Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Nov Mesiaca v znamení Leva

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v auguste 2018

Nenechajte sa počas novu v Levovi strhnúť emóciami, nakoľko mužský a ženský element stoja teraz oproti sebe, v konfrontácii.

Nov Mesiaca v znamení Leva
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v marciSplny a novy Mesiaca 2023

Spln07.03.2023 13:43PannaSpln Mesiaca marec 2023
Posledná štvrť15.03.2023 03:11Strelec-
Nov21.03.2023 18:25BaranNov Mesiaca marec 2023
Prvá štvrť29.03.2023 03:34Rak-

Nov Mesiaca nastane: 11.08.2018 12:00

Vplyv na ľudí

Tento nov Mesiaca je dôležitý predovšetkým pre osoby narodené v znamení Leva, ale aj Strelca a Barana. Slnko, Luna a Merkúr v spätnom chode sa prepoja. Opätovne tým prinášajú späť situáciu, ktorú treba vyjasniť a doladiť. Nepodceňte tému detí, pracovné a životné partnerstvo.

Luna v Levovi miluje oslavy, prepych a predvádzanie sa. Bude vás to zvádzať byť stále v pohybe, chcieť cestovať, komunikovať, písať a telefonovať. Všade vás budú vidieť a počuť. Dobre pôsobí aktívny pohyb, ale vo všetkom radšej miernosť a striedmosť!

Energia planét

Okrem Luny sú teraz problémové aj energie planét Merkúra a Jupitera. Ich súčasný vzájomný kvadrát vyvoláva nepokoje. Kvadrát vytvára aj samotná Luna s Jupiterom. Na niektorých miestach bude viditeľné i zatmenie Mesiaca. Energie vytvárajú nepokoj, nedorozumenia hádky. Mnohé sú spôsobené túžbou po moci, prestíži, ale aj neistotou a zakrývanými a nejasnými argumentami a možnosťami.

Zdravie a krása

Dni Leva ovplyvňujú v ľudskom tele srdce a krvný obeh, chrbát a bránicu. Kvalita dní Leva je sucho-ohnivá, preto je dôležité veľa piť, lebo Lev pôsobí vysušujúco. V dňoch Leva vás môže viac bolieť chrbát a srdce prudšie biť. Aj prebdené noci môžu byť v týchto dňoch náročné. Dni Leva sú vhodné na zbieranie byliniek s liečivým účinkom na srdce a krvný obeh.

V nove Mesiaca telu prospieva aj odľahčený jedálniček. Je to ideálne obdobie pre začatie očistnej kúry a pôstu, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu zoštíhleniu.

Energiu Luny v Levovi využijú tí, ktorí majú rady na hlave krásnu leviu hrivu. Vyživujúce preparáty majú väčšiu účinnosť. Žihľavový čaj vyčistí krv a vyplavuje z organizmu škodlivé látky, urobí dobre každému žalúdku, odľahčí srdce, ktoré je v dňoch Leva zaťažované viac, než inokedy. Môžete ho použiť i na posledné opláchnutie vlasov. Dodržujte prísnejší pitný režim.

Duchovná príčina problémov so srdcom

Duchovnou príčinou problémov, ktorá sa môže teraz viac zvýrazniť, môže byť pocit, že už dlho vám niečo trhá srdce, že sa nemôžete už z ničoho tešiť, že život je nekonečný stres. Oblasť srdca ukrýva oblasť vašej lásky. Ak ste ju zabudli rozvíjať, srdce zväzujete. Vyvolávajúcim faktorom vážnych srdcových chorobách je aj zlé miesto na spanie. 

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Neprovokujte a neriskujte s istým vzťahom. Preverte si niektorých falošných priateľov. Nikdy ste nevedeli, či s vami súperia, alebo chcú, aby ste si navzájom pomáhali. Chcete mať šancu, aby ste mohli rozprávať o svojich úspechoch, najlepšie pred všetkými. Nieto by veľmi rád upútal vašu pozornosť. Dnešný flirt nie je vylúčený. Ženy budú mať pocit, že môžu rátať s úspechmi. 

Býk

Priateľstvo je blízkosť dvoch duší, skutočnosť, ktorá je na tomto svete veľmi vzácna. Aj pod vplyvom tohto novu Mesiaca, budete mať možnosť oceniť niečiu duchaplnosť, a váš zmysel pre praktické veci. Nesmiete sa dať zmiasť, nahovoriť na niečo, čo pre vás nebude mať význam. Súčasné zložitejšie energie preskúšajú ľudské povahy.

Blíženci

Z priveľkej aktivity a energie dnešného dňa pod vplyvom Luny v Levovi, sa môže niečo na vás prilepiť, alebo môžete prísť nejakou nepozornosťou k zložitejšej situácii. Možno vám niekto skomplikuje život aroganciou. Váš slovník je čo najvyberanejší, takisto ako váš vkus a vaše správanie. Láska potrebuje čas. Čas na rozhovor, a aj na smiech, či slzy. 

Rak

Ešte musíte najprv uzatvoriť isté pracovné a finančné záležitosti. City prejavujte v správnom čase, a na vhodnom mieste, lebo môžete niečo pokaziť. Zdá sa, ale že šikovne využijete energiu, najmä pri dokončovaní nudných povinností. Nemáte radi veľkú spoločnosť, ale máte radi svoj domov. I tak sa nechajte pozvať von, a strávte pekný večer s dobrými priateľmi, príjemnými rozhovormi, či príjemnej hudbe. 

Lev

Neohraďte sa plotom, ale priateľmi. Luna je dnes vo vašom znamení. Zatúžite po romantickej láske. Skúšok bude viac, než dosť. Ako v oblasti medziľudských vzťahov, ako aj vo sfére vlastného rozvoja. Choďte do prírody na výlet, či na túru. Ste úprimní. Neznášate pokrytectvo a pretvárku. Ste je v svojom srdci romantik a dobrodruh zároveň. Žite svoj čas zmysluplne.

Panna

Nedostatok taktu je pre priateľstvo smrteľný. Príliš chladný rozum často zmrazí i nádejne vypadajúci počiatok priateľstva. Venujte sa iba tomu, na kom vám záleží. Vždy existuje nejaké východisko, nuž hľadajte, a nájdete. Pri nových známych oceníte, ak si budú s vašimi najbližšími rozumieť. Hlavne sami sa stávajte strojcom svojho šťastia a tak využite súčasné priaznivé letné sily novu Mesiaca.

Váhy

Je tu nová príležitosť. Vyhliadky budú zaujímavé. Nedajte sa nahovoriť na niečo, čomu nerozumiete. Máte radi ľudí, ktorí sú neobyčajní a intelektuálne založení. Dnes vás, mužov, môžu očariť zaujímavé ženy. Zaujmete, keď budete sami sebou, a čím viac budú odlišnejšie vaše názory od názorov väčšiny. V týchto dňoch sú možné reumatické bolesti, bolesti kĺbov a jaziev, a je väčšia záťaž srdcovo-cievneho systému.

Škorpión

Priateľstvo a láska sú dva kvety, ktoré vyrastajú z rovnakého koreňa. Udržte si eufóriu, prenesie vás cez všetky náročné úlohy a úskalia. Šarmom získate hocikoho, ale dlho to nevydrží. S novom Mesiaca v rámci svojej duše nájdete niečo povzbudivé. Mesiac v nove v znamení Leva teraz podporuje aj lenivosť a zábavu. Objavte v sebe skryté vlohy. Buďte opatrní. Preverujte.

Strelec

Je pravdepodobné, že prežijete neopakovateľné, vzrušujúce chvíle. Prejavia vaše silné stránky. Prídete si na svoje, len treba chvíľu počkať. Bude vás to však niečo stáť. Aj keď je to dosť nezvyčajné pri vašej impulzívnej povahe, môže večer dostaviť pocit osamelosti. Vplýva na to i astrálna energia. Cibuľa pozitívne pôsobí na obnovu ciev, na krvný obeh a trávenie.

Kozorožec

Zvýšený pracovný a domáci stereotypný nápor práce na vás ťažko doľahne. Nebuďte príliš vyzývaví, neprovokujte. Bývate väčšinou trochu konzervatívni. Ste tiež praktickí a máte radi praktické veci. Vyvarujte sa prílišného rozhadzovania peňazí pri prvých stretnutiach. Muži vášho znamenia majú ešte voči ženám ochraniteľské inštinkty. Oceníte, že sa zamilovali, či ocenili, práve do vás. 

Vodnár

Dobrá rada je najpoužívanejšou mincou. Nerozmýšľajte pričasto o nepríjemnostiach, lebo si ich pritiahnete. Ste zvedaví a radi objavujete nové veci. Nemali by ste hneď pri prvom stretnutí vyrozprávať váš celý životný príbeh. Iní ľudia môžu mať teraz pocit, že sú vašou spriaznenou dušou. Nájdete si nových priateľov. Pod týmto novom Mesiaca to nebude vôbec ťažké. Nemusia však byť úplne spoľahliví.

Ryby

S neznámymi ľuďmi, zvlášť mužmi, jednajte v súčasnom vplyve novu Mesiaca radšej s rezervou. I to menej príjemné kontakty pôjdu ľahšie. Zladiť pracovné povinnosti s rodinnými bude naozaj veľké umenie. K dobrému pocitu a harmonickému životu treba aj relaxovať. Viac budete myslieť na milostné pletky, ako na pracovné záležitosti. Už dnes môžete začať s odľahčenejšou stravou a pokračovať cez víkend.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBaranod 20.03.2023
MesiacLevod 30.03.2023
MerkúrBaranod 19.03.2023
VenušaBýkod 16.03.2023
MarsRakod 25.03.2023
JupiterBaranod 20.12.2022
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 23.03.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023