Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 181

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Nov Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v decembri 2018

Nov Mesiaca predstavuje nové začiatky, ale aj ukončenie a vnútornú premenu - teraz, keď je v živle Ohňa, aj aktivitu. Tvorivé myšlienky a nápady budú originálnejšie, spontánnejšie a viac zamerané na adventné aktivity.

Nov Mesiaca v znamení Strelca
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2022

Prvá štvrť03.10.2022 02:16Kozorožec-
Spln09.10.2022 22:57BaranRozbor pripravujeme
Posledná štvrť17.10.2022 19:18Rak-
Nov25.10.2022 12:51ŠkorpiónRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 07.12.2018 08:23

Tento nov v znamení Strelca prináša sebadôveru a odhodlanie, takže nové plány by mohli skôr vyjsť. Snažte sa urobiť nové kroky na dosiahnutie toho, čo chcete. Nič na svete netrvá večne, práve preto prichádza každý mesiac nov Luny, aby vám dal zvýšené šance a túžbu začať budovať to, čo sa možno trochu pokazilo.

Energia znamenia Strelca

Energii znamenia Strelca vládne planéta Jupiter. V tomto prípade významne zvýrazní rozumnú, no aktívnu energiu, silu vlády a expanzie, prípadne i toho náhleho šťastia, šancí a postupu, často i pracovného.

Strelec je vlastne lovec, ktorý chce niečo nové mať. U niektorých jedincov je to aj zosilnená túžba uloviť si novú trofej, aj z osôb opačného pohlavia. Následky zdanlivo nevinného flirtu by ste si mohli niesť dlhšie, než ste si pôvodne predstavovali. Preto si radšej dobre premyslíte svoje rozhodnutie.

Výhody novu Mesiaca v znamení Strelca

Pokiaľ na sebe neprestanete pracovať, máte šancu to dotiahnuť veľmi ďaleko. Vďaka svojim schopnostiam budete vynikať. Pridáva sa vám aj schopnosť správneho úsudku a vycibrenejšie postoje. Dôležité však je zachovať si svoju tvár a svoju osobitosť.

Organizmus je pripravený na prečistenie

Je to obdobie vhodné na totálnu očistu - fyzickú i psychickú. V tomto predvianočnom adventnom období to bude až nutné.

Nasledujúci spln Mesiaca totiž bude tesne pred Vianocami - v sobotu 22.12. v znamení Raka. To ešte viac zosilní rodinné vzťahy.

Pomaly vyčisťujte svoj vonkajší i vnútorný revír, aby ste mohli pristúpiť k Vianociam s čistým štítom. Vyčistená duša odľahčuje aj od problémov, ktoré má fyzické telo.

Vplyv Slnka, ktoré je teraz tiež v znamení Strelca

Skúste sa o tom, čo vás tlačí na duši, s niekým porozprávať, či už je to kamarát, kolega, alebo člen rodiny, skrátka niekto, komu veríte. Keď uvidíte vďaka inému človeku celú záležitosť aj z iného uhla pohľadu, možno budete až prekvapení, že riešenie existuje a je oveľa jednoduchšie, než ste si mysleli.

Nepodliehajte čiernym myšlienkam a radšej sa spoľahnite na svoje skutočné vnútorné pocity a priority. Nechajte zažiariť vaše vnútorné slnko, veď sa predsa hovorí: Kam nechodí slnko, tam chodí lekár.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Dlho vynakladané úsilie vás bližšie posúva k cieľu. Je čas na zmenu k lepšiemu a zbavenie sa starých zbytočností, veď sa blíži aj koniec roka. V rámci financií by sa dala odporúčať istá opatrnosť, lebo teraz silnejšie pôsobí živel Ohňa, ktorý je aj váš. Potrebujete aj odpočinok. Dostanete sa do skupiny ľudí, ktorí do veľkej miery ovplyvnia váš spoločenský život v pozitívnejšom zmysle.

Býk

Tento nov Mesiaca vám prináša jasnejšiu víziu toho, čomu sa chcete na svoje pracovnej dráhe venovať, čo chcete dosiahnuť, a aké máte nasledujúce plány. Vaša odvaha a statočnosť vám prinesú pozitívne vyriešenie problémov. K partnerovi buďte tolerantnejší, nežiarlite, ani neprovokujte. Viete celkom prakticky, rozvážne, a dobre zaobchádzať s peniazmi, majetkom, i ľuďmi. 

Blíženci

Buďte opatrní v súkromnom živote, ale najmä vo veciach súvisiacich s prácou a s investíciami. Chráňte sa, ako viete. Aj klebeta zo závisti a hnevu dokáže narobiť veľké problémy. Trpezlivo prekonávajte prekážky a dosiahnete zaslúžený úspech. Šanca zbaviť sa strachu z nepoznaného a dospieť k väčšej tolerancii. Tento adventný čas vás bude v mnohom navigovať.

Rak

Vaše nadšenie pre aktivity a činnosti, ktorým sa budete venovať, bude nákazlivé i pre iných ľudí. Už odteraz takto bude na vás pôsobiť vaša Luna. Hlavný vplyv pocítite o dva týždne, počas splnu vo vašom znamení Raka, a počas Vianoc. Budú to ciele veľa idealistické, odvážne, ale zároveň uskutočniteľné, takže sa pre vás môžu stať realistickú motiváciou, ktorá vás bude ťahať vpred. 

Lev

Užívajte si život rozumne. Tento nov Mesiaca bude pre vás veľmi výhodný. Budete presne vedieť, čo a prečo robíte Premyslenými investíciami môžete zveľadiť majetok. Schopnosť žiť pre súčasnosť bude u vás veľmi silná. Na vylepšenie finančných situácií sa budú môcť tešiť tí, čo majú niečo spoločné s financiami ako takými. Budete mať radosť, že sa ostatní zaujímajú o to, čo robíte, a aký to má zmysel.

Panna

Tento nov Mesiaca v znamení Strelca vám prináša činorodú a tvorivú energiu, s ktorou pre vás žiadna úloha nebude príliš náročná, a všetko pôjde zvládnuť. Ak budete potrebovať niečiu pomoc, určite ju získate. Zostaňte pokojní. Dostanete sa k dobrej príležitosti. Zaručene vás nabije novou energiou. Prekonanie vnútorných prekážok prinesie nové riešenia nielen v osobnom, ale i v pracovnom živote.

Váhy

Počas tohto novu Mesiaca vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Možno by ste chceli zo strachu na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Nasadíte však vyššie tempo. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou. Ak sa k niekomu správate milo zo súcitu, dlho vám takéto nadšenie nevydrží. Bude vás baviť púšťať sa do nových projektov, prijímať nové výzvy, tak zapojte aj niekoho iného.

Škorpión

Niečo nové sa začne diať, a vy budete toho súčasťou. Zatúžite niekam to dotiahnuť a niečo dokázať. Niektoré zvyky, no hlavne zlozvyky, prasknú počas tohto novu Mesiaca. Prestanú vás zväzovať svojimi nerentabilnými nárokmi. Luna vám dáva silnú a vitálnu energiu Strelca. Nedajte sa ničiť náročnejšími vplyvmi počasia, a nevyspytateľnými energiami komplikovaných ľudí okolo vás.

Strelec

Baviť vás budú hlavne nové postupy a inovatívne nápady, ktoré sa pokúsite čo najlepšie začleniť do toho, čo ste robili doteraz. Ako sa časom ukáže, bude to mimoriadne prínosné. Dočkáte sa kariérneho rastu, aj osobného uznania. Tento nov Mesiaca vo vašom znamení Strelca vám prinesie príjemné obdobie spokojnosti, úspechov, pokoja, a zároveň stabilne dobrých a vyhovujúcich situácii.

Kozorožec

Niekto vám vždy môže pomôcť, ale je len na každom, či to prijme alebo nie. Ak problém neprijmete ako vlastný, nevyriešite ho. Obavy alebo strach, sú príčinou vašej nespokojnosti so životom. Vyhýbajte sa iracionálnym úvahám, zvlášť počas tohto novu Mesiaca. Využite svoje danosti na splnenie snov. Nové výzvy vás vybičujú k väčším výkonom a podnietia vašu motiváciu.

Vodnár

Schopnosť rozoznávať, prijímať, priznávať a milovať vás vedie na ceste od horšieho k lepšiemu. Ostaňte v dobrej nálade a dokážete veľké veci. Jedna malá neopatrnosť však môže spustiť reťazovú reakciu nemilých, dlhodobejších následkov. Tak si teda vážte to, čo máte, veď aj tá najdokonalejšia práca má vždy nejaké svoje malinké “ale”! Upriamite svieži, zvedavý pohľad aj na každodennú rutinu.

Ryby

Problémy teraz riešte nenásilne. Počkajte, kým sa ustália vaše i cudzie pocity. Premýšľajte racionálnejšie. Radosť a činorodá energia vám pomôžu začať si plniť svoje sny. Fantázie a predstavy vytvárajú schopnosť zhromažďovať majetok a pomáhajú vytvárať si krajšiu budúcnosť. V toto adventnom čase vás čaká veľmi príjemná zmena. Budete mať dosť síl dokázať toho veľa. Námaha sa vám vyplatí. 

Téma dňa Vplyv negatívnych energií na váš partnerský vzťah

Nájdite ideálnu cestu na nastolenie rovnováhy vo vašom vzťahu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2022
MesiacKozorožecod 02.10.2022
MerkúrPannaod 23.09.2022
VenušaVáhyod 29.09.2022
MarsBlíženciod 20.08.2022
JupiterBaranod 10.05.2022
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2022

JarJarná rovnodennosť20.03.2022
LetoLetný slnovrat21.06.2022
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2022
ZimaZimný slnovrat21.12.2022