Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Čínsky horoskop na január 2024

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na január

Vládcom roka ešte ostáva po celý január Zajac a mesačným vládcom je Byvol. Toto spojenie v čínskom horoskope dáva veľký dôraz na životosprávu a zdravie. Podporte tieto dôležité oblasti života človeka pokojným plánovaním jednotlivých dní, aby ste nežili v neustálom strese. Obe zvieratá ho nemajú rady, lebo im neprospieva.

Obrat nastane 21. januára, kedy preberá mesačnú vládu Tiger, ktorý je iného razenia ako Zajac. Bude sa viac dariť odpútať od bežných nudných povinností a konečne rozvíriť fašiangovú zábavu tak, ako sa patrí. Zajac dodá dňom energiu jemnosti i diplomacie a Tiger zase dynamiku, vášeň a pestrofarebnosť.

Zdravie

Celý január si treba dať pozor na močový mechúr. V ňom sa zhromažďuje moč, ktorý predtým prefiltrovali ľadviny. Obe orgány tvoria spolu pár citlivý na prechladnutie. Keďže je zima, pite dostatok teplých čajov, polievok a dobre sa oblečte. Moč netreba nasilu zadržiavať, lebo tak podporujeme rast baktérií v močovom mechúre. Pokiaľ sa tak už stane, že vznikne zápal, treba skúsiť piť brusnicovú šťavu, alebo jesť sušené brusnice.

Vyvarujte sa šatstvu, ktoré je z chladivých umelých vláken. Myslím tým hlavne spodnú bielizeň a ponožky či pančuchy. Pokiaľ sa spotíte, čím skôr sa prezlečte do suchého oblečenia. 

Malá rada podľa feng šuej

Mesačný vládca Byvol je známy aj tým, že si vždy vytýči svoje mantinely a za nich málokoho pustí. Preto je dosť dôležité, aby sme mali dostatok času i vôle na prípravu Nového čínskeho roka Draka, ktorý začne 10. februára.

Byvolovi sa prisudzuje tyrkysová farba a severovýchod. Je to časť domu či bytu, ktorej patrí poznanie a inteligencia. Pokiaľ je tento priestor udržiavaný, bude sa obyvateľom toho domu dariť vzdelávať a využívať svoje poznatky aj prakticky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: