Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Sila v kameňoch

Možno si myslíte, že skutočnú ochranu alebo podporu energie kameňov môžete nájsť iba v kameňoch, ktoré sú drahé, vybrúsené, alebo všeobecne známe. Nie je však tomu tak. Isto vám je známe, že všetko má ten zmysel a význam, ktorý do toho vložíte.

Sila v  kameňoch

Špeciálne mandaly

Ak sa teda venujete mágii, viete, že celý svet, a teda aj ľudské telo, pozostávajú z energie štyroch živlov, plus maximálnej, kozmickej energie. Pôjde o vodný, ohnivý, vzdušný a zemský živel. Na obrázku je vyobrazený set 5 riečnych kameňov so špeciálnymi mandalami, ktoré zvyšujú ochrannú úlohu týchto kameňov na jednej strane, na druhej strane zjednocujú ich energie a po ich nabití vytvárajú pomerne vzácnu mandalu, ktorá bude nielen ochranným zdrojom miesta, na ktoré ho uložíme (napríklad, ak položíme tieto kamene do auta, budú ho ochraňovať proti nečistým silám, úrazom, haváriám, problémom a všetko, čo by mohlo ohroziť alebo obmedziť posádku takéhoto chráneného auta, sa zvláštnym spôsobom akoby „náhodne“ zmení).

Ak si kamene dobre prezriete, zistíte, že je na nich symbol múdrosti T, potom dva trojuholníky vytvárajúce hexagram, čo znamená hodnotu „999“, teda dokonalosť a zachovanie vnútornej harmónie. Po nabití sú tieto kamene zvláštnou energiou, ktorá sa vyníma aj tým, že ak ich majiteľ ovláda isté úkony, môže si s ich pomocou vyliečiť ochorenie, ktorým trpí, posilniť imunitný systém, odstrániť depresiu, nervové výkyvy, pocit neistoty, strach. Výhodou týchto kameňov je i to, že nemožno vyrobiť ani dva rovnaké kamene, nie to ešte dva rovnaké sety. Nikdy totiž nenájdete 5 kameňov rovnakej veľkosti, farby či vzhľadu, aby mali aj rovnakú silu a aby sa vám podarilo vyfarbiť ich rovnako ako tie predchádzajúce. Ak si teda vytvárate nejaký set, nezabudnite si vybrať svoje vlastné, správne symboly.

  • Biely kameň - predstavuje vzduch
  • Hnedo-červený kameň - nesie energiu ohňa
  • Čierny kameň - v ňom budete môcť cítiť energiu vody
  • Oranžový / žltý kameň - predstavuje energiu zeme

Éter alebo akášu, teda samotnú podstatu, by mal niesť trojhranný kameň, zložený zo 4 trojuholníkov tak, že zhora sa budete pozerať na 3 rovnoramenné trojuholníky. Akášický kameň, aby dokázal sprostredkovať kozmickú energiu, musí v symboloch obsahovať niektoré principiálne ogamy (rúny) alebo podpisy pánov veží prvej, stodeviatej a deväťstoprvej (podpisy „an-elov“).

Nabíjanie energiou

Ten, kto vyrába takéto kamene, musí byť veľmi vysoký mág, vyznajúci sa v živlovej mágii, rúnovej mágii a v transformačných technikách, prípadne sagana, ktorá vládne živlom nielen v prírode, ale aj v ľudskom tele. Nabíjanie kameňov treba urobiť jednak živlami (vodou, ohňom, vzduchom a zemou) a potom vlastnou energiou, ktorá predstavuje „živú energiu“, ktorá prenáša aj samotnú kozmickú energiu. Kamene nabité energiou vždy odkladáme na biele plátno buď do dreveného, prúteného alebo bambusového košíčka. Rozhodne nepoužívame umelú hmotu, ktorá odoberá energiu kameňov, alebo sklo, ktoré ju zasa zle láme a nesprávne odráža.

V prípade, že by ste teda chceli skúsiť nabíjanie sa energiou prírody a viete, že máte cit na to, aby ste našli v niektorej rieke alebo v mori tie správne kamene, prineste ich, ale k niekomu, o kom ste presvedčení, že tomuto umeniu rozumie, že je to telesne, duševne i duchovne čistý človek a dokáže vložiť do prinesených kameňov ten druh energie, ktorý vás nielen ochráni, ale aj posunie bližšie k vnútornej harmónii a odvahe riešiť problémy, ťažkosti či osudové výzvy vlastnou energiou.