Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Miška

Miška

Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na júl 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na júl

V júli pocítite premenlivé energie. Bude to spôsobené aj energiou, ktorú bude vytvárať neustále sa meniaci Vodný Kôň. Mnohé bude závisieť od toho, ako dokážete vybalansovať medzi príležitosťami a problémami. Riešiť ošemetné otázky by ste mali v príjemnom prostredí. Leto, zvlášť júl, je na to ideálny.

Mesiac Vodného Koňa začal letným slnovratom 21.6. a potrvá do 20.7.2020. Potom leto zvýrazní vrtošivejšie, ale citlivejšie energie čínske znamenie Kozy. Prechodom do júla (v čínskom horoskope mesiaca Vodného Koňa), nastupujú všetky znamenia čínskeho horoskopu do obdobia polarizácie a nutnosti vytrvalosti.

Siedme znamenie zvieracieho kruhu, Kôň, nabáda, aby ste zmenili poradie svojich hodnôt, objavili nové hodnoty a prelomili monotónnosť. Často to bude spojené aj s menším rizikom. Sebadôvera bude základom pre úspech. Myslite na to pri každej príležitosti.

Slobodné osoby budú mať tento mesiac veľa príležitostí na nadviazanie romantických partnerstiev.

Júl v roku Potkana

Prinesie prospešné situácie, príležitosti, stretnutia so špeciálnymi ľuďmi, šťastie a rovnováhu, dilemy a zmeny, ktoré vás môžu vytlačiť zo zóny pohodlia. Je na vás, ako ich použijete a najmä, ako budete vnímať skúsenosti, s ktorými sa stretnete. Užite si veľa šťastia, spokojnosti a leta v zdraví.

Rok Potkana môže vo vzťahoch a rodinách urobiť väčšiu škodu, než by sme vzhľadom na malicherné rozpory čakali. Zásadný pozor by ste si mali dať na agresivitu, ktorá Potkanovi nie je cudzia.

Deti budú v júli milé, emotívne, ale veľkí pozorovatelia vás, rodičov, súrodencov, starých rodičov, rodiny i všetkých ľudí zo svojho okolia, malých i veľkých. Len niektoré budú plaché. Ostatné budú rozkošné. Prinesú zvláštne kúzlo. Ľahko pritiahnu pozornosť. Budú mať vynikajúci arzenál taktiky: plač, vrtochy a dominantnosť.

Dovolenka

V júli býva dominantná slnečná energia. Je dobré využiť tento mesiac Vodného Koňa v čínskom horoskope na dovolenku alebo odpočinok v akýchkoľvek dostupných podmienkach. Vo všeobecnosti je to dobrý čas, najmä pre tých, ktorí sa rozhodli zaviesť určitý poriadok v rámci svojich rodín.

Júl bude produktívny. Je dobré odpočívať v spoločnosti priateľov v prirodzenom prostredí. V zdanlivo zúfalých situáciách možno očakávať niektoré neočakávané výhody.

Opatrnosť

Napriek tomu, že letný júl môže vyzerať dobrodružne, nestojí za to riskovať. Okolnosti v mesiaci Koňa majú príliš veľa premenných, ktoré je úplne nemožné brať do úvahy.

Je stále dôležité porozumieť problémom, ktoré vás obťažovali. Teraz budete mať viac času a energie na zastavenie akéhokoľvek konfliktu. Úprimnosť a jednoduchosť nie sú len vítané, ale sú povinné. To sú dve z mála vlastností, ktoré dokážu priniesť pokoj a radosť do vašich domovov.

Zdravie

Leto je obdobie aktivity a rastu. Júl vplýva na krvný obeh. Zdravie bude krehkejšie. Mnoho znamení zverokruhu sa bude cítiť stresovanejších, najmä v dôsledku finančných sporov, ale aj v dôsledku sociálnych a ekonomických problémov, ktoré ovplyvnili krajiny na celom svete. Čaká vás mesiac značne militantný, aj čo sa týka zdravia. Objavia sa aj veľmi prudké diskusie o tom, čo je zdravé a čo nie.

Čínska medicína odporúča

Neprejedať sa, jesť ľahšie jedlá, najmä melóny a rôzne druhy zeleniny, napr. paradajky a uhorky.

Zvýšená hmotnosť môže spôsobiť obavy. Preto je potrebná zvýšená pozornosť na kvalitu a množstvo potravín. Fyzická aktivita je nevyhnutná na udržanie vašej všeobecnej rovnováhy.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: