Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Nov Mesiaca v znamení Raka

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v júni 2017

Nov Mesiaca prináša ohromnú energiu do nových začiatkov. Slnko, Merkúr, Mars a Mesiac sú teraz v znamení Raka. Znamenie Rak ovplyvňuje 4. astrologický dom, rodičovský dom. Budete citlivejší. Venujte sa rodine a nebojte sa prejaviť svoje city k nej.

Nov Mesiaca v znamení Raka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2021

Posledná štvrť03.05.2021 21:53Vodnár-
Nov11.05.2021 21:02BýkNov Mesiaca máj 2021
Prvá štvrť19.05.2021 21:15Lev-
Spln26.05.2021 13:16StrelecRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 24.06.2017 04:33

Zmysel tohto letného novu Mesiaca v rodinne založenom znamení Raka predstavuje práve rodina a väzby v nej. K slovu sa prihlásia tí, ktorí potrebujú ochranu a podporu silnejších i tvorivejších ľudí. Snažte sa občas prehliadnuť zopár rodinných nedostatkov. Počas tohto novu sa prejaví aj Rakova nevypočítateľnosť, náladovosť, pesimizmus, sebectvo a sklony k narcizmu a precitlivenosti. Vo svojom vnútri budete ťažšie spracovávať odmietnutie, zradu či vlastné zlyhanie.

Tranzit Mesiaca Rakom priaznivo vplýva na znamenie Škorpióna a Rýb. Je to takzvaný šťastný trigón, ale samozrejme hlavne na svoje domovské znamenie Raka. Príjemný vplyv má i sextil, čiže na znamenia Býka a Panny. Nepriaznivo bude tento nov Mesiaca pôsobiť na znamenia, ktoré sú s Rakom v kvadratúre, Barana a Váhy, alebo v opozícii, čiže na Kozorožca. Ostatné znamenia nepocítia nejaké väčšie napätie.

Vplyv na zdravie

Telesne bude teraz Mesiac ovplyvňovať žalúdok a hruď. Častejšie budú zažívacie ťažkosti. Žalúdočné problémy i vredy veľmi často súvisia s problémami v citovom živote. Teraz si nedávajte strihať vlasy, ani si ich neumývajte. Je prospešné vyhnúť sa ťažkým jedlám a prispieť tak k regenerácii organizmu. Snažte sa dožičiť si veľa spánku, bude rozhodujúci pre všetky vaše činnosti. Odpočinok a kúpele sú teraz najprospešnejšie. Kúpeľ, alebo aspoň umytie tváre a vypitie čaju z čistca vám pomôže pri tom, ak vás niekto uriekol.

K porozumeniu vedie Raka perla, k pochopeniu života smaragd. Vhodné sú i krištáľ, opál, kremeň, topás a kamenná soľ. Teraz, v dňoch listov, nezabúdajte na izbové a záhradné rastliny. Výdatne ich zalejte, teraz dokážu vodu veľmi efektívne využiť.

Ovplyvnený Mesiacom bude čas pre všetky druhy mágie, ktorá má čo dočinenia s láskou a emóciami, domovom rodinou a zdravím. Teraz nazbierané bylinky majú mimoriadne silné účinky. Svätojánska noc mala vždy silné energie. Trochu sa svet, i my ľudia, zmenili. Vždy sa treba prispôsobiť tomu, čo je pre prítomnosť to najvýhodnejšie. Či to už bude v piatok, sobotu, či nedeľu, zablahoželajte Jánom, pozvolávajte si rodinu a spravte si pekný večer, či noc, nafotografujte si veľa fotografií, aby ste si utužili rodinné vzťahy a mali na čo v smutnej, tmavej zime spomínať.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Táto sobota a vplyv novu Mesiaca v znamení Raka bude pre vás nepriaznivá. Budete mať pocit, že sú ľudia voči vám nepriateľsky naladení.  Dávajte si pozor na prudšie zmeny nálad, ktoré zasiahnu nielen vás, ale i vašu rodinu, zvlášť ženy v nej. Netreba sa snažiť za každú cenu presadiť si svoje. Akékoľvek čerstvé známosti si poriadne preverte a nehrňte sa za každú cenu do vzťahu. Snažte sa udržať rozumnú mieru aj vo svojich financiách.

Býk

V tomto období novu Mesiaca v znamení Raka môžu byť pre vás partnerské vzťahy a majetkové záležitosti horúcimi témami. V celku však to bude pre vás výhodný čas. Zamerajte sa predovšetkým na vylepšenie citového vzťahu s partnerom, deťmi, či širšou rodinou. Budete citlivejší, čo bude prínosom pre všetkých. Aj pri dobre pripravených plánoch sa môžu vyskytnúť menšie rodinné zmätky. Nezabúdajte preto na potreby svojich blízkych

Blíženci

Tento, pre vás pomerne priaznivý nov Mesiaca v znamení Raka spôsobí, že pocítite potrebu starať sa o niekoho. Doma sa však radšej vyhnite kontroverzným témam. Citlivý prístup k ostatným vám umožní vyhnúť sa väčším problémom. Tie menšie, i s deťmi, už zvládnete. Každá zmena predsa signalizuje posun, ak sa ich budete vyhýbať, zostane stáť na mieste. A to nechcete. S dobrou náladou je človek zábavnejší, srdečnejší a prejaví viac porozumenia.

Rak

Nastalo vaše najlepšie obdobie, nielen pod vplyvom vášho Mesiaca, ale aj Merkúra, Marsu a Slnka, ktoré prešlo do vášho znamenia. Vaše znamenie otvára leto, krásne obdobie roka, prázdnin. Aj v osobnom živote prežijete pekný, príjemný, silný a prospešný deň. Váš osobný život nebude v tieto dni zaťažovaný ničím negatívnym. Je tiež možné, že vy nezadaní spoznáte svoju novú životnú šancu. Milujte objavovanie pekných chvíľ. Do vašich dní bude prúdiť porozumenie, i erotika, spolu s túžbou v mnohých podobách. 

Lev

Tento vplyv novu Mesiaca v znamení Raka prinesie túto sobotu menšie výmeny názorov, ale nič podstatné. Pozor na presadzovanie si moci a vedúceho postavenia v rodine. Nájdete to, čo ste tak dlho hľadali. Na niektorých veciach získate. Ženská energia vám pomôže a poradí, aj keď vás to bude niečo stáť. Snažte sa svojím najmilším pomáhať, lebo sa vzájomne potrebujete. Spoľahnite sa na intuíciu, ktorá bude teraz mimoriadne silne pôsobiť.

Panna

Pod týmto novom Mesiaca v znamení rodinne založeného Raka vás čakajú nové možnosti. Verte. Pozitívny prístup sa oplatí. Nechajte priechod fantázii, vnímaniu vecí a dejov, ktoré sú teraz veľmi zosilnené. Získate väčšiu sebadôveru. Rodina však bude odhodlaná brániť svoje myšlienky. Neriskujte zbytočné chyby. Krásne sny môžu ľahko zopakovať, stačí len tomu veriť. Využite dnešný príjemný letný večer na romantiku s trochou mystiky. 

Váhy

Vaše nadšenie môže brzdiť pesimisticky naladený člen rodiny, či niekto blízky. Veľká duševná vnímavosť spôsobí, že vás to bude ťahať v niektorých okamihoch až do plaču. Pozor na to, aby ste sa nedostali do zbytočných nepríjemností. Potrebujú vaši blízki, ale aj vy budete potrebovať veľa lásky a srdečnosti. Ak potrebujete obnoviť svoje staré priateľstvá a známosti, teraz je na to najvhodnejší čas. Dni sú ešte dlhé.

Škorpión

Pod týmto letným novom Mesiaca v spriatelenom znamení Raka budete mať schopnosť chápať skryté súvislosti, ktoré predtým vášmu vedomiu unikali. Keď trochu zatlačíte, rozbehnú sa aj stagnujúce záležitosti. V láske si prichystajte vyznanie. Partner si ho rád vypočuje, lebo všetci budeme citlivejší a vnímavejší. Bude pôsobiť aj všeobecne bohatá fantázia a výrazná sila predstavivosti. Mágia lásky sa môže silne prejaviť. 

Strelec

Vy sa proste ani počas týchto silných energií novu Mesiaca nedáte. Viete, čo chcete, a čo sa vám páči. Je vám vlastné zodpovedné správanie, ktoré zrkadlí prirodzenú autoritu. Deň bude neutrálny. Dodržujte však rodinné tradície, hoci aj zabalené do moderného, no hlavne citlivého rúcha. V partnerstve sa nenechajte vtiahnuť do zbytočných a háklivých debát. Dôležité je, čo urobíte aj nabudúce, nie len to, čo urobíte dnes.

Kozorožec

Dotiahnite počas týchto magických dní, zvlášť teraz v období novu Mesiaca v znamení Raka, do konca záležitosti a spory týkajúce sa predovšetkým rodiny, i vzdialenejších príbuzných. Obyčajne sa vracia to, čo sme zasiali. Nesejte vietor, zožnete búrku. Pokiaľ sa rozhodnete na liečenie pomocou rôznych metód, urobíte dobre, pretože energie liečenie kvalitne podporia. Tento nov je i dňom mágie a rôznych veštieb, poskytne vám odpovede za hranicami bežného poznania. 

Vodnár

S týmto letným novom Mesiaca v znamení predzvestí leta vám, i vašej rodine prichádza nová iskra. Menšie nebezpečenstvo by mohlo prísť aj od sebeckého vzdialenejšieho príbuzného. Nakoniec sa nájde rozumná dohoda. Oplatí sa venovať pozornosť rôznym signálom, ktoré teraz budete dostávať v hojnej miere. K priateľom, ale hlavne rodine sa správajte zhovievavejšie. Naučte sa prepájať súvislosti a všímať si veci, ktoré sú na prvý pohľad bezvýznamné. 

Ryby

Počas tohto novu Luny budete nielen vy, ale aj rodina, i deti, podliehať jej mimoriadnemu vplyvu. Ľudia budú citliví, a častejšie meniť svoje názory. Pretože budú dosť nesamostatní, budú pociťovať potrebu oprieť sa o niekoho v dobrom, i zlom. Očakávajú, že ten druhý uhádne a pochopí príčinu ich nálad. Prineste im dostatok trpezlivosti a úprimnosti. Pochopíte malé i veľké chyby, aj ľahko odpustíte. Sú silné magické vplyvy. Využite ich rozumne.

Téma dňa Negatívne energie a ich vplyv na váš citový a partnerský život

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne ovplyvňujú váš partnerský vzťah.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2021
MesiacBýkod 10.05.2021
MerkúrBlíženciod 04.05.2021
VenušaBlíženciod 09.05.2021
MarsRakod 23.04.2021
JupiterVodnárod 19.12.2020
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2021

JarJarná rovnodennosť20.03.2021
LetoLetný slnovrat21.06.2021
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2021
ZimaZimný slnovrat21.12.2021