Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na január 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na január

Tento mesiac končí svoju prácu vodný Tiger, ktorý bol ročným vládcom. Veľkú časť mesiaca teda budeme ešte vnímať dozvuky turbulentného Tigra. Je načim sa obzrieť za uplynulým rokom, či sme sa naučili tolerancii, schopnosti ísť po tej zlatej strednej ceste, alebo či sme hazardovali na niektorom poli svojho života. Múdry sa poučí na svojich chybách, nebude ich opakovať.

Nový čínsky rok začína v sobotu 21. januára na nov Luny. Žezlo prevezme vodný Zajac, ktorý by nám mal priniesť viac pokoja. V Číne ho považujú za najšťastnejšie zviera v zverokruhu.

Doprajte si svoje tiché chvíľky a intuitívne sa venujte svojim záľubám, pri ktorých pookrejete. Vyvarujte sa však zbytočnému namýšľaniu si, zatajovaniu skutočnosti, hoci len kvôli tomu, aby ste iných nezranili. Pravda vyjde aj tak vždy najavo, hoci nie hneď a vy sa budete dovtedy trápiť, že ste mlčali.

Zdravie

Celý január si treba dať pozor na močový mechúr. V ňom sa zhromažďuje moč, ktorý predtým prefiltrovali ľadviny. Obe orgány tvoria spolu pár citlivý na prechladnutie.

Keďže je zima, pite dostatok teplých čajov, polievok a dobre sa oblečte. Vyvarujte sa oblečeniu, ktoré je z chladivých umelých vláken. Myslím tým hlavne spodnú bielizeň a ponožky či pančuchy.

Pokiaľ sa spotíte, čím skôr sa prezlečte do suchého oblečenia. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: