Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na február 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na február

Prvého februára nastáva nov Luny vo Vodnárovi. Ním začína aj Rok Vodného Tigra. Preto je tento mesiac obzvlášť dôležitý pre jedincov i celý svet. Tiger je objaviteľom nových ideí. Je aj trpezlivý, odvážny, spravodlivý, cieľavedomý a poriadne silný. Voda mu dodáva ešte väčšiu intuíciu ako má.

Skúste sa už hneď vo februári napájať na svoje Vyššie Ja meditáciou alebo inou metódou, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Niekedy stačí, aby ste sa uvoľnili pár minút v samote a poprosili svoj vnútorný hlas o spoluprácu. Nezúfajte, ak sa vám nebude dariť. Tiger je trpezlivý, veď na svoju korisť čaká dlho, ale skoro vždy je úspešný pri love. 

Február nám vo všeobecnosti nachystal aj tvrdé lekcie. Veď začína novoluním, kde pri Slnku i Lune stojí aj prísny Saturn. Je to planéta chladná, ale spravodlivá. Po ťažkých skúškach vás odmení trvalou spokojnosťou, lebo ste zabojovali o seba, svoje ideály a možno i o lepší život vo vašom okolí i na našej Zemi. Nepochybujte o sebe, lebo každá kvapka v mori je dôležitá.

Berte zodpovednosť za svoje činy, správajte sa podľa morálnych zásad a nepodporujte zlo. Odstráňte nefunkčné veci zo svojho okolia, aby ste dali priestor energii tchi. Bude sa vám lepšie žiť. Rozšírte si svoje poznanie o svete, ale aj o sebe. Mesiac február je na štúdium i meditácie veľmi vhodný. 

Aj z pohľadu mesačných zvieracích vládcov vládne skoro celý mesiac Vodný Tiger, len prvé tri dni z februára vládne ešte Kovový Byvol, ktorý je tiež trpezlivý, ale neoplýva intuíciou. Preto prvé dni februára len plánujte. Z pohľadu planét je aj tak do 4.2. retrográdny Merkúr, kedy nie je dobre rozbiehať nič nové. Hneď na začiatku februára si treba určiť priority, na ktorých vám záleží a snažiť sa ich mať na pamäti. 

Zdravie

Zdravie je určite tou prioritou, ktorú si mnohí určia ako prvú. Chráňte si ho! Neriskujte zbytočne! Voda berie negatívnu energiu a transformuje ju na pozitívnu. Vodný Tiger radí, aby sme poprosili vodu, nech nás uzdravuje. Je to možné, keď sa idete sprchovať, ak ju budete piť, ale aj ak pôjdete peši okolo rieky. Prechádzky v daždi si však môžete vo februári dovoliť len vtedy, ak ste vhodne oblečení.

Vo februári sú podľa čínskej medicíny najviac ohrozené obličky. Sú párovým orgánom, teda po duchovnej stránke súvisia so vzťahmi. Dajte si do poriadku vzťah s partnerom i s tými, na ktorých vám záleží. Využite služby psychológov a iných odborníkov, ak to bude potrebné. Nenamietajte, že to nejde, lebo druhá strana nemá záujem niečo meniť. Niekto to musí rozhýbať, aby ste nestagnovali a nebodaj neochoreli na ľadviny.

Doplňte si vitamíny a minerály kvalitnými doplnkami výživy. Pite liečivé čaje, otužujte sa a teplo sa obliekajte. Vyzerá to, že sa teplé oblečenie a otužovanie vylučujú. Európskemu typu človeka však neprospieva vystavovanie sa dlhodobému chladu. Je síce pravdou, že už aj v našich končinách chodia niektorí ľudia aj vo februári s holými nohami, ale na to sa treba dlhšie pripravovať a mať na to aj predpoklady.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: