Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Nov Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v novembri 2019

Tento nov v znamení Strelca vás podporí v správnom rozhodovaní. Zvýrazňuje energiu optimizmu a pohľadu dopredu. Najsilnejšie ho pocítia, okrem Strelcov, aj premenlivé znamenia - Blíženci, Panny a Ryby.

Nov Mesiaca v znamení Strelca
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v marciSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť03.03.2024 16:26Strelec-
Nov10.03.2024 10:02RybyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť17.03.2024 05:13Blíženci-
Spln25.03.2024 08:03VáhyRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 26.11.2019 16:08

Nov Mesiaca v Strelcovi posilňuje ľudské zámery. Strelec je totiž optimista, ktorý vidí a chce stále vidieť cieľ, aj keď je ešte priďaleko. Rozširuje aj vzťahy a kontakty s väčšími diaľkami a s cudzinou. Pričasto však nerieši ani momentálne, ani dlhodobé dôležité detaily.

Čo sa vám doteraz nepodarilo vyriešiť, alebo čo ste zámerne odkladali, teraz vás dobehne. Tí ľudia, zvlášť Strelci, ktorí intenzívne pracujú na sebe, týmto obdobím prejdú hladko. Aj tu platí veta, že šťastie praje pripraveným. Vnútorné napätie obráťte do získavania nových zručností, vedomosti a do vzdelávania. Otvoríte si tak cestu väčších možností.

Vplyv patróna Strelca, planéty Jupiter

Aktuálny lunárny nov v Strelcovi je v spojení so svojím vládcom Jupiterom. Jupiter, symbol hlavnej moci, si môže dovoliť veľa. To v čase okolo tohto novu prenesie i na túžby ľudí. Intenzita bude zosilnená až do takej miery, že sa mnohí nechajú uniesť až do extrémov. Neprežeňte to, zvlášť nie potlačované emócie. Môžete si však ušetriť veľa problémov, ak budete reagovať múdro.

Napätie

Túžba dosiahnuť ideál je síce jedna vec, no reálne fungovanie s možnosťami každodenného života, keď je Slnko v znamení Strelca, zasa druhá. Sila lunárnej energie sa vzťahuje k viacerým záležitostiam. Aj vo vzťahoch, zvlášť v tých nových, sa prejaví túžba uloviť a zvíťaziť za každú cenu.

Pozitívne aspekty

Aj keď je to ťažké, keď prežívame neúspechy a narážame na množstvo prekážok, nemusíme ich vnímať len negatívne. Pravý strelecký optimizmus ich berie ako príležitosť na posilnenie charakteru a dosiahnutie majstrovstva.

Tento nov prináša túžby v akejkoľvek podobe a možný osobný úspech. Ak vám vaša životná cesta nevyhovuje, pozmeňte ju. Doplňte si životnú cestu a rozšírte si obzory. Slobodným otvára cestu do nových známostí, zadaným urobí previerku pravosti a hĺbky vzťahov.

Energia novu Mesiaca má veľkú silu pre mágiu a kúzla, ktoré sa majú zamerať na pribúdanie a ulovenie si niečoho.

Vplyv novu na deti

Nepokoj novu Mesiaca zasiahne aj deti. Môžu mať väčšie ideály a ťažko uskutočniteľné túžby. Budú chcieť zažiť nejaké dobrodružstvo. Budú sa brániť stereotypu a rutine. Zosilnená bude v nich zbytočná odvaha. U starších aj chuť ujsť z domu. Bolieť ich môžu nohy.

Nov MesiacaTÉMA DŇA:

Nov Mesiaca a jeho vplyv na váš citový a osobný život

Siahnite aj vy po zázračnej prírodnej sile nebeskej Luny a splňte si svoje sny. Čítať ďalej

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca robte všetko postupne, nič nepreskočte, využite to čo sa bude dať, najlepšie, zvlášť v prospech rodiny. Nečestne správanie sa teraz nevyplatí. Je dôležité sa správať poctivo, nepodvádzať, nehľadať cestičky ako sa niečomu vyhnúť. Treba všetko jasne a presne riadiť, aj financie. Na novú situáciu by ste mali reagovať logicky. Aj vo financiách sa musíte prispôsobiť realite.

Býk

Tento nov Mesiaca v znamení Strelca bude pre vás výhodný, posunie vás ďalej. V domácnosti zažijete nadmernú energiu, a bude záležať na tom, aby ste ju nasmerovali, alebo zapojili do produktívnych činností. Čas bude utekať rýchlejšie, než by ste chceli. Budete môcť stavať na tom, čo ste už doteraz urobili. Váš partner bude mimoriadne úprimný, až pritvrdý. Dnešná sila vám pomôže aj vyplavovať škodlivé látky z tela. 

Blíženci

Cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca bude rozdielne prejavovanie emócií u mužov a u žien. Je to niečo, s čím veľmi nepohla moderná doba, ani ženská emancipácia. To sa cez tento nov Mesiaca môže veľmi výrazne prejaviť. Ak vnesie určitý nepokoj, zbavte sa ho. Objavte a vytvárajte chápavého a priekopníckeho ducha. Budete mať schopnosť rýchlo a efektívne presviedčať druhých, originalitu, činorodosť, duchaplnosť. 

Rak

Ak budete bojovať so svojou prirodzenou plachosťou a naučíte sa komunikovať s okolím, bude pre vás tento nov Mesiaca v znamení Strelca priaznivý v mnohých oblastiach. Snažte sa, nech je všetko presne také, aké to má byť. Pri financiách sa venujte pravidelným platbám. Začne niečo, čo má perspektívu. V partnerstve bude vaša snaha užitočná, partnera presvedčí. Zamerajte sa na všetko podstatné, perspektívne a dôležité.

Lev

Táto energia novu Mesiaca v znamení Strelca, s ktorým máte spoločný živel Ohňa, vás nabáda k obozretnosti. Podnecuje vo vás chápavého a priekopníckeho ducha, schopnosť rýchlo a efektívne presvedčovať druhých, originalitu, činorodosť, duchaplnosť, prekvapivé zvraty, myslenie, avšak neschopnosť koncentrácie. Ak máte obavy, musíte zistiť, z čoho plynú, a kde robíte chyby. Radšej jednajte pomalšie, ale dôkladnejšie.

Panna

Súčasný nov Mesiaca v znamení Strelca búra mnohým hranice stagnácie a rozširuje obzory v každom slova zmysle. Podporuje vašu aktivitu, prácu, schopnosť premýšľať vecne a budovať. Príliš sa zaoberáte svojimi vlastnými problémami, pred ktorými sa nikam neschováte. Váš pohľad na vec budú ostatní brať do úvahy len čiastočne. Skúste si nabudúce pripraviť lepšie argumenty.

Váhy

Cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca spôsobí, že sa stretnete sa s ľuďmi, ktorí vám môžu byť užitoční. Počúvajte ľudí, ktorí vám chcú niečo podstatné naznačiť. Je preto veľmi zosilnený dôraz na vzťahy s mužmi. Mnohé sa môžu konfrontovať s novou energiou. Nebuďte radšej ani príliš horúci, ani príliš odmeraní. Zachovajte si duševnú pohodu, logiku a čistú myseľ. Nájdite si vlastnú cestu, kopírovanie sa vám nevyplatí.

Škorpión

Cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca vás prepadne vás túžba ukázať svojim deťom, čo je v živote dôležité. Urobte to s citom, nech ich skôr nevystrašíte. Zaspomínajte si na to dobré, čo sa vám v rodinnom kruhu, i na pracovisku, osvedčilo. Často opakované slová a myšlienky sa stanú fyzickou realitou. Tento nov Luny vám môže priniesť rozhodujúce situácie, v ktorých môžete úspešne vyjednávať podmienky dohôd. 

Strelec

Tvrdohlavosť lunárnych a vesmírnych energií sa u niektorých prejaví rozorvanosťou a výstrednosťou. Tento nov Mesiaca vo vašom znamení Strelca vám môže priniesť rozhodujúce, osudové situácie. Preto pozor, čo si dohodnete. Vaše rozhodnutia ovplyvnia mnohé nasledujúce domáce, ale aj pracovné aktivity. Poučte sa z minulých chýb. Riešte len také problémy, ktoré nehrozia konfliktom.

Kozorožec

Cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca nebudete toho veľa potrebovať. Nespoliehajte sa na ostatných, zariaďte si všetko po svojom. Nevracajte sa k tomu, čo už bolo, aj keď to príde na pretras. Každý zážitok bude poučný. Teplo rodinného kozuba dokážete udržať, mnohí ešte viac rozdúchať. Tento nov je stresový pre celé, zvlášť mužské telo. Nezaťažujte ho priveľmi namáhavými činnosťami.

Vodnár

Všetko si vopred dobre premyslite a nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia, najmä čo sa pracovných záležitostí týka. Vaša nálada bude zložitá, mali by ste si ju vylepšiť. Zvlášť cez tento nov Mesiaca v znamení Strelca sa musíte vysporiadať s novými výzvami. Doma, aj pri financiách, budete spočiatku cítiť len mierny tlak, ale prerastie do silnejšieho. Teraz budete potrebovať na úspech aj trochu drzosti. 

Ryby

Súčasný nov Mesiaca v znamení Strelca vás naštartuje, ak vaše myšlienky lietajú až príliš nízko. Nemajte však veľké a naivné plány, ani vo vzťahoch. Bude preverená vaša schopnosť tvrdo sa postaviť k realite. Záleží len na vás, či sa nadriete, alebo budete mať pokojnejší pokoj. Sú však témy, ktoré nechcete otvárať, lebo sa bojíte zranenia. Vo financiách vám zatiaľ chýbajú garancie. Pozitívny začiatok bude mať pozitívny koniec.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRybyod 19.02.2024
MesiacŠkorpiónod 29.02.2024
MerkúrRybyod 23.02.2024
VenušaVodnárod 16.02.2024
MarsVodnárod 13.02.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024