Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júni 2019

Nemá zmysel plakať nad rozliatym mliekom. Energia novu dáva šancu začať znovu a lepšie. Možno sa vo vás prebudí túžba naučiť sa niečo nové. Budete mať dosť energie na niektoré nové začiatky.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť01.05.2024 13:30Vodnár-
Nov08.05.2024 05:25BýkNov Mesiaca máj 2024
Prvá štvrť15.05.2024 13:50Lev-
Spln23.05.2024 15:55StrelecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť30.05.2024 19:15Ryby-

Nov Mesiaca nastane: 03.06.2019 12:04

Energia novu Mesiaca

Mali by ste popremýšľať, čo sa vám podarilo, všetko zhodnotiť a naplánovať aj niečo nové, prospešnejšie. 

Nov vždy dáva šancu sa zamyslieť nad vašou ďalšou životnou cestou, určiť si svoj cieľ, ktorý nemusí mať súvis len s prácou. V hlave sa vám zrodí zaujímavá myšlienka, ale ešte nie je čas sa niekomu s ňou zdôverovať. To nechajte na neskôr. Nebuďte unáhlení. Zmena je možná, ale je potrebné všetko dôkladne naplánovať.

Novy Mesiaca dodávajú skôr napätú atmosféru, zvlášť pre mužov. Tí sú poväčšine hrdinskí a nejaké ”babské reči” ignorujú. Vy však pre istotu jednajte veľmi opatrne so šéfmi, úradmi, alebo s kýmkoľvek, na kom ste závislí.

Vplyv živlu Vzduchu

Energia je v týchto dňoch plná aktivity. Často konáme impulzívne, či žiarlivo, obzvlášť, ak sa cítime akokoľvek ohrození. Ak čosi plánujete, venujte dostatok času príprave.

Možno sa vám to zdá ako zbytočná práca navyše, ale keď potom nastane krízová situácia, budete radi nielen vy. Bude ocenená vaša prezieravosť. Čakajte trpezlivo a budete odmenení - nakoniec viac, ako ste čakali.

Láska a vzťahy

V láske sa vám bude dariť viac ako v práci. Nemali by ste sa nechať dlho prosiť, ak by sa vášmu partnerovi, či partnerke zažiadal pekný večer v príjemnom prostredí. Odmena za váš čas by bola vynikajúca. Osamelí by sa nemali sťažovať na nedostatok možností, iba sa nesmú príliš zdráhať.

Nepodceňujte systematickosť

Zostavte si plán a zaznamenávajte si pokroky a úspechy, ale aj neúspechy, aby ste sa nabudúce poučili. Hlavne si nedávajte ciele, ktoré by ste nemohli splniť. Začnite po malých krôčikoch.

Pozor by ste si mali dávať na svoje prejavy. Zvlášť nadradenosť nedávajte najavo. Každý má nárok na chyby. Ani vy nie ste výnimkou.

Počas tohto novu Mesiaca si dávajte väčší pozor na majetok, peniaze a zmluvy. Zadané by si mali dať pozor na vzťah, aby nevkĺzli do niečoho neúnosného, či nemravného. Dajte si pozor na sľuby. Nesľubujte, čo nedokážete splniť, aby ste neskôr nemali problém s vysvetľovaním. Preverujte si aj reči, nápady a návrhy druhých.

Budete mať sklon byť roztržití a zneistení. Svojhlavosť by mohla priniesť neústupčivosť oboch strán. Buďte opatrní a dôslednejší, lebo spravíte niekoľko školáckych chýb. Vo veľmi krátkom čase ich však dokážete vygumovať. Nevychádzajte v ústrety len druhým. Splňte si to, po čom v poslednom čase túžite.

Zdravie

Nov dosť zaťažuje každý organizmus. Bude vyžarovaná erotickejšia túžba viac ako inokedy. Jemná záplava vody v sne znamená, že vaše starosti s určitými udalosťami čoskoro pominú - voda ich zmyje. Veľká a špinavá predstavuje chorobu. Myši znamenajú stratu.

Nepreceňujte svoju silu a kondíciu. Nedvíhajte priťažké predmety. Diéty v deň novu sú účinnejšie. Pite čo najviac vody, lebo koľko vody v tento deň vypijete, o toľko môžete pri minimálnej strave schudnúť. Vyskúšajte to. Môžete si tak vyčistiť obličky, krv a následne i pečeň, čiže tie z najzákladnejších orgánov tela.

Nov MesiacaTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Svoje prejavy a nadradenosť nedávajte najavo tak okato, aj keď vás k tomu bude energia Luny v nove zvádzať. Bude však záležať na vás, aký zvolíte prístup. Máte dar iným pomáhať a nechať ich klesnúť ešte hlbšie. Rozmýšľajte. S príchodom Novu sa začnú meniť, i vylepšovať vaše podmienky. Predstavujte si ako si čo najvýhodnejšie naplánujete nasledujúce obdobie, a situácie v ňom.

Býk

Rozčuľovať vás budú hlavne maličkosti. Zostaňte pokojní. Dnes sa vám to vyplatí podporiť vaše sebaovládanie, vytrvalosť, šarm a trpezlivosť. Nedajte sa však zneužívať. Vás ľudia radi vysávajú z energie. Nezaoberajte sa večne smutnými spomienkami, ktoré už nemáte šancu ovplyvniť. Všetko je relatívne. Krása nie je vždy pravá, rovnako ako pravda nie je vždy krásna.

Blíženci

Nie je ani tak rozhodujúce kam vás ľudia pošlú, ako to, kde sami nakoniec skončíte. Nesnažte sa byť tvrdohlaví a nespratní. Neviete dlhodobo žiť sami, opustení, bez človeka, o ktorého sa môžete oprieť, a ktorému môžete dôverovať. Mesiac v nove, a vo vašom znamení vám zošle celkom príjemné energie na dnešný deň. Budete sa snažiť urovnávať vzťahy, a nájsť svoju emocionálnu rovnováhu.

Rak

Ak si dnes chcete plne uvedomiť, čo sa deje, najprv musíte pribrzdiť. Skúste byť menej sebeckí a stavať len vlastné záujmy nad záujmy ostatných. Aj samostatne podnikajúci by sa dnes mali vyhýbať sa nepreskúmaným investíciám. Počas tohto novu vašej Luny bude dôležité, ale zložitejšie, dosiahnuť rovnováhu, objektivitu a kompromisy. Na relax si nájdite aktívnu činnosť, alebo aspoň šport.

Lev

S novom prichádza veľmi emocionálne obdobie a citlivé Levice si možno aj poplačú. Možno vás prepadne pocit samoty, alebo sa vynoria pocity krivdy z minulosti. Dajte pozor aj na háklivé milostné záležitosti. Vyhýbajte sa stresu, hnevu, závisti a podrazom. Chráňte sa, ako viete, aj malá intriga, či komplikácia, by dokázala narobiť veľké problémy. Zdá sa, že vždy si máte nechávať nejakú rezervu.

Panna

Novinka, zmena, či riziko je pre niekoho úplne nestráviteľná záležitosť. Tých sa teraz, pod energiou tohto novu Mesiaca pravdepodobne dočkáte viac, ako by ste chceli. Ak vám pôjde dnes na nervy niekoho nevhodné správanie, je to oprávnene. Ste unavení. Precvičte a premasírujte si ramená, ruky a prsty, lebo vás môžu viac bolieť, či chytať do nich kŕče. Viac zaoberajte svojimi pocitmi a snami.

Váhy

V čase okolo novu sa vám otvoria nové dvere k novým príležitostiam, možnostiam a k novému mysleniu. Vy sa venujte deťom, novej láske, nejakej kreatívnej aktivite, alebo aj menšiemu hazardu. Celkove však budete v pozícii kedy si môžete vytvárať podmienky, ktoré vám vyhovujú. Spôsob, ako dosiahnuť vnútorný mier spočíva v tom, že dokončíte úplne všetko, čo ste začali. 

Škorpión

Kolísanie šťasteny testuje spoľahlivosť priateľov. Pravdepodobne vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Dnes venujte veľa času písaniu odpovedí na všetky e-maily, či listy, čo sa vám nahromadili v schránke. Pod vplyvom Luny v komunikatívnych Blížencoch ľahšie nájdete vhodné slovné spojenia. Možno sa budete viac zaoberať filozofiou svojej existencie, aby ste lepšie pochopili, prečo sa dejú niektoré veci.

Strelec

Súčasný nov Mesiaca môže mnohým mužom komplikovať energie, i myslenie. Dbajte viac o seba po telesnej, výzorovej, ale hlavne psychickej stránke. Hanbou nie je nezdar, ale nekonečný a neopodstatnený strach pred neúspechom. Kávou, alebo cigaretami zbytočné napätie neodstránite. Pomôžu vám ľudia, ktorí by vás mohli pochopiť. Ak bude niekto odkázaný na vašu pomoc, pomôžte.

Kozorožec

Otvorený konflikt síce nevypukne, ale nesúlad budete cítiť v éteri. Luna je v nove, vo vzdušnom živle, v znamení Blížencov, ktoré nepreferujú stabilitu. Nad zameškanými vecami, či schôdzkami len nemávnite rukou a snažte sa dohnať zmeškané. Držte sa viac pri zemi, neriskujte, ani svoje zdravie. I vaše nálady môžu byť nie také vecné, ako inokedy. Vyhnite sa aj zásadným rozhodnutiam a investíciám.

Vodnár

Luna je v nove v živle Vzduchu. Budete mať energie dosť, dokonca až priveľa. Kroťte trochu svoje emócie. Zamerajte svoju pozornosť na domáci front. Práve tam je teraz najviac potrebná. Strávte dnešný deň komunikovaním o tom, o čom ste sa zdráhali komunikovať. Ale zamerajte sa citlivejšie na verbálnu, i neverbálnu komunikáciu partnera. Je čas na prečistenie organizmu, aj toho mužského.

Ryby

Aj keď vám niekedy samota nevadí, pod vplyvom premenlivých energií tohto novu Mesiaca, vám bude vadiť. Mnohí vás dnes zahrnú svojimi malichernými ťažkosťami. Nervozita vám nepomôže. Zato, že ich vypočujete, nečakajte hneď pochvalu. Vaša originalita a netradičné návrhy na riešenie, by teraz mohli kdekoho vystrašiť. Vaše plány väčšinou vyjdú tak, ako ste si ich naprogramovali vo vašom mozgu. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2024
MesiacVáhyod 18.05.2024
MerkúrBýkod 15.05.2024
VenušaBýkod 29.04.2024
MarsBaranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024