pocítia najmä umelci, ktorí môžu dosiahnuť vrchol svojej tvorby.

Zdravie

V prvej polovici roku 2023 sa môžete cítiť unavení, možno aj pesimisticky naladení a môžete zápasiť s problémami horných dýchacích ciest, ale aj s horšími problémami, týkajúcimi sa centrálnej nervovej sústavy. Bude dôležité lepšie sa postarať aj o svoju chrbticu, pravidelne cvičiť jogu, plávať, podporiť svoj organizmus vitamínmi B, ale aj D3 a normálnou stravou, v ktorej bude viac zeleniny a ovocia ako napríklad kysnutých koláčov a čokolády.

Druhá polovica roku 2023 bude skvelá, ak potrebujete absolvovať operácie, plastické alebo iné chirurgické zákroky, ale dôležité bude robiť si očistné kúry, napríklad s citrónovou vodou, venovať viac času úprave svojej stravy a celkovej životosprávy. Vhodné bude pravidelné kondičné plávanie, cyklistika, ale aj športová chôdza či posilňovanie pre zdravie.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Rituál k odstranění citových problémů ve vztahu a obnovení ztracené lásky

Pročistěte vás vztah od negativních nánosů a vdechněte mu novou energii.

Zjistit více