Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Nov Mesiaca v znamení Býka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v máji 2019

Slnko je v pevnom zopätí s Lunou. Sme citlivejší a vnímavejší. Pokojný, matersky založený Býk prináša do života stabilitu a prívetivé dni. Nov v Býkovi prináša lepšiu sústredenosť na každodenné veci, ktoré sú potrebné k životu. Realizujte svoje prvé impulzy, ktoré ste dostali od hviezd takto pred mesiacom.

Nov Mesiaca v znamení Býka
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca vo februáriSplny a novy Mesiaca 2023

Spln05.02.2023 19:31LevSpln Mesiaca február 2023
Posledná štvrť13.02.2023 17:04Škorpión-
Nov20.02.2023 08:08RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť27.02.2023 09:08Blíženci-

Nov Mesiaca nastane: 05.05.2019 00:48

Prežili sme vážne obdobie, ktoré nám preverilo vzťahy, lebo boli po sebe dva splny vo Váhach. Viacerí ľudia ešte na to spomínajú, ale je čas ísť ďalej, veď je nov.

Luna sa hlási z Býka, ktorý chce niečo mať, ale aj rozvíjať zmysel pre krásu, prírodu a umenie. Je potrebné sa naladiť na dobro, posilniť trvalé hodnoty ako sú rodina, vzťahy a láska.

Postavte sa rovnými nohami na zem. Myslím to aj obrazne, ale aj fyzicky, na boso. Týmto jednoduchým spôsobom vám naša matka Zem rada vezme negatívnu energiu a následne dodá pozitívnu. Účinky pocítite hneď. Netreba však zabúdať na poďakovanie a urobiť nejaký dobrý skutok, napríklad vyčistiť studničku v lese od konárov, alebo pozbierať rozhádzané plastové fľaše.

Novolunie nám zakaždým prináša aj šancu na zbavenie sa zlozvykov prejedania, fajčenia či lenivosti. Každý zdravo uvažujúci človek pozná svoje neduhy. Treba si ich teda priznať a chcieť ich naozaj odstrániť. Prajem vám pri tom veľa zdaru!

Veštica Janka AvelangeTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Máte šancu zbohatnúť. Tento nov v Býkovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Čo je teraz vašou prioritou? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Strávte čo najviac času v prírode, kde môžete meditovať. Možno prídete na to, ako najlepšie zvýšite svoje príjmy. 

Býk

Nastal dôležitý nov pre Býkov! Je čas na nové veci vo vašom živote. Po čom ste túžili počas posledných dvanásť mesiacov? Komunikujte so svetom, nech vás konečne spozná a zaregistruje! To si píšte, že vás budú ľudia brať na zreteľ, len tomu musíte uveriť aj vy, že ste dôležitou súčasťou celej spoločnosti. 

Blíženci

Skúste si udržať v sebe vnútorný pokoj. Inak vám hrozia konflikty s okolím. Opatrní buďte aj na peniaze. Nehrozia vám priamo straty, ale skôr prepásnutie dobrej šance na prilepšenie si. Hľadajte pomoc a rady u majetnejších priateľov, alebo jednoducho sledujte, ako oni vedia narábať s financiami. 

Rak

Nov i spln je pre vás vždy veľmi dôležitý, lebo Luna je vaším vládcom. Tento krát vám pôsobí všeobecne na dom priateľov i splnených snov. Ktorý z nich túžite uskutočniť? Ten človek, ktorý neverí svojim snom, nemá šancu, aby sa mu splnili. Do cesty vám môžu prísť noví priatelia. Jeden z nich môže byť neskôr aj vašim partnerom. 

Lev

Máte dosť kritický nov. Prejdete ho však bez väčších starostí, ak sa vopred stabilizujete. Doma aj v práci je totiž pravdepodobne rušno. Nenechajte sa využívať, ak treba, tak si určite mantinely. Postupujte podľa dôležitosti. Pokiaľ teraz uprednostňujte kariéru, nezabudnite popri nej aj na svojich milovaných. 

Panna

Urán spolu so Slnkom i Lunou majú počas tohto novu priaznivý aspekt na vaše znamenie. Originálne a moderné myšlienky, ktoré k vám prichádzajú skúste zhmotniť do skutkov. Vaša pozornosť by mala ísť smerom k filozofii a štúdiu niečoho, čo má spoločné s cudzinou. Nenechajte sa znechutiť konzervatívnymi ľuďmi! 

Váhy

Buďte opatrní na financie, hlavne tie, ktoré ešte s niekým iným vlastníte. Sľúbte si, že nebudete unáhlene jednať. Skontrolujte si bankové účty, napríklad to, či ste zaplatili všetky poplatky načas. Vaša vládkyňa Venuša je spolu s Merkúrom v Baranovi, ktorý je vašou opozíciou, ale aj doplnkom, ak ste zvládli svoje ego. Voľní môžu hľadať lásku na internete. 

Škorpión

Náročný nov, zameraný hlavne na vážne vzťahy! Venujte sa partnerovi s vedomím, že Luna so Slnkom sú voči vám v opozícii. Teda konsenzus asi bude dosť náročné dosiahnuť. Preverte si, či vám obchodní partneri hovoria pravdu. Vy na to iste prídete akým spôsobom to bude najlepšie! Nerozptyľujte sa malichernosťami, lebo vás odklonia od dôležitých vecí. 

Strelec

Nepodceňujte bežné veci, ktoré prináša život. Nov v Býkovi vám dáva šancu, aby ste si zlepšili svoj zdravotný stav. Vy si radi doprajete dobré jedlo a pitie, ale teraz aspoň trochu ovládajte svoje chuťové poháriky. Venujte sa práci a ľuďom, s ktorými spolupracujete. Hoci sa vám to nezdá, veľa sa od nich teraz naučíte.

Kozorožec

Nov v Býkovi vám celkom praje. Zasahuje do vášho domu detí, kreativity a radosti. Možno práve teraz bude vhodná chvíľa, aby ste si pohovorili s ratolesťami o nepríjemných záležitostiach. Dodržiavanie noriem a pravidiel, je dôležité, ale berte do úvahy aj názor tínedžerov. 

Vodnár

Slnko s Lunou dostalo úlohu preverovať vašu kariérnu oblasť. Domáci si tiež vyžadujú svoje. Zamyslite sa nad minulosťou, svojimi chybami, možno aj nad tým, komu ste ublížili. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste znovu opakovali staré chyby. Uvedomte si, že domov vám nikto nenahradí. Hovoríte, že veď máte na to kamarátov? Tí sú na iné veci, najesť a teplo rodinného krbu vám nedajú. 

Ryby

Vám tento nov celkom praje, lebo s Býkom si Ryby vyjdú celkom dobre. Pokiaľ hľadáte prácu, je tu šanca, aby ste si ju konečne našli. Zamerajte svoju pozornosť aj na financie. Nov v Býkovi totiž dáva šancu na zbohatnutie, ale treba si hľadať cestičky, ktoré vás k nim povedú. Sedieť doma so založenými rukami? Tak ešte nikto nezbohatol! 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVodnárod 20.01.2023
MesiacLevod 04.02.2023
MerkúrKozorožecod 06.12.2022
VenušaRybyod 27.01.2023
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 20.12.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023