Odporúčame

Stázia

Stázia

Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júni 2018

Nečudujte sa, ak počas tohto novu Mesiaca veľa času pretelefonujete a prerozprávate. Mesiac predsa doputoval do znamenia Blížencov, ktoré ovplyvňuje komunikatívna planéta Merkúr a živel Vzduch.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v júniSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť07.06.2022 16:50Panna-
Spln14.06.2022 13:54StrelecSpln Mesiaca jún 2022
Posledná štvrť21.06.2022 05:13Baran-
Nov29.06.2022 04:55RakRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 13.06.2018 21:45

Energia tohto novu Mesiaca

Nielen tento nov, ale aj každý deň v znamení Blížencov, býva veľmi premenlivý a nepokojný. Vládne vzdušný element a planéta pohybu, Merkúr. V myslení sa prejavuje mnohostrannosť, čulosť a obratnosť. Je čas flirtovania a nezáväzných schôdzok. Budete mať sklon robiť veľa vecí naraz. Emócie budú všeobecne nestále a ľudia budú zvedavejší. Introvertov môže prílišný záujem druhých ešte viac znervózniť. Vhodný deň bude pre obchodné rokovania, získavanie kontaktov, cestovanie, dialógy a vybavovanie korešpondencie. Prídu nové nápady, plány, tvorivosť a umelecká činnosť. Teraz máte väčšiu šancu splniť si svoje sny.

Zdravie

Znamenie Blížencov ovplyvňuje ramená, ruky, priedušky, pľúca i reumu a premenlivosť nálady. Dnes je vhodný deň pre nové začiatky, aj tie týkajúce sa vylepšenia tela. Nov Mesiaca má na človeka, ale aj zvieratá a rastliny mimoriadny vplyv, nie však taký silný ako spln. V tomto období sa aj odporúča držať pôst, detoxikačná schopnosť organizmu dosahuje vrchol. Môžete aj vyskúšať zbavovať sa zlých návykov.

Zdravie detí

Aj na dieťa má Mesiac vplyv. Môže sa premieňať na mrzúta, ktorému sa nič nechce, nič nevie, nič mu nie je dosť dobré. Pri nove sa aj príjem potravín scvrkáva na nevyhnutné minimum. Nenúťte deti jesť nasilu. Počkajte, kým energia novu Mesiaca odznie. Rýchle zmeny nálad a detská tvrdohlavosť by zbytočne znervóznili obe strany.

Záhrada

Tento nov Mesiaca je pod živlom Vzduchu. Má vplyv na hornú časť rastlín, čiže kvety. Je to dobrý čas na rozmnožovanie rastlín odrezkami. Dobre sa zakorenia i kvitnúce rastliny. V tomto júnovom čase je vhodné obdobie aj na zbieranie a sušenie liečivých byliniek, zvlášť tých kvitnúcich. Vyskúšajte si doma výrobu domácich liečivých mastí z kvitnúcich byliniek.

Živel Vzduch spôsobí, že sa vydarí vetranie čohokoľvek.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Tento nov Mesiaca vám otvorí cesty, cestovanie a vzdelávanie sa. Prináša riešenie okolo dopravného prostriedku a zlepšenie v oblasti úradných záležitostí. Čaká vás zvýšená komunikácia, telefonovanie, podpisovanie, či cestovanie tam a späť. Učenie a rozširovanie vedomostí teraz nepodceňujte. Budete chcieť aj pocítiť nehu a teplú náruč, najlepšie od partnera.

Býk

Pochybnosti sa vám už dostali pod kožu, neviete, čo sa bude diať. Nie ste si istí, či sa dočkáte nejakého vysvetlenia. Sami by ste niektoré situácie najradšej prespali, alebo vyhádali si. Tento nov Mesiaca vám otvára cesty, ako si zvýšiť prestíž, či ako zarobiť peniaze. Uvedomíte si svoju cenu a zvýšite starostlivosť o svoju osobu. Budete chcieť vyzerať lepšie, tak sa vylepšujte. 

Blíženci

Tento nov Mesiaca vo vašom znamení je najdôležitejšie obdobie roka 2018. Ponúka vám novú životnú cestu, zrealizovanie projektov a vízií. Konečne sa rýchlejšie rozbehnete a planéty vám budú priať. Hovoriť a podpisovať budete to, čo súvisí s peniazmi. Prijmite podanú ruku, a choďte dopredu. Nesmiete sa tváriť, ani cítiť, ustráchane, prišiel váš čas.

Rak

Tento nov Mesiaca vám prináša rekapituláciu uplynulého obdobia. Budete viac premýšľať, ako naložíte so svojím životom. Otvára aj sa vám pocit samoty, izolácie, alebo psychických záťaží. Nie je dobré sa nechať vtiahnuť do problémov, ohovárania a klamstiev. Budete sa podvedome pripravovať na svoj nov vašej Luny, ktorý prebehne v júli. Neuzatvárajte sa do svojho vnútra, ste súčasťou celku.

Lev

Tento nov Mesiaca vám otvára cestu na splnenie snov. Dostanete sa do spoločnosti, do ktorej chcete patriť. Do života vám príde dôležitá osoba, ktorá vám pozmení budúcnosť. Dozviete sa určité tajomstvo, ktoré je skryté verejnosti.  Nič si ale nemôžete vynútiť násilím. Planéta Venuša vstúpi do vášho znamenia Leva a vy zažijete úspech, aj ocenenie.

Panna

Tento nov Mesiaca vám prináša aj posun. V práci, lepšiu pracovnú pozíciu. Nájdete svoju cestu, kadiaľ sa chcete uberať. Čaká vás nová aktivita. Ste silní, viete, čo sa od vás chce, tak podľa plánu postupujete. Navyše sú za vami vidieť výsledky. Nemusíte sa teda ničoho báť. Minulosť neplatí, budúcnosti sa nebojte. Teraz žite naplno, s hravosťou. 

Váhy

Tento nov Mesiaca vám otvára šancu na lepšie štúdium a vzdelanie a zlepšenie komunikácie s úradníkmi na úradoch. Váhy čaká plánovanie cesty do zahraničia, alebo situácia spojená s cudzinou. Nad problémami, aj s očami, už nemôžete mávnuť rukou. Príliš sa namáhate, a od toho vás bolí aj hlava. Porozprávajte sa dôvernejšie, nech prázdno medzi vami a partnerom nie je alarmujúce. 

Škorpión

Tento nov Mesiaca prináša šance na peniaze, či majetok do života Škorpiónov. Otvára sa možnosť pôžičky, hypotéky, dedičstva, či darov. Nasmeruje vás i kadiaľ sa uberať v sexuálnych, či rodinných vzťahoch. Kto hľadá partnera, nájde ho. Pozor na neplánované tehotenstvo a splodenie potomka. Čaká vás väčší posun, aj pod Jupiterom, planétou šťastia. Rozdeľte sa s ostatnými, kým je čas. 

Strelec

Tento nov Mesiaca vám prinesie nové pracovné, či životné partnerstvá, zlepšenie všetkých dohôd a zmlúv. Budete podpisovať a hovoriť na tému peňazí do rodiny, alebo bývania. Čo dlho nešlo, zrazu pôjde hladšie. Niekto si totiž myslí, že ste odbočili niekam inam, že by ste sa mali vrátiť do starých osvedčených koľají. Je to na zváženie.

Kozorožec

Tento nov Mesiaca vám prináša novú spoluprácu, či a spolupracovníkov, ale aj veľa práce. Myšlienky budú zamerané na všetko možné. Môžete podpisovať aj nové dohody spojené s bývaním. Beriete si na seba veľkú zodpovednosť, mnoho úloh, máte pocit, že všetko musíte zvládnuť. Tiež viete, komu sa máte ozvať. Teraz je vhodná doba, aby ste o svojich nových návrhoch pohovorili.

Vodnár

Tento nov Mesiaca vám prináša nové možnosti v pracovnom, ale aj partnerskom vzťahu. Prináša plody. Kto túži mať potomka, je toto ideálny čas. Otvára vám širšiu cestu k úspechu. Zrejme si konečne poviete vety, ktoré v sebe už nejakú dobu dusíte. Nemali by ste prichádzať so žiadnymi ultimátmi. Zmyslom nie je zlé minúty prežiť, ale oslobodiť sa od nich.

Ryby

Tento nov Mesiaca vám otvára cestu k novému bývaniu, pevnejšiemu pracovnému zázemiu. Môžete premýšľať o sťahovaní, alebo zlepšení bývania. Ak sa trochu viac posnažíte, príde aj rýchlejšie zlepšenie zdravotnej stránky. Mnohým sa rozrastie rodina. Nemá zmysel nikomu nič vyčítať, nepomôžu hrubé slová, ani plač. Nenúťte sa do komunikácie s ľuďmi, s ktorými vám nie je dobre. 

Téma dňa Rýchly numerologický rozbor vášho partnera alebo vzťahu

Získajte odpovede na všetky vaše otázky, ktoré sa týkajú lásky a partnerského vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 21.06.2022
MesiacBlíženciod 26.06.2022
MerkúrBlíženciod 13.06.2022
VenušaBlíženciod 23.06.2022
MarsBaranod 25.05.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022