Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Horoskop 2023 - Blíženci

Roční horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Pohyblivá planéta Merkúr má retrográdne, teda komplikované úseky častejšie. V roku 2023 ide o tieto obdobia:

  • 1. január 2023 (v Kozorožcovi) až 18. január (v Kozorožcovi) - to je 17 dní
  • 21. apríla 2023 (v Býkovi) až 15. máj (v Býkovi) - to je 24 dní
  • 23. august 2023 (v Býkovi) až 15. september (v Panne) - čo je 23 dní
  • 13. december 2022 (v Kozorožcovi) až do konca roka 2023 - 19 dní

Počas týchto dní prestanete veriť svojim teóriám, budete tvrdohlaví a neprispôsobiví, pre zaoberanie sa maličkosťami vám unikne pohľad na celok, vaše argumentácie nepresvedčia skoro nikoho.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

V nedeľu 18. júna 2023 nastane „neutrálny“ Nov. Mesiac aj Slnko budú v znamení Blížencov. Mali by ste načúvať svojmu vnútornému hlasu a nedajte na skvelé rady iných. Intuícia vám napovie, čo je správne a čo nie. Vaša energia bude svieža, a ak vám iní nebudú v tempe stačiť, netrápte sa nad tým a pokračujte ako myslíte.

Nezabudnite pravidelne relaxovať, športujte, chodievajte na vychádzky do prírody či do parku.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

V pondelok 27. novembra 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln. Slnko bude v znamení Strelca, Mesiac v Blížencoch. Bude potrebné urobiť si vo svojom živote poriadok, ak to sami neurobíte, Mars je pripravený donútiť vás k tomu násilím. Ak niekomu prehnane dôverujete, nemusí sa vám to vyplatiť. Starší Blíženci budú mať asi najväčšie problémy, môžu sa týkať i zdravotného kolapsu.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Rok 2023 bude pre vás celkom pokojný. Nebude vás obťažovať žiadna pomalá planéta. Pokiaľ bude Jupiter v znamení Barana, šťastie vám bude priať, všetko bude ústretové, príjemné. Najlepšia bude prvá polovica roka. Najkrajšie obdobie pre vzťahy, možnosť založiť si rodinu, zasľúbiť sa, bude, keď sa vládca roku Mars bude zdržovať vo vašom znamení, teda v Blížencoch, od 1. januára do 25. marca 2023.

11. júla však príde Mars do znamenia Panny, a tu sa všetko dramaticky zvrtne. Nepriaznivé obdobie, keď sa treba vyvarovať hádok, neopodstatnených obvinení partnera, priateľky a pod., scén alebo psychického násilia, pominie 28. augusta 2023, kedy Mars vstúpi do znamenia Váhy a všetko sa na dobré obráti.

O niečo menšie vzťahové problémy sa môžu vrátiť od 25. novembra, kedy Mars vstúpi do znamenia Strelca, kde zostane až do konca roka. Nepokazte si to.

Peniaze

V prvej polovici roka 2023 bude Saturn v priamom chode, až do júna v znamení Vodnára, a tak bude prispievať k spokojnosti s prácou, a prinesie aj odmeny za všetku námahu, ktorú ste v práci aj v minulých rokoch vyvinuli. Budete môcť realizovať aj tie veľmi odvážne nápady, no budete musieť odložiť všetky špekulácie bokom.

Čierna Luna v prepojení s Neptúnom v znamení Rýb bude priať všetkým, ktorí sa venujú štúdiu okultizmu a radi by sa zdokonalili v niektorej ezoterickej oblasti.

Dariť sa môže aj umeleckému sebarealizácii a tým, ktorí obľubujú písanie fantastických príbehov.

Koniec roka môže byť rovnako komplikovaný ako skvelý, všetko bude závisieť od toho, ako ste začali, či ste prehnane riskovali alebo len v medziach rozumu, či ste rozvinuli svoje vízie a zrealizovali aj svoje plány. A potom si môžete zhlboka si vydýchnuť oslavovať.

Zdravie

Prvá polovica roka 2023 bude príjemná, všetko sa ponesie v zdravom strede, najmä ak dodržujete pravidlá zdravej výživy a pravidelne športujete. Ani sa netreba venovať niečomu extra náročnému, stačí ranná desaťminútovka napríklad jogy, alebo zaparkujte od práce tak ďaleko, aby ste museli rezkejšie kráčať aspoň desať minút, pričom na 4 kroky sa nadychujte, na ďalšie 4 vydychujte.

V druhej polovici roka môžu narastať problémy s jemno-hmotnými energiami vášho organizmu, zvlášť ak ste podcenili svoje možnosti a príliš ste sa nechali vtiahnuť do riešenia konfliktov iných ľudí. Uvedomte si, že každý by si mal sám zjesť to, čo si navaril. Kto bol voči niekomu hrubý, mohol by sa ospravedlniť, ale nebrať vás ako svojho advokáta.

Ide aj o to, že vaše zdravotné problémy sa prejavia na tej psychosomatickej úrovni, to znamená, že ak sa rozhodnete niečo v sebe zásadne zmeniť, ak uprednostníte svoje potreby – ustúpia i zdravotné problémy. Naučte sa lepšie čerpať energiu priamo z prírody, objímajte stromy, upravte svoju stravu a pite primerané množstvo vody. Pre vás bude úžasnou pomôckou pre inšpiráciu tanec. Doprajte si ho koľko budete chcieť hoci aj pri šamanských bubnoch, pri načúvaní zvukov prírody alebo pri speve.

Zobrazit roční horoskop pro znamení: