Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Býka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v apríli 2017

Nov Mesiaca znamená, že Luna a Slnko sú v konjunkcii. Teraz sú v jarnom znamení aktívneho Býka. Táto konštelácia je ideálna na začiatok nových aktivít, ktoré majú veľký predpoklad, že budú dlhodobo úspešné.

Nov Mesiaca v znamení Býka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v decembriSplny a novy Mesiaca 2020

Posledná štvrť08.12.2020 01:39Panna-
Nov14.12.2020 17:19StrelecRozbor pripravujeme
Prvá štvrť22.12.2020 00:43Baran-
Spln30.12.2020 04:31RakRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 26.04.2017 14:18

Nastal ideálny čas pre nastavenie vašich zámerov, na štart, vizualizáciu i realizáciu vašich želaní a praktické zameranie vašej pozornosti. Je čas obnovy, ktorý je sprevádzaný pocitmi vzrušenia, alebo očakávania. Snažte sa energiu svojich myšlienok nasmerovať na prosperitu, udržanie, ale aj vytvorenie nových, aj finančných tokov. Prichádzajú nápady pre vhodné obchody a investície.

Sústreďte sa na rovnováhu a zodpovednosť. Upravte si domov podľa vašich predstáv. Hlavne ľudom zo znamenia Býka, ale aj Kozorožcom a Pannám, zosilnie chuť niečo nové začať, alebo aspoň budete mat silný úmysel sa do niečoho nového pustiť. Znamenie Býka ovláda 2. astrologický Dom (pole života). Sú tam obsiahnuté predovšetkým peniaze, majetok, nadobudnutý vlastnou prácou, podnikanie. Silne je prejavená aj energia planéty Venuše, čiže aj láska, vzťahy, ale aj vrtošivosť a túžba po kráse a pohodlí.

So Slnkom v Býkovi je najohroziteľnejšou časťou tela hrdlo. Časti tela, ktoré spadajú pod znamenie Býka sú predovšetkým: hrdlo, hrtan, zátylok, mandle, hlasivky, hltan, štítna žľaza, pohlavne organy, slinná žľaza.

V tomto jarnom čase je dobré zamerať sa aj na prírodu, hlavne tvarovať ovocné stromy. Miazga je dolu a nedochádza k takzvanému „krvácaniu“ stromov. Choré stromy sa môžu opäť uzdraviť. Zem začína vdychovať. Je deň koreňov. Dni koreňov sú, keď Mesiac prechádza znameniami Býka, Panny a Kozorožca. Sily, ktoré vtedy Mesiac prejavuje, pôsobia v rastlinnej ríši priaznivo najmä na korene. Je výhodné presádzať a hnojiť rastliny, u ktorých je žiadaná tvorba silného koreňového systému. Takže počas novu Mesiaca v znamení Býka je pre ľudí vhodné aj znížiť množstvo ťažkej stravy, zvýšiť pitný režim a odhodlať sa začať čosi nové, aj to, do čoho sa nám nechcelo, alebo sme na to nemali odvahu.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Udržať sa v dobrej kondícii by malo byť vašou prioritou, tak sa do toho pustite s chuťou. Táto energia novu Mesiaca vám potvrdí sa vám to, čo ste už dlhšie tušili. Pokúšate sa robiť prirýchlo a priveľa vecí odrazu, a tým si trieštite energiu. Pozor však aj na to, že obdobie novu je ideálnou dobou tiež pre klamárov, nenaleťte. Nie všetko je také ľahké, ako vám popíšu. Neprestaňte analyzovať. Máte šancu, že vám tento čas prinesie riešenie i spokojnosť.

Býk

Nenabaľujte teraz na seba viac, ako je únosné, aj keď vás tento nov vo vašom znamení Býka bude k tomu zvádzať. Keď už sa však do niečoho pustíte, choďte tvrdohlavo za svojím cieľom, dosiahnete ho.  Činorodosť vás bude sprevádzať v pracovnom, aj v domácom prostredí. Ak je nov Mesiaca súčasne vo vašom slnečnom znamení, čo teraz je, držte pôst s vnútorným dialógom – premýšľajte viac o sebe. Chráňte sa pred prechladnutím a infekciou mandlí.

Blíženci

Hľadajte a teraz aj nájdete vašu novú duševnú energiu. Budete prekvapení, aká veľká sila sa vo vás skrýva. Veci sa nevyvíjajú zlým smerom, ale budete musieť prekonať zopár prekážok. Ak si nájdete vyhovujúci spôsob, ktorého sa budete držať, nie je dôvod, aby ste to nedokázali. Nenechajte sa nikým zastaviť, alebo odradiť v polovici cesty. Používate šiesty zmysel oveľa viac, než si uvedomujete. 

Rak

Mali by ste sa na veci pozrieť z iného pohľadu, pre získanie lepšieho kontaktu s realitou. Prídu príležitosti a prídu výzvy. Naučte sa rozoznať jedny od druhých, a tomu prispôsobiť aj ich riešenie. Je dôležité, aby ste mali silnú duchovnú vieru, aby ste čo najlepšie využili váš bohatý, všestranný a prirodzený talent. Súhlaste len s tým, čo dokážete, aspoň čiastočne, kontrolovať. Nemali zabúdať ani na svoje zdravie, objednajte sa na pravidelné lekárske prehliadky.

Lev

Teraz budete mať zmiešané pocity z toho, čo robíte. Či to bolo správne, rozhodne až čas. Nevzdávajte, vždy sa dá nájsť riešenie. Vaše ohnivé znamenie je akčné, plné sily, energie a nových plánov, ale tento vplyv Mesiaca v znamení Býka je pre vás nebezpečný. Nehazardujte. Nenechajte sa strhnúť. Ste predsa dobrí v odhadovaní ľudí a situácií, tak to využite. Riešte aj pocit bezpečia, po ktorom už dlhšiu dobu túžite.

Panna

Pod týmto vplyvom novu Mesiaca v živle Zeme, ktorý je i váš, máte možnosť usmerniť spôsob myslenia. Aj vaša myseľ vám bude zadávať cestu, ale musíte to urobiť sami.  Väčšina záležitostí dopadne lepšie, ako čakáte. Pracujte na sebe a stiahnite do víru svojho optimizmu aj svoje okolie. Nemáte sa čoho báť. Cíťte sa byť potrební. Pomáha to vašej sebaistote. Masáž krku, dekoltu a šije je v týchto dňoch najúčinnejšia.

Váhy

Pod týmto novom sila Luny i vašej planéty, Venuše, môže zaskočiť aj vaše srdce, ktoré začne požadovať viac než mu dávate. Ak sa budete stále pohybovať v rovnakej spoločnosti, strácate možnosť ďalšieho rastu. Aj keď nemáte v úmysle vykonať zmeny v kariére, spravíte niektoré dôležité kroky, ktoré vám to umožnia v budúcnosti. Svojou aktivitou dokážete nadchnúť a strhnúť aj blízke okolie, čo je veľmi pozitívne.

Škorpión

Počas tohto novu Mesiaca, v znamení opozitného Býka, ktorý bude pre vás dosť problémový, vám niekto, alebo niečo vstúpi do aktivity, ktorej sa budete chcieť venovať. Nedajte sa tým celkom vykoľajiť. Nerobte veľké vyhlásenia. Porozmýšľajte prezieravo dopredu, čo komu, a kde, poviete. Pridajú sa k tomu pracovné veci, ktoré odrazu začnú byť urgentné. Niektorí z vás to jednoduché nebudú mať ani doma, ani v širšej rodine. 

Strelec

Vesmírne energie budú vaše rozhodnutie podporovať. Verte svojmu prvému pocitu, a nemôžete nič pokaziť. Trochu napätia vám neuškodí, ale veľa by mohlo. Do rizikových záležitostí sa púšťajte s niekým za chrbtom, alebo po boku. Budete mať akú-takú istotu. Bude vás to zvádzať k sebeckým riešeniam. Priveľká ctižiadostivosť vám však môže podraziť kolená v čase, keď to čakáte najmenej. Teraz je potrebná taktnosť.

Kozorožec

Myslite na stabilitu a istoty vo vašom živote. Súčasná energia novu Mesiaca v živle Zeme, ktorý je i váš, praje rýchlym a spontánnym rozhodnutiam, ale nenechajte sa nachytať. Vy jeho silu môžete využiť aj na to, aby ste teraz dali priestor svojim želaniam. Bude sa vám ponúkať mnoho príležitostí, ale len niektoré z nich budú výhodné. Dobre urobíte, ak dlhšie porozmýšľate nad návrhmi, ktoré vyplynú zo súčasných rozhovorov. 

Vodnár

Aj na vás si zasadne sila Luny, ktorá vás bude navádzať k radikálnym zmenám. Radšej si dajte do poriadku citovú stránku, v ktorej to poslednú dobu neklape tak, akoby ste chceli. Vďaka vašej otvorenosti ste pripravení, učiť sa, a vnímať nové veci. To by sa vám mohlo teraz vyplatiť. Pozorne zhodnoťte svoje šance, nech máte predstavu, čo si môžete dovoliť. Bude toho dosť. Nevzdávajte sa vašich záujmov, ale nepokúšajte sa ísť hlavou proti múru.

Ryby

Máte sklony si tok duševnej sily blokovať zbytočnými obavami. Vzdajte sa starostí a prestaňte priveľa premýšľať. Zvládnete riešiť viacero vecí súčasne. Tento spln Mesiaca v znamení Býka vám dodá odvahu, energiu aj silu pustiť sa do všetkého, čomu ste sa doteraz vyhýbali. Môžu nastať nové veci, ale budete potrebovať viac podrobnejších informácií, aby ste konali premyslenejšie a výhodnejšie pre dlhodobú perspektívu.

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoStrelecod 21.11.2020
MesiacRakod 02.12.2020
MerkúrStrelecod 01.12.2020
VenušaŠkorpiónod 21.11.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020